Milovanie v tehotenstve. Aké polohy sú bezpečné?

ladybird1l
31. júl 2006

ahojky tehulky, nepostrehla som tu takuto temu, tak som nabrala odvahu ju zacat.
Som v 18. tyzdni a neviem sa sustredit pri milovani, niekedy sa dam uniest, ale vacsinou sa bojim aby sa neublizilo babetku. Neviete prosim poradit, ake polohy su bezpecne? Dakujem......

lea1333
6. mar 2011

@asma ja viem len drahy sa trapi....ja viem ze existuje aj iny sposob len to nie je ono!

dlabinecka
6. mar 2011

@lea1333 ahoj, já nevím. já měla první těhotenství rizikové, doktor mi sex nezakázal. Chut moc nebyla, ale občas jsme sex měli a nic se nedělo. Pokud se jednalo "jen" o špinění, tak bych se toho nebála. nedokážu si v podstatě fyzicky představit, co by se mohlo stát. A u análního sexu už vůbec ne. Ted jsem těhotná podruhé, sexujeme skoro denně, prostě to nějak potřebuju 🙂 a myslím, že se nijak nešetříme a vše je uplně bez problémů....

lea1333
6. mar 2011

@dlabinecka no len ja to mam od doktorky zakazane z 3 !!! tak ze nechcem riskovat! 😉

asma
6. mar 2011

@lea1333 kam chodis dokymu?? Skus sa povypravat s gyndošom.. ja som isla na rizikove automaticky bo som bola v nemocnici..

dlabinecka
6. mar 2011

@lea1333 z 3? co to znamená?? Jasně, to chápu. Ale osobně si myslím, že anální sex ublížit nemůže. nemá podle mě jak.... Jinak teda dost dobře nechápu, že Ti zakázala dr. sex, ale do práce můžeš chodit, ale to je mimo téma...😉

lea1333
6. mar 2011

@dlabinecka nechodim ani do roboty!som pn

lea1333
6. mar 2011

@asma ja chodim do ivanky pri dunaji HARBULAKOVEJ

dlabinecka
6. mar 2011

@lea1333 Aha, já že jsi psala dotaz, jak máš přesvědčit dr., aby Tě nechala doma 🙂

lea1333
6. mar 2011

@dlabinecka ano dobre si to pochopyla ja som sice teraz pn ale nechce ma nechat stale doma myslim tym dokonca tehu!

cmulinko
6. mar 2011

@lea1333 myslim si,ze normalny a chapavy chlap vydrzi vsetko...ako priklad ti dam seba.cakam tretie dieta a ani pri jednom tehotenstve sme od prveho momentu az po porod a sestonedelie nemali sex...cize moj manzel uz absolvoval bez-sexualny manzelsky zivot 2 krat cele tehotenstvo a nic vazne sa mu nestalo 😀 a teraz sme na tom tak isto... nemame sex a zijeme 😀

lea1333
6. mar 2011

@cmulinko vies ono tato tema je diskutabilna kazdy sme iny moj priatel aj ja sme dost naruzivy co sa tyka sexu ale sak zvladneme to!

cmulinko
6. mar 2011

@lea1333 vsak v pohode...ja vam nevycitam nic 😉 drzim ti palce,aby si tehotenstvo zvladla bez problemov az do konca 😉

dlabinecka
6. mar 2011

@lea1333 Aha, tak promin. A můžu se zeptat, co děláš?

lea1333
6. mar 2011

@cmulinko dakujem kiez by som bola uz aspon v tolkom tt ako ty aj ty si to uzi 😉 a nech ste vsedci zdaravi 😀

lea1333
6. mar 2011

@dlabinecka robim v studiu na chudnutie ale nie je to ze len sedim na recepcia a mam vylozene nohy ja musim obliekat chlapov aj zeny do takych oblekov tazkych a je to tam cele na prd a teraz tam cakame naval sak je pred letom a to budem 13h na nohach!!!

dlabinecka
6. mar 2011

@lea1333 Já bych to normálně dr. řekla, s tím, že se o mimi bojíš. Většina doktorů s tím nemá problém. Řekla bych, že se necítím dobře a že mě práce vyčerpává... a to Ti zrovna řekla, že Tě pak pošle zpátky do práce?

dlabinecka
6. mar 2011

@lea1333 A taky si myslím, že po další kontrole by Ti sexík klidně mohla dovolit. Po tom 12tt určitě. když nebude žádný problém... Sex miminko nijak neohrozí, když je všechno v pořádku. Kamarádka taky špinila a dr. jí sex nezakázala - i doktoři na to nahlíží každy jinak...

lea1333
6. mar 2011

@dlabinecka ja som sa jej na to pytala hned ked som bola prvy krat na gyne ked som zistila ze som tehu a vtedy mi povedala ze nieje dovod aby som bola doma ale hned na to asi 5dni som zacala spinit a to som bola v ten den strasne unavena tak asi z toho!odvtedy sme sa o tom nebavili kedze som pn ale uz mi volali aj z roboty a ja neviem co mam povedat tak musim sa jej teraz v poradni opytat ze ako to bude dalej! 😉

dlabinecka
6. mar 2011

@lea1333 A kdy jdeš? Hm, tak pokud Ti jí sama nebude chtít ukončit, tak dělej mrtvýho brouka 😉 🙂 Ale já myslim, že by Tě doma mohla nechat. já dělala servírku 16hodin na nohou a dr.. mě chtěl nechat doma jen kuli tomu už od 5tt. Každý dr. je fakt asi jiný, ale tohle si myslim, že už by měl důvod. Já myslím, že jí ukecáš 😉

lea1333
6. mar 2011

@dlabinecka idem v utorok potom dam vediet!!!!dufam ze bude mat naladu super! 😲

dlabinecka
6. mar 2011

@lea1333 Jaj, tak to už je za chvilku, tak moc držím palce - a bud nesmlouvavá 🙂😉

lea1333
6. mar 2011

@dlabinecka dakujem tak ale ked povie doktorka nie!tak sa mozem aj postavit na hlavu a nic nedosiahnem! 😢

martija
7. mar 2011

@lea1333 zaujimave diky, a moj muz je tiez dobre stavany 🙂 , mozno sa raz dam nahovorit !

lea1333
7. mar 2011

@martija no musis vyskusat 😀

martija
7. mar 2011

@lea1333 😀 , no minimalne jedneho z nas by som urcite urobila stastneho!

lea1333
7. mar 2011

@martija no sak to to!my pre tych chlapou urobime vsetko ale dolezite je aby sa to aj tebe pacilo napriklad my sme to vcera skusali a nevyslo nam to tak som si poplakala a priatel mi povedal ze nic si nemam s toho robit ze ked tak tak budeme spolu abstynovat 😀

dlabinecka
8. mar 2011

@lea1333 Ahoj, tak jak jsi dopadla u doktorky?

lea1333
8. mar 2011

@dlabinecka ahoj no dopadla som tak ze do niakeho 14tt som doma a potom sup do prace!!!dobre nie: 😝

dlabinecka
9. mar 2011

@lea1333 Aha, a co je důvod? No, 14tt je ještě docela daleko, třeba to pak ještě přehodnotí !! A sexík stále zakázaný?

lea1333
9. mar 2011

ahoj....dovo je to ze som spinila...a potom ze uz mozem robit hej sex stale zakazany!!! 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre