Môžem byť tehotná počas užívania antikoncepcie?

lenockka
5. jan 2012

Ahojte. mám dilemu, že som asi tehotná aj keď užívam HAK. raz som síce zabudla užiť tabletku, ale vtedy bol manžel mesiac v zahraničí, tak som nemala ako otehotnieť :D. asi dve som vyvrátila lebo mi bolo zle, to bolo pred týždňom a mala som raz aj hnačku. inak ich beriem poctivo. lenže už asi 2 týždne mám pocit, že by som mohla byť tehotná. spravila som si 26. 12. test, ale bol negatívny. lenže sa mi zhoršila pleť a mám trochu zväčšené a tvrdé bruško. aj mamina mi vravela, že mám nejaké divné brucho a manžel už tiež má narážky, že som asi tehotná, kvôli tomu bruchu a že stále na neho vrčím. vraj som taká bola aj v prvom tehotenstve (pred 4 mesiacmi som potratila v 12. týždni). lenže vtedy ma boleli aj prsia a bola som (myslím) viac unavená. myslíte, že by som mohla byť tehotná aj cez antikoncepciu? lebo mne to nejde do hlavy nejako...

jarunka111
5. jan 2012

tehotná byť môžeš, žiadna antikoncepcia nie je 100% spoľahlivá, ale aj nemusíš byť, proste hormóny, nielen tehotenské vedia človeka "zabaviť".
Takže zopakuj test alebo gynekológ ti to ľahko a rýchlo ozrejmí, tu sa viac nevyrieši 😉
Tak nech to dopadne ako si želáš 🙂

sisa61
5. jan 2012

Mozes byt tehotna ja som takto otehotnela a ties som mala nafuknute brucho

lucia20
7. jan 2012

pridavam sa do klubu, my sme tak cakali prvu dcerku.
mna pri jednej dcerke boleli prsia, pri druhej nie, ono je to individualne. skus este dalsi test. lebo my sme si takto pred dvomi rokmi robili. 23.12. tam nic nebolo a 31.12. tam bolo a otehotnela som 12.12. a to som si 100% ista. mne sa zhorsuje plet pred menstruaciou a tiez mi tak reaguje, ale nie vzdy brucho.

ejkapod
16. jan 2012

ahojte, je to už trapne asi ale pred dvoma týžnami sme s priatelom mali styk a na druhy den som dostala menzes, no prešli dva týždne a mna prišerne bolia prsia, zvyknu ma aj pre menzesom ale nie tak skoro..dnes som si robila test a nič jedna zretelna čiarka, no niektore tu pišete že testy sa mylia...🙂 ja stale dufam aj ked viem že som asi není tehotna no velmi po babatku tužim, tak to je asi moja velka domyšlavosť už.🙂

lamada181
2. feb 2012

ahoj moja no ja som brala hak a mam dve krasne deti pocas bratia a nevynechala som nic hak nnei 100% a mam kamosky ktore maj u tie deti cez hak

vaapeter66
11. feb 2013

Dobry den,ja uz som asi medzi vami stara páka🙂,mame svoje tri dietky a dve v pestunstve...beriem antikoncepsiu asi 15rokov🙂,teraz sami stalo,ze som nezjedla dve po sebe...tak som uz dalsie ani nedojedla,nechala som pauzu....teraz cakam na krvacanie...mohla som otehotniet ,ked som dve po sebe neuzila mali sme styk???,🙂)

trubel
6. máj 2014

Dobrý den chcela by som sa spýtat menstruacia mi meska cca 2 tyzdne ... Beriem antikoncepciu gestodette ,par tabletok som vnechala ale dala som si ich s priatelom som mala aj pohlavny styk a normalne to domna dal ked som si zabudla dat tu tabletku... Je možne ze som tehotna? a robila som si aj tehotensky test ked mi meskala menstruacia 1tyzden a visla mi 1palicky na obydvoch testoch

nikusko543
4. okt 2014

Ahojte..chcem sa spytat ci je mozne ze by som bola tehotná ak beriem tabletky softine ale zabudla som uzit 9 a 11 tabletku.. Zobrala som kazdu az po 24 hod...potom som zabudla 16 tabletku na dalsi den som zacala krvacat tak som ostatne ani nedobrala...krvacala som 4 dni ale stále mam zvlastne bolesti podbruska a krizov..take iste som mala pri obidvoch tehotenstvach

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre