Môžem používať tampón?

niqa09
16. dec 2014

Ahojte baby. snažíme sa o bábo. zatiaľ len krátko. mala som klasické príznaky - bolesti vaječníkov, nafukovanie atď atď. no mrcha mi nakoniec prišla. ale je iná ako doteraz. je slabšia . ajkeď krvácam. test som si nerobila, bolo by to skoro. zaujíma ma. či môžem používať tampón pri mrche ajkeď je možné že som tehotná ? keďže mnho dievčat/žien malo menštruáciu na začiatku tehotenstva. ja si nič nenahováram , uvidím čo ako sa bude vyvíjať , len ma zaujíma či si tým nijak neublížim. s tampónmi. ďakujem za rady.

hviezdicka111
16. dec 2014

@niqa09 kludne mozes...nemas si s nim ako ublizit, pokial dodrzis hygienu.... a kolko dni si po ovu? ja by som asi nevydrzala a test by som skusila...

niqa09
autor
16. dec 2014

@hviezdicka111 po ovu som asi tak 13 dni . ale s tym ze ked mi prisla mrcha tak si moc velku nadej nedavam. ajked je to ine ako kazdy mesiac. je to slabsie . ale zbytocne si nebudem robit sklamanie. pockam kym mi mrcha zmizne a potom si spravim. vtedy to bude istejsie ako teraz. a dakujem za info 🙂

monca1982
17. dec 2014

Ja by som tampón nepoužívala. Drží krv vo vnútri a to sa mi nezdá 2x najzdravšie. Nezáleží, či si tehotná alebo nie, podľa mňa. 😖

valinka248
17. dec 2014

Tampon krv vsakuje do seba nedrzi ju v maternici kde je dietatko. Ja si zivot bez tamponov neviem predstavit 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre