Napätie v prsiach počas tehotenstva

citta
14. máj 2014

Ahojte baby. Napiste prosim vase skusenosti... ktorom tyzdni tehotenstva ste pocitovali napatia alebo nieco podobne v prsiach? Popripade kedy vam yacali rast ? Dakujeeem 😉

nikolka2014
14. máj 2014

MS som mala dostať 3.5. ..samozrejme doteraz ju nemam a testy su pozitívne..čo bolo divné že vždy ked som mala dostať ms ..cca tyžden pred ma neskutočne boleli prsia... no ked som ju dostala tak prestali.. a tento krát ma bolia ešte aj dnes..už síce menej ale bolia, najhoršie ked dam dole podprsenku :D a to som len na začiatku tehu..max 6tt.. uvidím čo mi v piatok povie lekár 🙂

karmela
14. máj 2014

@citta a testiky su negatívne stále? Ano bolest pŕs patrí medzi priznaky tehotenstva ale aj pred ms.

citta
autor
14. máj 2014

@karmela Ano su negativne, mam este jeden ten skusim v nedelu.. mna prsia bolievali pred ms.. terz nic ani ms nieje :D

klincek
15. máj 2014

@citta od sameho zaciatku..podozrenie, ze som tehotna, vo mne skrslo prave kvoli napatiu v prsiach. a bol to iny pocit ako pred MS. a rast zacali hned. v podstate cele tehotenstvo som sa trapila s citlivymi prsiami, nie je to nic moc 😒 . ale ak si snazilka, tak by to bolo asi dobre 😉

sziwi
22. máj 2014

@citta Ahoj. Ja som mavala napatie v prsiach vzdy pred menzesom, aj takych dobrych 10 dni pred. Pocas prvych tyzdnov tehu to bolo stokrat horsie, cca tak do 10tt trvalo napatie a potom sa uz prsia zvacsili - comu sa tesi hlavne moj priatel :p Ale momentalne mam skor strasne citlive bradavky, uz druhy tyzden. Co je teda tiez nic moc :/

ivanka46
22. máj 2014

@sziwi preeesne ako pises... ja som to iste ... vzdy 10 dni pred a odvtedy stale 😀7tt ☺

jankasamulko
27. okt 2021

Presne ako píše klincek. Tiež dôvodom na robenie testu bolo napätie v prsníkoch niekoľkodňové. Test vyšiel pozitívny už 4 dni pred očakávanou menštruáciou. A teraz to napätie cítim zas 😨 🙂

simbatko
27. okt 2021

Ja mám napätie v prsiach pár dní...a testy negatívne..je možné že robím test skoro?tak ma prsia boleli keď som bola tehu..pred ms...ani počas ms to nemávam....je možné že môžem byť tehu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre