Nechať si štvrté dieťa?

itus03
14. okt 2011

som s toho zufala budem mat stvrte dieta neviem co robyt ako sa rozhodnut mam si ho nechat ci nije financne sa to aj da ale aj tak neviem doba je zla ale uz ked je neviem co . Chodim ako bez duse nic ma nebavi

1234lubka
17. júl 2013

No tak na tuto otazku ta urcite ukrizuju maminky co sa snazia co i len o jedno dietatko...ale moj nazor je...ked uz mas tri deti...tak 3 ci 4 nieje to uz jedno? ale dala by som si urobit po porode sterilizaciu 🙂

siusinocka
17. júl 2013

ani by som neuvažovala. ja mam sice 2 deti, ale sestra ma 4... skôr pri 3 neplánovanom bola taká hotová, ale pri 4 celkom vyrovananá.. a teraz neľutuje...

tonjadabik2
14. sep 2013

Ahojte aj my mame 3 deti a tiez nemame peniazky nazvys..ale ceme este jedno babetko.a dost. ja si myslim ze ci uz 3 alebo 4 vsetko sa da ked sa chce.. keby sa nam podarilo 4 tak urcite po porode zviazanie vajecnikov. pre istotu 🙂 ked Panboh pozehna tak treba brat a dat dietatku zivot.

lucyi0812
11. jún 2014

Ahoj mi s manželom sme riešili posledný týždeň tiež túto otázku máme tri detičky 10 ročného a 7 ročné dvojičky chlapca a dievča a zrazu že 4 dieťa??? bol to šok tiež som uvažovala na potrate no na to musí mať človek povahu a ja by som sa trápila celý život ....rozhodli sme sa že s ho necháme a už aj srandujeme s mužom že si budeme musieť kupiť mikrobus...tiež nám netrčia peniaze z vačku no zvládli sme tri tak to štvrté už dáko vychováme už sú decká väčšie tak to zvládneme veríme tomu 🙂 Držím palce pri rozhodovaní aby si sa rozhodla správne a neolutovala svoje rozhodnutie

sandrika1986
11. jún 2014

Áno, nechaj si ho....však keď vychovávaš tri deti tak vychováš aj štvrté dieťa. Aj keď možno to vypadá teraz všeliako, uvidíš, že potom to bude už lepšie. My Ti môžeme napísať svoj názor. ale ty sa musíš rozhodnúť, lebo to bude tvoje dieťatko...rozhodnutie je len na Tebe,,, 🙂

zuzub
11. jún 2014

podľa mňa skutočný dôvod na potrat nemáš žiadny...moja švagriná majú 5 detí ona bola vážne chorá, jej manžel mal ťažký úraz, finančne sú na tom zle a zvládajú to, lepšie ako tí čo majú menej detí.
a ešte jedna vec, ja teda nerozumiem ako môže niekoho tehotenstvo prekvapiť, veď keď dvaja spolu spia vždy je tam šanca, že žena ostane tehotná....

aduskatt
11. jún 2014

Autorka to ma uz vyriesene, ortazka je z roku 2011 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre