Negatívny tehotenský test a tehotná ?

camil
7. júl 2018

Ahojte, su tu nejake baby co im test ukazal neg a boli tehotne? Ja som si robila krvny test a vysiel pozitivny ale mocove stale neg, pripadne duch.

joannita
7. júl 2018

@camil kde si si robila krvny test? Kolko jednotiek hcg si mala?

camil
autor
8. júl 2018

@joannita objednala som si. tam jednotky neukazuje

simonkazga
8. júl 2018

@camil bohuzial tie krvne testy vobec nie su spolahlive. Je nas viac, ktore sme mali jasno pozitivny krvny test a "klasicke" negativne, tehotne sme neboli.

camil
autor
8. júl 2018

@simonkazga tak to som zostala teraz riadne smutna :( och. Dam potom vediet ako som dopadla

joannita
8. júl 2018

@camil tak ale ked mas ducha na klasickom tak mozes byt v tom

karinkak892016
8. júl 2018

Odfoť ten krvni a aj normálni prosím 🙂

katuskatt
8. júl 2018

Ja som mala pri oboch tehotenstvach negativne testy. Pri prvom 2 a teraz 4. Takze asi tak

camil
autor
8. júl 2018

nazivo to vidno silnejsie samozrejme

camil
autor
8. júl 2018
camil
autor
8. júl 2018

@katuskatt a v kolkom tyzdni ked sa mozem opytat?

simonkazga
8. júl 2018

@camil nezufaj, ved tieto testy su pozitivne. Na tom spodnom su jasne //

bobricek1979
8. júl 2018

@camil ja na tych močových tam ducha už vidím

katuskatt
8. júl 2018

@camil prvy krat v 8 tyzdni, potvrdili to az testy u lekara a teraz v 9 tyzdni. Tiez to potvrdil az lekar podla vysky HCG a podla sona

nini1010
8. júl 2018

@camil ale nevymyslaj ved si uplne jasne tehotna.

camil
autor
8. júl 2018

@katuskatt Zaujimave, ze preco testy nic neukazovali.

camil
autor
8. júl 2018

@nini1010 tehotenske testy z mocu mi vobec nesilneju uz tyzden a pol preto si nesom ista.29 dni mi to meska najsilnejsie dve palicky som videla na tom krvnom

camil
autor
8. júl 2018

@simonkazga ale nesilneju mi

whatever1
8. júl 2018

@camil Ahoj. Ozaj ti to meska 29dni😮? Neni to preklep?

whatever1
8. júl 2018

@camil pokial to neni preklep a ozaj ti to meska tak dlho a na testoch len duch, mala by si hned zajtra zajst na gynekologiu. Mozes mat mimomaternicove tehu alebo iny zavazny problem😮 Nechcem ta strasit ale radsej tam zajdi aspon pre istotu

nini1010
8. júl 2018

@camil pockaj to uz 29 dni ti meska?tak ak je to tak tak je este mozne ze si mohla byt tehotna ale to bohuzial odislo a plod je stale v tebe co by nebolo najlepsie.v kazdom pripade je to viac nez divne takze by som sla navstivit lekara urcite.

nini1010
8. júl 2018

Nejake tehotenstvo tam na 99%bolo si myslim.fakt by som sla ku dr kvoli zamlknutemu potratu alebo mimomaternicovemu tehotenstvu.toto nemusi byt sranda...

bobricek1979
8. júl 2018

@camil fiha a na čo čakáš dávno si mala byť u dr

ivca88
8. júl 2018

Sleduj ci duch silnie, ak nie, tak chod ku gynekologovi.
Mne nesilnel, slo o tzv.biochemicke tehotenstvo. Z krvy mi v nemocnici zistili len hodnotu 10.
Proste tehotenstvo skoncilo velmi skoro..
Bohuzial sa to stava velmi casto. Zeny o tom ani nevedia. Zvacsa menzes meska par dni a potom pride. Ale tebe meska dlho, možno mas problem vycistit sa.

Ale nezufaj. Ja som hned dalsi cyklus neplánovane otehotnela a uz som par dni pred pôrodom. Tam intenzita testov rastla dvojnasobne každé dva dni. V den ked meskal menzes som mala krasne kolajnice a na clearblue digitalnom bolo 2-3.
Ale radšej chod k dr, aby to nahodou nebolo mimomaternicove.

joannita
8. júl 2018

@camil ked tak dlho nesilneju, tak moze ist o biochemicke teh. , tiez som to mala. Niekolko tyzdnov som mala hcg z krvi od 20 do 50 jednotiek. (Chodila som na krv cca kazde 4 dni), potom stuplo na 120, az nakoniec kleslo na 0. Hcg by malo rast kazde 2-3 dni cca dvojnasobne.

camil
autor
8. júl 2018

@ivca88
@joannita
@nini1010 Holky ja mam nepravidelny cyklus stane sa ze mi vynecha mesiac. Niekedy davnejsie som to mala tak ze neprisla ms aj dva mesiace ale posledny rok dva sa parkrat stalo ze len raz neprisla no teraz je to uz skoro druhy mesiac, momentalne sme prec a vratime sa az zajtra tak v utorok idem k doktorovi.

whatever1
8. júl 2018

Tak v takom pripade si mohla otehotniet hocikedy....budem drzat palce aby to vyslo 😃

camil
autor
8. júl 2018

@whatever1 Dakujem 🙄 ale mam strach

ivca88
8. júl 2018

Pozri, takto by malo stupat

ivca88
8. júl 2018

Rob si vzdy ten isty test a s rozdielom dva dni.
Gynekolog na sone aj tak asi nič neuvidi.
Skor z krvy to zistí, a bude sledovať či stupa

camil
autor
8. júl 2018

@ivca88 dakujem, aspon mi snad povie, ci som ok, alebo je tam nieco co nie je v poriadku. Pobolieva ma len podbrusko sem tam, ziadne krce nemam, ale strasne sa mi chce spat. Krcok mam stale tvrdy a mam biely vytok tak uvidime dam potom vediet

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre