Neviem či som tehotná. Ako intenzívne môžem športovať?

tituska
5. mar 2007

Ahojte snazilky, tehulky a mamicky, chcem sa spytat na jednu pre mna velmi dolezitu vec. Ked este neviem ci som tehotna ako mam vediet ako intenzivne sportovat? Ja vobec neviem ako to v takomto pripade je a ako mi to moze uskodit. Myslite si, ze moze? A ked napriklad otehotniem a som povedzme, ze v prvom tyzdni a ked o tom neviem, tak ako mam regulovat sport? Strasne pekne vam dakujem za odpovede a dufam, ze moje otazky nie su sialene, lebo som naozaj zvedava 🙂

lasenka
7. apr 2007

kuko
pohyb este nikomu nikdy neuskodil... len nechod na horolezectvo 😀

escada17
7. apr 2007

alebo wrestling, zapasenie, nech ta nehadzu o zem alebo nekopu do teba 😉

kuko7
7. apr 2007

no tak to ste ma potesili 😉 , baby aj tak mam taky strach lebo by sme to naozaj chceli a normalne mam pocit, ze som zo skla. Najhorsie na tom je to, ze este neviem na com som a preto sa snazim setrit sa. Ale dnes sme sa boli trosku bicyklovat a mala som niekedy pocit, ze sa natriasam....potom som aj zisla z toho bicykla a isla som peso, ale teraz sa citim v pohode. Myslite si, ze by som sa mala nejako specialne setrit? Ved ked baby nevedia ci su v tom a su to nejake sportovkyne, tak co maju robkat?

lasenka
7. apr 2007

kuko
verim ti, ze to chcete a chces len to najlepsie pre svoje babätko, ale nemozes na to neustale takto mysliet... vsetko bude dobre, uvidis 😉

kuko7
7. apr 2007

Ok babulky, tak sa budem snazit nemysliet na to. Verte mi ale ze sa to az do takej miery neda. No budem sa snazit 🙂 A este raz dakujem za podporu. Som rada, ze mi to hovoria skusene tehulky 🙂

escada17
7. apr 2007

neboooj, vazne ! Inak este je priskoro na test?

escada17
7. apr 2007

kuko, urcite sa zenam ma setrit, ked je tehotna, ale ked vie, ze je...jasne, ze ked si myslim, ze mozem byt, tak nepijem, nefajcim, neviem co este, neberiem lieky...ale to so sportom, to je nieco ine...ked sa neprehana, aby si az omdlievala 😉

escada17
7. apr 2007

juj, a ja nepijem, nefajcim, to som myslela vseobecne 😉 ze vtedy sa to nema

samayka
10. nov 2008

ahojte kocky, znovu by som rada otvorila tuto temu... k lekarovi idem az buduci utorok -18.11. a teraz tam dokonca tyzden ani nie je, nemozem sa ho spytat... mate niekto skusenosti so sportami ako je basketbal alebo jazdenie na koni? to jazdenie som nateraz odlozila, ale uz mi to chyba a chcela by som vediet ako to moze uskodit alebo ovplyvnit... no a basket si moc odpustit nechcem 🙂 ale tiez som zvolnila...

nevesta
10. nov 2008

Samayka, basket je podla mna uplne v pohode, pokial neprehanas a jazdu na koni mi Dr. neodporucil vobec, vraj koli otrasom, no ale poznam kocky, co normalne jazdili a v pohodicke 😉 Podla mna mozes vsetko, samozrejme s mierou 😉

samayka
10. nov 2008

tak dufam, to jazdenie si myslim ze obmedzim na nejake pokojne vychadzky do lesa. a myslim ze babatenku ten pokoj a pohoda ktoru pri tom zazivam len prospeje. 🙂 ale pre istotu sa popytam... len kym pojdem lekarovi, to je este dalekooooo... 😉

cimpel
23. máj 2016

Baby chcem radu snazime sa o babetko ale zaroven som zacala chodit na jumping. Pri prvom som otehotnela hned na 1x. Teraz uz mame asi 5 pokusou a nic manzel tvrdi ze to moze byt ze vyskacem tak som mu slubila ze nebudem tyzden chodit tyzden presiel aj tehotensky test som si spravila cize po 7dni pokusu a nic kamaratka tvrdi ze ten test co som kupila neukaze tak skoro ze skor tie pasikove testy ako tie krabickove ukazu tak skoro.
Otazka znie mozem zas ist skakat? Lebo mi to chyba a od nervou len zeriem ☹

bibarborac
2. jún 2016

@cimpel toto iste riesim ja.Ci chodit skakat,ked snazilkujeme,ci to nejako neuskodi.Chodim na jumping 3x do tyzdna a skacem ako drak,lebo ma to velmi bavi. Velmi by som si vycitala,ak by sa to kvoli tomu nedarilo...

evittam
2. jún 2016

@cimpel Opýtaj sa manžela, že čo si akože mala "vyskákať"......
@bibarborac Môj názor- normálne cvičiť ako doteraz - pokiaľ nemáš žiadne zdravotné problémy a podobne tak sa nemôže nič závažné stať. Ja som normálne cvičila - nevedela som, že som tehu a mám zdravé deti. 😉 Skôr niektoré fyzické aktivity ešte napomáhajú k otehotneniu.

cimpel
6. jún 2016

No Baby takze babo sa nekonalo bola som na gynde a pytala som sa nato dokiho ze uplne v poho ze neni ziaden problem. ze ked by som bola ze mi budu meskat kramy tak potom nech pridem a povie ci mozem dalej skakat alebo ni. Takze kludne zacinam znova lebo som 3tt nic nerobila len zrala ☹

dolynkag
31. okt 2018

@vandush do ktorého TT si hravala tenis? všetko bolo ok?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre