Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Od ktorého týždňa vám bolo vidieť tehotenské bruško?

Tehotenské bruško
21. apr 2020

Ahojte odkedy vám bolo vidno tehotenské bruško pri druhom dieťati :D? ja som rok od pôrodu som v 14tt a mám bruško len ja som po prvom ani úplne nestihla schudnúť :D od kedy to na vás už bolo vidieť ja si teraz myslím že skôr si môžu ľudia myslieť že som pribratá ako tehotná :D ale čítala som že keď sa otehotnie do 4 rokov od prvého tak to vidieť skôr...a odkedy ste už nosili tehu oblečenie 🙂? Inak mňa dosť trápi keď vidím tie mamičky s pekným bruchom a inak chudé a ja mám podľa mňa aj ruky väčšie aj zadok a nohy :( :D

lenka2710
21. apr 2020

Ja som bola asi v 26tt a ešte to nebolo vidieť skrz zimnú bundu, samozrejme keď som si dala obtiahnute tričko, tak už bolo bruško! Tehu oblečko začínam až teraz nosiť, som v 31tt,predtým som si obliekala klasické tričká, a nohavice s tým pasom mi padali, až teraz ako tak držia na brušku 😂 a to ich mam ešte stiahnuté, lebo by mi padali ešte teraz! Som 5 rokov po prvom pôrode

evuska135
21. apr 2020

No ja som druhykrat tehu a mam pocit ze brusko mi zacalo rast skor ako pri prvom. Tak od 16tt je urcite viditelne, ale zas ja som presne ta co je chuda, ale pri prvom polovica ludi nevedela do 6m ze som tehu 😃😃

Tu začni písať odpoveď...

Odošli