Odporúčam 3D/4D ultrazvuk v Hlohovci

jojo61
12. nov 2006

Ahojte, my sme boli v hlohovci a stalo nas to iba 600 Sk, bolo super, doktor bol mily, venoval sa nam asi 45 min a mame aj DVD a fotky.... vysoko odporucam..

veri233
26. jan 2010

dobry vecer mohli by ste mi dat presnu adresu na to 3D do Hlohovca dakujem krasne

zuzajka4
26. jan 2010

Ahoj, adresa je na predošlej strane 🙂 Ale ked tam zavoláš tak sestrička ti aj vysvetli ako sa tam dostaneš
033/7425937

sysinka
2. feb 2010

Ahojte, adresa je Za poštou 8 Hlohovec. Akurat som tam volala su velmi mili a hlavne lacni. Robia 2D a 3D spolu kym na priklad v GYNFIVe najskor 2D a potom po 3 tyzdnoch 3D, co sa mi nechcelo tam 2x lietat.

pepppe
12. feb 2010

baby ja som sa dnes objednala do hlohovca,tak uvidime,mal taju to teraz dost plne tak co mne vyhovovalo bol datum 10marca, a to budem v 24tt,tak uvidime a to hned 10aprila mame svadbu, 😀

domeli
12. feb 2010

24tt je vraj idealny pre 3D, tak to budete mat krasny predsvadobny darcek 🙂 Prajem vydareny svadobny den a prijemne tehulkovanie!

pepppe
12. feb 2010

dakujem domeli,hadam to zvladnem na tej svadbe s takym bruskom 😉

zuzana76
26. feb 2010

ahojte, neviete mi povedat ako dlho sa caka na termin? teda v akom tyzdni mam asi zavolat, viem,ze ked som cakala prve babo, tak to mali v Hlohovci dost plne, ale teraz je uz 3D takmer v akzdom meste, tak hadam sa bude dat dost aj skor.

Teraz som v 17 tt, a chcela by som ist v takom 22 tt na 3D , kedy mi staci zavolat?

pettraa
26. feb 2010

zuzi, objednať sa môžeš už hneď , kľudne však na 25.-26. týždeň, tiež som sa objednávala okolo 17. týždňa

zuzana76
26. feb 2010

pettraa, vdaka, zase ten 25 tt uz nechcem, som velmi zvedava na pohlavie, ze co to bude a na normalnom sone mi to lekar povie, urcite az v 30 tt ako to bolo u synceka

zuzana76
26. feb 2010

zavolam buduci tyzden a chcela by som to takv 21-22 tt

monline
26. feb 2010

Ahojte, ja som sa objednala na 8.3., ale obsadené mali asi na mesiac dopredu..

zuzana76
26. feb 2010

aha, tak najvyssi cas zavolat

pettraa
26. feb 2010

na klasickom sone, teda 2D, ktoré má každý gynekológ je vidieť pohlavie už v 19. t. pokiaĺ nemá bábko práve ručičku tam..., alebo je nevhodne otočené. Bude to krajšie v 25-26. už bude mať dostatok slaninky pod pokožkou.

zuzana76
26. feb 2010

petra ved uvidim na kedy mi daju termin a co bude volne

tak my sme videli pipika uz v 20 tt ale doktor stale tvrdil ze si este nie je isty, takze sme len cakali 😀

pettraa
26. feb 2010

ja si myslím, že keď sa doktor zbadal , z tej patlaniny 2D, chlapca 😅 , tak som presvedčená, že vie o čom hovorí, nám sa to potvrdilo z 2D a na 3/4 D to iba doklepli. To, že, čo to bude, však musíš mať i trošinku šťastie na polohu....

irsina83
26. feb 2010

aj my sme boli a musim povedat ze MUDr. Brestansky je super, jeho mi odporucil moj gynekolog. je dosledny a mily 🙂
volala som tam v 16 tt a termin som dostala ked som bola 22 plus 2 tt 🙂

pettraa
26. feb 2010

Taktiež existuje i stanovenie pohlavia zo séra, robí to BA, dá sa to však odobrať v mieste bydliska a do druhého dňa musí byť sérum tam... je to však nákladnejšie ako 3/4 D

zuzana76
26. feb 2010

petra viem, ale nie som z BA, ten uzv je lepsi, v pondelok tam hned zavolam, vdaka za info

zuzana76
1. mar 2010

ahojte, prave som volala do Hlohovca a neberu mi to myslite,ze maju dovolenku?

lenka23
15. mar 2010

ahojte, zajtra som objednaná na 3D do Hlohovca. Som v 23 tt. Už sa nevieme s manželom dočkať, kedy sa
dozvieme či to bude dievčatko, či chlapec.

pepppe
15. mar 2010

lenka tak drzim palce,my sme tam boli minulu stredu a bolo to super,,,mali sa hanbil troska,tak sa moc nehccel ukazala,ale co ma medzi nozkami sme zretelne videli,budeme mat chlapceka,tak ozaj to bude zajtra super,potom napis co cakate..dobre?? 😉

lenka23
15. mar 2010

ahoj pepppe, určite sa ozvem.
Si si tam niečo aj niesla? Mne sestrička kázala doniesť uterák. Nevieš na čo?
a gratulujem k chlapčekovi 🙂

dijado
15. mar 2010

uterák na to, aby ti ho Dr. zalomil na páse nohavíc, aby ti ich nezašpinil a potom si doň utrieš ten gél z bruška

lenka23
15. mar 2010

ahá, tak ďakujem za info 🙂 si tiež u neho bola?

zuzana76
15. mar 2010

ahojte, tak ja mam termin na 3D 11.4. to budem v 23 tt

zuzana76
15. mar 2010

a kto tam bol? mlady ci stary brestansky?

lenka23
15. mar 2010

zuzka, ja k nemu idem zajtra, tak potom napíšem.

dijado
15. mar 2010

Dr. Brešťanský /tuším sa tak volá/ povie pohlavie dieťaťa iba ak si je na 110% istý. našu herečku odhalil do 3 sekúnd a vraj celý tata. a fakt. boli to najlepšie investované peniaze 🙂

zuzana76
15. mar 2010

dijado, to mi ani nevrav, ze nepovie, sak ja sa na to spolieham, maly nas natahoval do 31 tt, tak som si povedala,e teraz idem na 3D 😲

zuzana76
15. mar 2010

lenka, ok, tak potom podaj info a pekny zazitok zajtra 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre