Odporúčam 3D/4D ultrazvuk v Hlohovci

jojo61
12. nov 2006

Ahojte, my sme boli v hlohovci a stalo nas to iba 600 Sk, bolo super, doktor bol mily, venoval sa nam asi 45 min a mame aj DVD a fotky.... vysoko odporucam..

aknomis
14. jún 2010

ahojte, tel. na Dr. Brešťanského na 3D/4D sono v HC je: 033 74 25 937. Objednáva len telefonicky.
Tie, ktoré ste tam už boli čo všeteko vám ukázal. "Oplatí" sa tam ísť aj ked nechcem vedieť pohlavie?

jarka0
14. jún 2010

ahoj aknomis ja som jeho pacientka a som sním velmi ale velmi spokojná pri prvom tehotenstve som bola na 3D/4D a velmi krásne fotečky mi spravil a krásne CD. aj teraz sa objednám ked pojdem na poradnu velmi sa už nato tešíme spolu s manželom odporúčam aby si tam išla aj ked nechceš vediet či to bude chlapec alebo dievčatko to je vlastne jedno len nech je to zdravučké 🙂

lenka23
14. jún 2010

@aknomis ja som bola maximalne spokojna 🙂
Pán doktor všetko dôkladne pomeral, od hlavičky, srdiečka až po celkovú váhu a dĺžku. My sme si nechali povedať aj pohlavie. Boli sme v ordinácii asi 45 minút, prístup výborný.
Máme DVDčko a asi 10 fotečiek. Ja odporúčam.

ewulka8
16. jún 2010

a boli ste u staršieho alebo mladšieho doktora? Bo ja som bola u toho mladého, na jednej strane sme mu moc nerozumeli, hovoril strašne potichu, ale na druhej nám maličkého premeral a boli sme velmi rady že je všetko v poriadku. jeden známy tam bol tiež a jemu povedal že malý má trošku zlú obličku, je to velmi dobré a od vtedy ako som videla moje bábo mám k nemu zase o kúsok bližšie 🙂) A ja osobne by som to doporučila minimálne ako pamiatku, nakolko žiadnu 3D fotku som nemala a som spokojná že viem že malý je zdravý 🙂)

lucindusa
16. jún 2010

tak baby, ja sa k vam tiez pridam, mne bol doktor brestansky taktiez odporuceny a sme objednany za dva tyzdne, tak dufam, ze vsetko bude v poriadku.....s muzickom chceme vediet pohlavie, nakolko na UTZ je malicke otocene vzdy ritkou a nie je vidiet, ci to bude chlapcek alebo dievcatko....ale aj tak nam to je jedno, len zvedavost sa nas drzi 🙂

dadika1114
17. jún 2010

ahojte ... neviete ako ma ord.hodiny? ci si mam volat do obeda alebo po obede?

dadika1114
17. jún 2010

no takze uz som aj ja objednana na 26.7 chcela som sice skorej,ale nevadi 🙂 tesim sa

00matula
17. jún 2010

ja som pacientka u dr.Brestanskeho, ale 3D mi robil jeho syn. Som spokojna, aj ked dvd trva cca 20min a fotiek mi dal len 6 aj to boli len 3 fotky a kazda bola 2x...ale na poradni pri uzv si vzdy poprosim o fotecku. 😉 Neviem ako u inych gynosov, no ja som spokojna 🙂

lubatko11
24. jún 2010

@00matula dobry den, chcela by som Vas poprosit o radu, kedy je najlepsie ist na 3D. ja som na zaciatku 13.tyzdna, a neviem na kedy by som sa mala objednat. A kolko asi stoji vysetrenie+dvd s foteckami?
dakujem a prajem vsetkym pekny den 😉

gilly
24. jún 2010

ahojte, chcela by som sa opytat ci sa oplati ist do hlohovca aj v 17 tt. totizto mi vysli mierne horsie vysledky tripple testov, teda nie zle (pravdepodobnost 1:785) a na amniocentezu nechcem ist. len by som chcela absolvovat nejaky lepsi ako 2D ultrazvuk, kde by mohlo byt vidno nejake poskodenie. nemate s tymto niektora skusenosti?
dakujem velmi

00matula
7. júl 2010

@lubatko11 ahoj, prepac ze az teraz pisem, no najidealnejsie na 3D je ist okolo 17tt . Staci si zavolat, sestricka vas objedna na urcitu hodinu, vacsinou je to v poobednajsich hodinach a plati sa 40€ za dvd aj s foteckami, vlastne komplet screening. Treba si priniest aj uterak, a ak chces zober si zo sebou aj oblubene cd s hudbou na pozadie k dvd...je to super...🙂 Prajem vela zdravicka 🙂)

00matula
7. júl 2010

@gilly ahoj, neviem, ci si uz bola na tom 3D v hlohovci, ale podla mna, by som to skusila, a pripadne isla radsej na amnio...drzim ti palceky, nech ti to vsetko dobre dopadne!!!

gabriela4
8. júl 2010

ahojte baby, chcem vás poprosiť o infošku...kedy je najlepšie isť na 3D ultrazvuk keď som teraz v 20 tt. čítala som niekde že najlepšie je to do 17 a potom až okolo 25 tt. neviete mi poradiť a aj kde v BA robia dobrý 3D ultrazvuk...moc ďakujem za akékoľvek informácie...

00matula
9. júl 2010

@gabriela4 ahoj , v 17tt preto, bo ak chces vediet pohlavie dietatka, tak uz je to tam vidiet, a v 25tt asi preto, lebo v 20tt ta caka II.screening tak aby tam bol nejaky casovy odstup... doktori nechcu casto robievat ultrazvuk aby moc neoslnovali babo. Kde v Ba ti vsak neviem poradit....Prajem vsetko dobre 🙂

gabriela4
9. júl 2010

aha, no mi pohlavie už vieme z amniocentézy a morfologický nám robili včera, takže asi bude lepšie počkať ešte tie 4 týždne....ďakujem veľmi pekne za vysvetlenie...toto som niako ešte neštudovala, lebo sme mali doteraz dosť starostí ako dopadnú výsledky z amnia....ďakujem a aj vam prajem všetko dobré 🙂

00matula
9. júl 2010

@gabriela4 dufam, ze vysledky vam dopadli dobre. Ja zas nemam tusenie co je morfologicky.. 😎 drzte sa a opatrujte sa 🙂)) a co to bude ?

gabriela4
10. júl 2010

ahoj výsledky nám dopadli dobre, ale boli to najhoršie 3 týždne čakania....morfologický ultrazvuk to je ten čo sa robí v 20 t., tam skontrolujú ográny a tak a aj to sme mali v poriadku, takže konečne sa tešíme...bude to chlapček Jakubko 🙂

macko13321
16. júl 2010

ahojte ja som sa chcela spytat ci mala niektora z vas problem ze mala malo plodovej vody a ked ste boli na to 3d sono ci to bolo v poriadku vsetko a ako to tam chodi tiez som pocula same chvali ale ci tam bol niekto aj s takymto problemom to neviem ak mi viete poradit vopred dakujem za odpoved

mucka2505
17. júl 2010

ahojte, ako to všetko čitam uz by som isla hned na to 3D.. len sme este 17 tt ..ale uz sme tiez objednani na 31.augusta tak sa velmi tesime..len by som sa chcela spytat ci predtym je potrebne pit vela vody? dakujem za odpoved.. 🙂

peta26
19. aug 2010

Ahojte baby, neviete internetovú stránku na 3D v hlohovci? Viem ze ju mali a neviem sa k tomu dopatrat...

ciki12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andika10
23. aug 2010

@gabriela4 ahoj ja som bola na 3d na zahradnickej

gabriela4
24. aug 2010

@andika10 ahoj aj ja som bola na zahradníckej, minulý týždeň v pondelok a ako naschval mali pokazenú napalovačku takže dvd sme mali doma až vo štvrtok, ale malinký je zlatý a na fotečky sa pozerám stále...ako si bola spokojná s 3D tam? u nás tak 50 na 50...

andika10
24. aug 2010

@gabriela4 ja som sa tam musela vrátiť lebo malý len chrbát ukazoval, ale ani potom sa moc neotočil, aleto nebola ich chyba, ja som bola spokojná, a uvidíš že aká bude podoba keď sa narodí. Mi sme mali aj preto nie až tak pekné obrázky lebo boli dvojky a mali málo miesta, všade okolo bola placenta

gabriela4
24. aug 2010

@andika10 no náš chrústik sa stále schovával za ručičky alebo za pupočnú šnúru, takže tiež ho veľmi nebolo vidno, bol tiež v takej nie moc ideálnej polohe, nožičky mal pri hlave a tak... pani doktorka sa ho snažila aj zobudiťale ked on ráno vždy spinká ale zopár pekných fotiek máme a som zvedavá na tu podobu ked sa narodí a už sa tešíme

andika10
24. aug 2010

@gabriela4 určite sa bude podobať, ja som ich podla tváre vedela rozlíšiť ktorý je ktorý, pritom sme pohlavie nevedeli

gabriela4
24. aug 2010

@andika10 jej to bolo pekné 🙂 no tak sme zvedavý...niekto hovorí že je celý po mne ale ja si myslím že je po tatinovi

lucatko
8. sep 2010

My ideme na uzv do Hlohovca teraz v nedelu 12.9, som trochu zaskočená cenou, čo tu píšete, lebo som bola v tom že stojí 20 €, ale nevadí, tešíme sa aj tak a veeelmi.Potom napíšem ako to prebiehalo. 🙂

catrin1
8. sep 2010

ahojte mi sme boli na 3d v hlohovci pred dvoma tyzdnami...bola som v 28 tyzdni...boli sme vo stvrtok a platili sme 40 €...spokojnost...🙂

arrett
28. sep 2010

@catrin1 Ahoj. My by sme chceli ísť tiež do Hlohovca. Nemajú náhodou nejakú www stránku??? Vôbec neviem kde to je, ani koľko to stojí. Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre