Odporúčam 3D/4D ultrazvuk v Hlohovci

jojo61
12. nov 2006

Ahojte, my sme boli v hlohovci a stalo nas to iba 600 Sk, bolo super, doktor bol mily, venoval sa nam asi 45 min a mame aj DVD a fotky.... vysoko odporucam..

petka_s
10. nov 2008

jasne vsetko ti povedia,ani si uz nepametam ake tam maju cd,ale ta celin je velmi prijemna,
no a zo sebou uterazk a dvd verbatim +
vsetko ti povie ta zlata sestricka 🙂

lyongirl
10. nov 2008

baby, ja tam idem zajtra, treba aj suknu? Asi nie, veď to nie je klasické vyšetrovanie.....

bershka
10. nov 2008

netreba suknu, robi sa zvrchu. je to tam super

lyongirl
10. nov 2008

díky 😉

alias313
27. nov 2008

ahojte tak ja som včera na tom 4d sone v HC bola a teda je to faaakt perfektna vec.dvd priblizne 50 minut, 22 fotiek a ten pristup doktora bol fajn...vsetko mame v poriadku, videli sme tvaricku, telicko, nozky, rucky, prsteky na nozickach, a a a pipik a vajicka 😀 tak som sa tesila ze to bude chlapcek a verila som tomu a ono je mimco chlapcek..anjelik maly pekny..pomeral ho a ze to je vsetko na 1* takze to stalo zato a aj ked som z BB isla by som tam znova 😉

karablica
29. nov 2008

čaute babenky.ja som bola na 3d ultrazvuku tiež v hlohovci u mudr.breštanskeho.je naozaj velmi zlatý,len sa vás chcem spýtat či sa dá verit tomu pohlaviu čo povie.on mi síce ukazoval so šípkou ako to on nazval ,,pukanku čiže dievčatko,ale ja som tam priznám sa nič nevidela.myslíte sa,že mám verit tomu pohlaviu čo mi povedal?lebo velmi túžime po dievčatku a on mi to potvrdil,že ju budeme mat.dakujem vám za odpoved!!!!!!!!!!!

lyongirl
30. nov 2008

karablica, nám tiež ukázal Brešťanský pipíka a povedal, že na milion% je to chlapec, ale tá veľká machuľa, čo tam bola, sa podla mňa pipíkom nazvať nedá 😀 , čiže ja stále dúfam, že sa pomýlil, lebo ja si želám strašne dievčatko.
Pri prvom synovi sme neboli na 3Dčku, iba na klasickom UTZ a tam som jasne videla, čo je pipík a čo vajká, ale tuto fakt rozmazanú machuľu, tak dúfam, že keď porodím, tak sestrička povie: mamička, máte dcéru.... 😀 😀

alias313
30. nov 2008

karablica, my sme boli tiez u brestanskeho a to ze ma pipik tiez povedal na milion % ale bolo to zjavne 😀 ja sa tomu velmi radujem, chcela som velmi chlapceka..a je to velmi dobre vidno aj ked nam to ukazoval na tom cierno bielom sone- no na tom ked si to predtym na 4D prepol🙂 tak myslim, ze to je urcite ono..

ada11
30. nov 2008

bambuľky aj ja som bola na 3D/4d sono v HC a boli sme tááááktoooo spokojní. 🙂 Našej slečne bolo "šušku" vidieť na milión %. Dr. bol super.

caruzo19
1. dec 2008

karablica,ja som sa na to pytala mojho doktora,ci sa 3d moze zmylit,pytal sa kto mi ho robil a ked som povedala ze brestansky,tak povedal,ze on je ultrazvukovy genius a ked on povie ze je to dievcatko,tak je to dievcatko

petka_s
1. dec 2008

caruzo,aj mna si potesila,a z kade si?
ze tvoj doktor pozna brestanskeho?
mne este aj termin predpovedal tak som zvedava.. 😉

caruzo19
1. dec 2008

ja som z bratislavy,my sme tam isli kvoli tomu,ze moj manzel je doma len cez vikendy a doktor ma posielal sem do ba ze bud k cunderlikovi,alebo slezakovi,ze oni su najlepsi a ked som mu hovorila ze chceme ist do hlohovca,tak povedal ze ten je skvely a ked som sa ho na dalsej poradni pytala ci ked povedal ze bude dievcatko,ci naozaj bude,tak povedal co som pisala vyssie
oni sa ti doktori navzajom poznaju,ved maju vselijake konferencie a ja mam skveleho doktora,okrem toho ze je odbornik,aj nieje jesitny,takze oceni ked je niekto naozaj dobry

karablica
1. dec 2008

caruzo,velmi si ma potešila.dakujem,lebo velmi tužime po dievčatku.,ale najdoležitejšie je,aby bola zdrava.papa

babatko37
28. jan 2009

Prosím Vás, nemáte ordinačné hodiny, kedy je možné objednať sa na ultrazvuk v Hlohovci? Ďakujem.

lentilk.a
28. jan 2009

babatko - mne zdvihli aj poobede, tak len skusaj. 😉

karablicova
29. jan 2009

babatko,volat tam môžeš do 16:00hod,to majú ordinačné hodiny.

kvietocekx
29. jan 2009

My sme boli tiež v Hlohovci... teraz v januári a všetko bolo na 1*, perfektný a vyčerpávajúci výklad, super prijemný doktor aj prostredie... a okrem iného výborná cena (my sme boli v neďeľu za 40Eur)... máme aj foto aj DVD... sme z BA a oplatilo sa tam cestovať... fakt paráda... určite odporúčam... až tu sme sa dozvedeli, že to bude chalan🙂

kvietocek7
29. jan 2009

musim pisat tiez velkymi pismenami VYSOKO ODPORUCAM AMBULANCIU V HĹOHOVCI, FAKT SPOLAHLIVE, SUPER PRISTUP ... MUDR. BRESTANSKY AJ SESTRICKY NA 1 S HVIEZDICKOU 🙂 tiez nie som odtial, bola som tam teraz v pondelok 🙂 naozaj spolahlive, OPLATI SA MERAT KILOMETRE, ZAVOLAJ SI TAM KLUDNE AJ ZAJTRA POCAS DNA, ONY TUSIM FUNGUJU AJ CEZ VIKEND. 🙂 😉

mufo24
29. jan 2009

My sme boli u Dr. Bresťanského keď sme čakali Martinku a boli sme veľmi milo prekvapení a unesení z toho všetkého. Teraz čakáme zase bábo a idemetam budúci štvrtok, už sa neviem dočkať.

dupinka
30. jan 2009

my sme tiez boli u MUDr. Brestanskeho, popoludni. Boli tam obaja, aj otec aj syn. Nakoniec nas vysetroval mladsi z nich... A bolo to super! Uzasne prijemne, mohli sme vybrat hudbu - podmaz na DVD. Pohodlne som si lahla, on snimal na PC, my sme mali po mojej pravej strane velku obrazovku, kde sme videli vsetko, co robi a snima, kazde meranie nam vysvetlil, okomentoval, prihovaral sa babatku, bolo to velmi emotivne.

Povodne sme nechceli vediet, co to bude, tak sa na pohlavie nejako extra nezameriaval. No ked sme odchadzali, tak nam to nedalo, a spytali sme sa... Fakt neviem, kedy to stihol pozriet, ale super! A pekne vysvetlil aj vsetky grafy, vysledky merani a pod.

Mozno to je isty nadstandard, lebo niektori lekari aj s klasickym sonom vedia vycitat tieto informacie, co pri 3/4D nie je zrejme ziadne umenie, ale nam islo o pamiatku pre drobca, nech vie, ako vyzeralo, ked bolo v brusku... 😉 😉

karablicova
30. jan 2009

baby,myslíte si,že môžem verit na 100%tomu pohlaviu čo povie Breštanský?lebo mi povedal,že to bude dievčatko aj mi ukázal so šípkou šušku,ale ja tam neako nič nevidím.púštam si to dvd dookola,ale neviemnevyznám sa asi v tom.ja sa len pýtam,že či mate niektorá skúsenosti a verit tomu pohlaviu.dakujem vám za odpoved 😅

dupinka
31. jan 2009

mne bolo povedané, že Brešťansyký je špička v rámci 3/4D sona.... ale tiež tomu verím len na 75%.

zajo79
31. jan 2009

Brestansky povie len ked je to na 100%

dupinka
31. jan 2009

hm, tak potom fajn, mame to iste 😀

nely27
17. feb 2009

Ahojte. Máme ísť s manželom v marci do Hlohovca k MUDr. Brestanskemu, len sa chcem spýtať, či k tomu vyšetreniu potrebujem aj doporučenie od svojho gynekológa. Díky

lentilk.a
17. feb 2009

nely27 - nepotrebujes, kedze si to cele hradis. Ja mozem len odporucit, my sme boli moc moc spokojni! 😵

nely27
17. feb 2009

Som veľmi zvedavá, aké to bude v Hlohovci. Počula a čítala som len samé chvály 🙂 Som teraz v 18tt a objednala som sa k MUDr. Brestanskému keď budem v 23tt - koncom marca. Ale verím, že pán doktor musí byť veľmi dobrý, keď sú toľké mamičky spokojné 🙂

kubko
17. feb 2009

My sme boli tiez velmi spokojni a pojdeme urcite zas. No neviem my sme doktorovi stale neverili, lebo sme na obrazovke vobec nevideli, ze to je dievcatko, tak nam to dal do 3D a uz to bolo jasne dievcatko a boli sme si isti na 100% 😀 skor by som si nebola ista pri obycajnom uzv kamoske tak na prvej poradni v porodnici povedali, ze necaka dievcatko ale chlapceka ako buk....

adka12
23. feb 2009

Babule koľko stojí ten UTZ v Hlohovci?

dupinka
23. feb 2009

35 eur a je to kraaaasne. Super pristup, kvalitna praca🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre