Parlodel. Aké máte skúsenosti s užívaním?

petra2505
2. nov 2008

Parlodel
prosim ake mate skusenoti s jeho uzivanim?Pomohol vam niekomu k tehotenstvu?A nepribrali ste po nom?

petra2505
autor
2. nov 2008

Nikto nema s tymto liekom skusenosti?

zuzka88
3. nov 2008

Ahoj, ja som ho užívla po vyvolanom potrate :(

petra2505
autor
3. nov 2008

emjee dakujem 🙂 potrebovala by som sice viac info a viac skusenosti, ale pomohlo aj to malo 😉

emjee
1. dec 2008

petra2505 • snž • Dnes o 16:24
Baby prosim Vas o radu, uzivam Parlodel, nasla som // / druha zatial slabsia, meska mi jeden den/ a nie som si ista ci to je pravda.Mohol by Parlodel ovplyvnit vysledok testu?Vdakaaaaa

gween
1. dec 2008

petra- ty máš zvýšenú hladinu prolaktínu? No, ja som užívala Parlodel, bola som úplne v pohode, nepribrala som, ani som neschudla. Či mi to pomohlo k tehotenstvu? 😝 no, keď máš len ten problém, že je zvýšená hladina prolaktínu - určite ti to pomôže. Treba ale straaaašne veriť. DRŽÍM PALCE!
A podľa mňa s tými čiaročkami na tehu- teste Parlodel nemá nič spoločného! 😝

petra2505
autor
1. dec 2008

gween my sa snazime uz 2 a pol roka, minuly mesiac mi zistili zvyseny prolaktin, 8.11.som zacala brat Parlodel, 3 krat som v novembri odpadla, bolo mi zle, pred cca 2 tyzdnami som sa svyjala v krcoch pred obchodom a vcera som skusila test a nasla som // aj ked tu druhu slabsi...dnes rano som test zopakovala a znova na nom to iste co vcera tak neviem, ja neverim, ze by to malo taky rychly ucinok....

gween
1. dec 2008

Petra- všetko je možné! Začni oslavovať! 🙂 🙂 🙂 Veeeeľmi ti držím palce, pretože som už bola v takej situácii/ fúúúúha , a nie raz /! 😠

petra2505
autor
1. dec 2008

gween velmi pekne dakujem🙂uvidime,dam urcite vediet ked budem mat potvrdene // od lekara

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre