Pocity po inseminácii. Ako ste sa cítili po zákroku?

lenka0402
17. máj 2008

ahojte dievcence.. som 4 dni po inseminacii a mam zvlasne pociti pretoze pri prvej inseminacii som povediac nic necitila..od prveho dna ma pobolieva lavy vajecnik,,a mam take steklenie v podbrusku,,a aj pocit ako keby som uz mala dostat..ale kramy by mi mali prist az za vyse tyzdna.po prvej inseminacii som nic take nepocitovala..mate niektora z vas skusenosti,,alebo ako ste sa vy citili po zakroku..neviem cim to moze byt...moze to byt tym utrogestanom...dakujem

lauritka
17. máj 2008

lenka skor je to tym, ze sa ti asi roztahuje maternica..mas take tlaky ako keby v strede ? ak pichne sem tam vajecnik to je dobre 😉 pocit na mrchu zvykne byt..ale je to trosku ine, taky tlak viac v strede , ako by sa nieco tlacilo von...

lenka0402
autor
17. máj 2008

lauritka ani nie skor je to tak ako keby som uz mala dostat mrchu..neviem ci utrogestan ma nejake vedlajsie ucinky..ale sem tam pichne na lavo potom na pravo ale som strasne nafuknuta ako taky balonik mali..asi sa moc strachujem

lauritka
17. máj 2008

lenka skus sa ukludnit..ja viem , ze je to strasne cakat na vysledok, ale musis mysliet pozitivne..skus chodit na vzduch a nepozorovat sa velmi. drzim ti palce.🤐 😵

lenka0402
autor
17. máj 2008

lauritka sama vies ake je to tazke ale budem sa pokusat dakujem ... 🙂 🙂

katy30
23. máj 2008

Ahojte babenky. Včera my robili prvu iui. Tak tiež ma pichá podbrušku. neviete čo to može znamenat? 😨

pahu
23. máj 2008

Ahojte, ja uz mam za sebou 3.IUI a vzdy som mala pocity: pichanie, napnutie celeho podbruska...tlaky... 😉 Nebojte sa, prejde to 😀

dicinka1
23. máj 2008

pahu daj vediet ako si dopadla...hej? 😀

evkastipka
25. máj 2008

Najskor Vas chcem vsetky pozdravit...Ahooooj...som tu novacik, za par dni som si tu precitala neskutocne mnozstvo tem, kt. ma trosku ukludnuju 🙂
Mne robili prvu IUI v piatok. Netrpezlivo cakam, ci ma do 2 tyzdnov prekvapia "jahodky", alebo nieco veselsie 🙂 .
Drzim Vam vsetkym palceky, nech sa Vam, teda nam podari 🙂 .

dr.janinka
25. máj 2008

ahojte, baby,
je tu veľa báb a snažiliek, chcela by som len vedieť, kedy je inseminácia úspešnejšia, keď stimulujete liekami alebo injekciami?

katy30
25. máj 2008

Ahojte baby. Evkastipka drzim palceky . Mne robili prvu iui stvrtok . Som tiez velmi netrpezliva. dr. janinika ,neviem co je lepsie. mala som inekcie merional...

evkastipka
25. máj 2008

Ahoj dr.janinka, tiez ti neviem povedat, kedy je uspesnejsia, zavisi to aj od toho ci ti pravidelne dozrievaju vajicka.
Ahoj katy30, ja som brala clostilbegyt v tabletkach. Dozreli mi 2 vajicka, tebe po injakciach kolko vajicok dozrelo? Drzim palceky nech sa podari 🙂 . Daj vediet, ako dopadla.

lusilia
25. máj 2008

Ahojte babulky, tak sa som uz 7 den po ET a dneska som mala (ne)dostat mrchu a ani neprisla 😀 , ale podbrusko ma riadne boli. Vajecniky ma tiez obcasne podpichnu, takze neviem, ci su to dobre priznaky, alebo nie a brusko mam uz tiez pekne nafuknute, no uz sa neviem dockat vysledku, asi ako vsetky, co sme tu 😀
Drzim vsetkym palceky 😉

dicinka1
26. máj 2008

lusilia daj vediet,hej?

lusilia
26. máj 2008

dicinka, dam neboj 😉 a este som zabudla napisat, ze ma strasne bolia prsia, ale to uz tak dva tyzdne, takze to je asi z tych hormonov...

evkastipka
26. máj 2008

Ahojte, lusilia pravdepodobne z hormonov...mna boleli prsia pocas uzivania clostilbegytu, teraz mam utrogestan a uz to preslo 🙂

lusilia
26. máj 2008

evkastipka no asi hej, ono to tusim je posledne dva dni lepsie, ale tak ma este teda vazne neboleli, ani lezat som poriadne nemohla

evkastipka
26. máj 2008

Juj ja som sa bala, ze co vsetko to moze byt, tiez som mala priserne bolesti, spinkat som mohla tak max. na bolku, na chrbte nedokazem 🙂 . Ked som isla s tym za mojim lekarom, tak mal v ambulacii 14 zien a tak dlho sa mi cakat nechcelo. Isla som domov a uz to prestalo 🙂 . ale ak ti mam pravdu povedat, teraz by som bola rada keby ma boleli, vies, keby som mala nejake priznaky tehotnosti, ale po 4 dnoch od IUI by som chcela asi vela 🙂 🙂

lusilia
26. máj 2008

No tak ja som predpkladala, ze to je asi z tych liekov, tak ja tiez nejake priznaky nemam a to som uz 8 den po ICSI, ale hlavne ma tesi, ze tu mrchu som nedostala, to je asi taky prvy priznak 😀

evkastipka
26. máj 2008

Tak mne lekarka povedala, ze ked nedostanem, tak uz nejaka nadej je, lenze ja mam tak brutalne nepravidelne 🙂 , za aj tak by som nevedela, kedy sa mam tesit 🙂 . Sice moj drahy uz vypocital ze koncom februara 2009 bude kociikovat, on je taky optimista 🙂 Drzim Ti palceky.

lusilia
26. máj 2008

No tak ja jam praveze dost pravidelnu, takze sa tomu snazim verit, ze sa nam to podarilo, to zasa ten moj je strasny pesimista, takze to ostava na mne ho povzbudzovat, ze sa nam to podari 😉 A aj ja vam drzim palceky, nech to vyjde 😉

evkastipka
26. máj 2008

Kukam tu na albumy, no krasne babatka...nech sa nam vsetkym zadari... 🙂

kuspitka
26. máj 2008

lusilia ako sa mas?

emjee
6. sep 2008

baby33 • 2. sep 2008 o 19:24
Ahojte,
viete mi poradit nieco o inseminacii. Podstupila som ju pred par dnami a mam take zvlastne pocity.
Je mozne, aby som mala take bolesti ako pred menstruaciou?

skoda • Včera o 18:15
Ahojky,pozri si IP, vďaka.

kikuska31
15. feb 2011

ahoj.aj ja mam 7 den za sebou IUI,mam stale bolesti v podbrusku,,je to normalne???? dakujem

petuska123
15. feb 2011

@kikuska31 ahoj ja som tiez 7 den po iui..bolesti nemam ziadne ..okrm toho ze ma dnes zacinaju cecky boliet ako pre kramami 😠

kikuska31
15. feb 2011

ahoj petuska123.dakujem za odpoved..mna pria nebolia,len to brusko.mozem mat po 7 dnoch uz nejake priznaky alebo je to skoro???? toto bolo tvoje prve IUI???

petuska123
15. feb 2011

@kikuska31 ano to bolo moje prve iui a este je skoro na pocity ..to ti kazda baba napise.ja som uz aj testla ale este som mala pozostatky z pregnylu v tele.

mondo26
26. jún 2011

ahojte!! ja som 2 dni po druhej IUI. Po prvej som mala strasne napnute prsia nafuknute podbruško, už som sa tešila že sa podarilo a nič. 😢 Potom mi doktorka povedala ze to som mala z utrogestanu.

in131
26. jún 2011

Ahojte. Ja mám 9dní po IUI a pocity žiadne - prsia nebolia. Len by som zjedla aj slona - ale to je asi z hormonov. 😉

in131
27. jún 2011

HAlooooooo??????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre