Pohlavie bábätka na 4D ultrazvuku. Zmýlili sa niekomu?

adkag
20. jún 2007

Ahojte,stalo sa niekomu, ze Vam povedali pohlavie babatka na 4D ultrazvuku a pomylili sa?
Ja som bola na 4D v Pruskom v 23tt a tam nam doki povedal,ze je to dievcatko. Aj to viackrat pozrel,ukazoval nam,ze ako to spozname a tak. Vcera som bola na morfologickom UZV co sa robieva v 30tt,robila ho moja lekarka a videla tam chlapceka. Aj mi to ukazovala,ale nevideli sme pipika,len taku gulocku a vraj podla toho vie,ze to je chlapcek. Tak teraz ozaj neviem comu mam verit, uz som bola taka zzita s tym,ze je to dievcatko a teraz sme zase na zaciatku,ze je to vlastne 50:50.

michaelak.
20. jún 2007

Ale to niesu len pubertaci,to dieta pochyti aj v skolke aj hocikde inde.Sestrin 6r. syn nas minule prekvapil.Hral sa videohru a nieco sa mu pokazilo tak zabil taku hlasku:Ja som k...!A u nich doma sa absolutne nenadava.Jedine zo skolky.Takze aj nas cakaju tazke chvile.A v tejto dnesnej skazenej dobe to budeme mat ovela tazsie ako dakedy nasi rodicia.

adkag
autor
20. jún 2007

juuuj to fakt? tak sa mame na co tesit,ked uz v skolke takto 😖 .a to sa clovek tak snazi vychovat slusne dieta.inak tvoj drahy je doma? ja som uz druhy den sama a este vyzera ze dva dni buem, najprv mal ist na sluzobku do zajtra vecera a dnes volal ze mozno az v piatok pride. akurat si s krpkom citame,aby nam smutno nebolo 🙂

michaelak.
20. jún 2007

Co si citate?Ja som vzdy cez tyzden sama-manzel jazdi na kamione a odchadza v pondelok nad ranom a domov mi pride az v piatok.Ja tu mam psika tak s nim sa rozpravam.Tebe takto drahy casto odchadza?

adkag
autor
20. jún 2007

citam si knihu taku beletriu na rozptylenie a citam nahlas aby aj mimi poculo,vraj teraz velmi vnima hlas rodicov a je dobre mu casto rozpravat,tak to praktizujem. a obcas citame nieco o tehotenstve, vyvoji miminiek a mam pripravenu knizku o starostlivosti o dieta,tak sa na nu chystam,lebo nemam paru ako sa treba o mimi starat 😒 .
mne drany casto nechodi,teraz je myslim druhy krat prec jak som tehu,tak zhruba raz za tri mesiace,oni chodia na vychod hlavne,par krat bol aj v chorvatsku,srbsku a tak. ale teraz pojde asi v dohladnej dobe zase,lebo vravel ze do piatku to nestihnu vsetko porobit 😖 .
a ty to ako zvladas teraz v tehu,ked takto prec chodi? lebo ja hrozne a to chodi len raz za cas.

michaelak.
20. jún 2007

Ja uz som si takpovediac zvykla nato,ze som sama cez tyzden.Lenze do 6mes.som robila tak mi to tak nedoslo,ze som sama.Ked ma teraz pustili z nemocnici tak ostal so mnou 2tyzdne doma a ked potom odisiel do roboty,bolo mi velmi aj smutno a aj velmi som sa sama nudila.Uz to neni az take zle. A ked si takto citate,nemrvi sa ti babo nejak viac?Lebo j ked sa bavim so psom alebo ked je doma manzel a rozpravame sa ,ona tak strasne zacne kopkat,akoby sa chcela zapojit do rozhovoru.A pohyby ako prezivas?Ja som z nich strasne unesena,aky je nadherny a carovny zivot 🙂 .No proste neopisatelna krasa!

adkag
autor
20. jún 2007

nase mimi je trosku lenive po ockovi,takze ono kopka ako kedy.niekedy viac niekedy menej, neviem od coho to zavisi,ale sa mi zda ze od mojho hlasu moc nie.ale je to super,teraz uz ani nekopka,ale skor sa tak prevaluje ze sa mi brusko vlni cele,fakt uzasne 🙂 ,mi to bude aj chybat ked sa narodi 🙂 .

no ti verim ze ti bolo smutno,clovek ked chodi doprace to tak nepreziva,ani ja som nemavala moc taketo stavy ked som robila a mohla chodit do mesta a tak,ale teraz ma to chyta jak ma doktorka nastrasila s predcasnym porodom a ze mam poctivo lezat. a este aj muzik fuc. a dalsia vec je ze nemozem spavat dobre,len tak tri hodinky v noci a sa zobuddim a uz neviem poriadne spat potom,tak som preto taka precitklivela a nervozna.

michaelak.
20. jún 2007

To aj ja som strasne zle spavala ked som prisla z nemocnici-raz som uz rodila,potom som sa narychlo balila lebo sme sa ponahlali do nemocnici,potom som sa o babo nevedela postarat,potom som sa tesila lebo sme kupovali kocik-no a zaspi potom po takychto snoch.Vela som rozmyslala cez den a v noci sa to potom odzrkadlilo.Teraz sa mi zle spava lebo mozem spat iba na pravom boku-mala je skrutena na lavom boku.No ale vcera to bola katastrofa,uz som aj revala co som bola taka nervozna-uz sa mi neda dychat,asi mi uz maternica tlaci na pluca .To ti je hrozne.A ja hlupa som este vecer jedla tak mi tam este aj zaludok zacal tlacit.No otras. Tie pohyby budu aj mne velmi chybat,ale zato v postielke budu asi krajsie pohyby 😀 .

adkag
autor
20. jún 2007

no vidim ze ty to mas s tym spankom tiez pestre. mne sa ani nejak hrozne sny nesnivaju,ale furt rozmyslam nad niecim, vcera hlavne nad tym pohlavim,aj dnes cely den,dufam,ze v noci uz nebudem rozmyslat nad tym. tiez uz som riadne nervozna z toho,ze sa nevyspim.keby sa dalo aspon cez den,ale to vobec v tom horku.
inak nase tiez dost kopka ked sa dam nabok,ale ono na obidvoch stranach,tak neviem na ktorom boku je. ale hlavicku ma dole.aj teraz viac tam citim ako inde.

michaelak.
20. jún 2007

Ako vies,ze to je hlavicka?Ako to citis?Aj moja uz ma dole hlavicku,ale ja to necitim,len tie pohyby su v hornej casti brucha tak zato viem ,ze ta hlavka je dole.Teraz som si kremovala brucho tak sa mala tak rozhybala,asi som ju zobudila.Ty pouzivas nieco na brusko? Ja si myslim,ze to asi vsetky tehulky mame taketo problemy so spanim.

adkag
autor
20. jún 2007

necitim,ale vcera mi to podla uzv doktorka povedala,ze hlavicku ma dole,tak asi sa tak rychlo nepretocilo.ja citim teraz fakt stale dole. a dost teda,asi sa mu/jej paci mocovy mechur 🙂 .
ja sa kramujem kremom od babylove pre tehulky a obcas olejcekom, tak raz dva krat do tyzdna. a ty co pouzivas?
no je mozne ze s tym spanim maju vsetky tehulky problem,neviem,ale to potom len ja mavam taketo stavy z nevyspania?

michaelak.
20. jún 2007

Nesmies tak strasne vela rozmyslat cez den!Ja viem je to tazke,tak aspon tie myslienky obmedzit.A v noci ked sa prebudis tak mysli iba na same krasne veci a nestresuj sa!A potom aj cez den nebudes taka vystresovana. Ja som sa doteraz Niveou a Dove kremovala,ale minuly tyzden som si kupila Elasti-Q a tym sa 2x denne teraz kremujem,lebo si myslim,ze teraz asi bude najviac to brusko rast.

adkag
autor
20. jún 2007

ja aj niveu mam tu s Q10,to hadam staci.
no nemozem sa stresovat,ale to sa asi ani neda,teda ja to aspon neviem 🙂 .dokina mi poradila kakao na spanie si dat,tak vyskusam aj ked kako ja moc nemusim.

michaelak.
20. jún 2007

Tak kakao skusim aj ja to som neskusala.Mlieko som uz skusila,ale nic moc.Joj ked to kakao spominas,normalne som dostala chut na kakavko a piskotky!Zase pojdem spat objedena.Myslis ,ze to kakao zaberie aj ked tam pridam piskoty???

adkag
autor
20. jún 2007

neviem,ale hadam hej. idem si ho spravit.mne uz tiez mlieko nezabera.

michaelak.
20. jún 2007

Ja uz aj dojedam!Mnam.Ale ma tie piskoty nejak zmohli,zacina sa mi nejak moc driemat.Idem si lahnut pokial ma neprejdu driemoty.Dobru a kludnu noc ti prajem!A nepremyslaj velmi v noci!AHOJ

adkag
autor
20. jún 2007

aj tebe dobru noc.papa

dzidzuska
21. jún 2007

adkag tiez idem vo stvrtok do pruskeho na 4D 😀

adkag
autor
21. jún 2007

dzidzuska buduci stvrtok? o kolkej? sa tam mozno stretneme,ja mam ist pred 11 🙂

michaelak.
25. jún 2007

ahoj Adka!No ako si sa rozhodla,ides na to 4D vo stvrtok?Alebo ta to uz preslo?

adkag
autor
25. jún 2007

ahojky,asi ma to preslo,manzel nechce,ani moja mamina,okrem toho musim lezat,tak by som moc nemala cestovat,ale este som to nezrusila,tak mozno sa rozhodnem na poslednu chvilu,ze pojdem 🙂

michaelak.
25. jún 2007

som zvedava ako sa rozhones 🙂 .

adkag
autor
25. jún 2007

no to aj ja som veru zvedava.ale uz mi je to pohlavie uplne jedno,len som zvedava 🙂

zuzka82
25. jún 2007

adka, aj my sme zvedave.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre