Pomýlili sa niekomu na ultrazvuku pri určení pohlavia?

jamajka
23. okt 2008

Baby chcem sa spýtať či máte niektorá také skúsenosti, že vám povedali, že to bude chlapec a nakoniec to bolo dievčatko.
Lebo opačne si to viem predsataviť, že keď nevidia nič povedia dievča a je to chlapček, ale keď tam už niečo videli, či je možnosť, že predsa nevideli dobre???

natalia777
10. sep 2009

no tak aj mne, prvy krat mi povedal ze to je chlapec, ale tiez nevidel velmi dobre dlho pozeral...... a druhy krat mi hned z fleku povedali ze dievcatko a bola to uz ina doktorka 😕

valria321
10. sep 2009

fajn to si ma teda potešila tak sa idem pripravovať že na najbližšom sone mi povie že je to pipík🙂a mne je to jedno v podstate

natalia777
10. sep 2009

no ved aj mne je to jedno, hlavne nech je zdrave ale ja som vzdy chcela vediet co cakam a teraz sa bojim trosku, neviem na co sa pripravit teraz, ked mi to uz povedali....

valria321
10. sep 2009

akože načo sa pripraviť nechapem?? 😲 a to už na isto povedal že to bude dievčatko??

janusa127
11. sep 2009

ahojte,

mne dr. pri prvom tehu povedal že bude dievčatko, ukazoval mi to aj na obrazovke... tak sme zažili pekný šok ked sa ma po pôrode pýtali na meno pre chlapčeka 😀 😵 ale bolo to super prekvápko, veľmi sme sa tešili 😵 😵 a nikto z rodiny potom mužovi nechcel veriť keď im oznamoval že máme chlapčeka 😀
pri druhom tehu sme si to poistili 3D/4D sonom a pri ďalšom tehu sa nechám prekvapiť až do pôrodu,ak to vydržím 😝 😅

mata3080
11. sep 2009

ahojte tak mne sa to uz blizi uz len 2 tyzdne a budem mat vyriesenu zahadu o pohlavi mojho maleho spiona 😀 ja len dufam a pevne verim ze to bude to moje vysnivane dievcatko aj ked mi doktorka na sone povedala ze asi chlapec mohla sa pomylit predsa inak by mi nehovorila aby som si to este uistila v 36 t takze nadej umiera posledna a to porodom tam sa uz budem musiet zmierit 😀 alebo vymenime 😝 ak bude niekto suhlasit 😵

gaviota
24. okt 2009

ahojte ja som bola v 6 mesiaci na sone a doktor mi povedal ze cakam dievcatko s manzelom sme sa tesili lebo uz mame syna a teraz som bola v 8 mesiaci a doktor mi na sone povedal ze jej dorastli vajicka a ze to bude chlapec este aj fotku mi vytlacil s vajickami to je ale idiot clovek zije stym celych 8 mesiacov a teraz mi povie ze to bude chlapec co si o tom mislite vy

rainee
26. okt 2009

my tiez nevieme uplne naisto co to bude. na zaciatku vraj chlapec, potom ze dievca /asi ich pomylila pupocna snura/ a pri sone v 37tt. mi lekar povedal ze si nieje vobec isty lebo babo je blbo otocne a nie je to vidno. tak sa do poslednej chvile nechame asi prekvapit, oblecko mame zatial nakupene nastastie v neutralnych farbach 😉

lumimi
27. okt 2009

zdravim,
ja viem od pohladu na ženu či bude mat chlapca alebo dievča- naposledy kamaratke som tvrdila od 20 tt že bude dievča o týžden na to hovorila ze na UZV jej Dr povedala chlapec, a bol to chlapec až kým sa nenarodila malá Stella

andrema
28. okt 2009

ahojte, ja ked som bola na sone v 20 tom tyzdni,tak mi doktor povedat,ze to bude na 100% dievcatko a ked nie,tak ho mame prist reklamovat.. 😝
A rozplakala som sa,ked mi povedal pohlavie..a vlastne som ani nevedela preco...
Je nam to jedno,hlavne nech je to zdrave,ale lekar si zo mna robil taku srandu,ze na co mi to je vediet a tak,ze teraz som si neni ista,ci sa vo ec dobre pozrel,ked je to vlastne jedno...lebo mne pohlavie neukazoval na obrazovke...
Ale pojdem aj na 3D ultrazvu pred tym nez kupim kocik a vecicky, aj ked chcem kupit neutralne,ale kocik sa az tak neutralne velmi neda....
Tak som zvedava...
🙂

rainee
31. okt 2009

kocik sa da aj neutralny, napr. bezovy, zelenkavy, oranzovy atd. my mame modro-sedy, a je mi to uplne fuk ked v nom budem kocikovat aj dievcatko, hlavne ze je prakticky a pekny 😉

meinkonka
31. okt 2009

ahojte len sa pripojim na chvilku k teme. moja kolegyna ocakavala chlapceka a odchadzala z porodnice s dievcatkom v modrom outfite 😅 . ked jej doktor povedal, ze mate krasne dievcatko, tak sa zdrahala, ze to nie je moje ved ja mam chlapceka 😀 . takze aj taketo veci sa stavaju 😉

selyma
31. okt 2009

NAm doktor vravel, ze na 90% to bude dievcatko. Zatial nam nic neukazalo. Viem, ze sa to moze zmenit. Aj tak nechcem kupovat ruzove, ci modre veci, ale take neutralne

vladkaz1
31. okt 2009

cafte mne so 9M. stale tvrdili ,ze chlap bude jak buk a nakoniec posledne sono v nemocnici a ze bude baba .. 😀 takze ja uz neverim nicomu 😅 a mame uz 2 rocnu Lucku 😀

lubica1995
1. nov 2009

Ahojte Daducha a Jamajka... O tvorila som tému o omyloch doktorov aj ja, ale až potom som si všimla, že si ju začala- Jamajka... Ako píše Daducha, to isté som prežívala ja- Mám 4-ročného Filipa a chcela som babu... ale vedela som, že pri prvom nekončíme a o dva roky sa nám narodil Oliver... Viem, že zdravie je naj najdôležitejšie a utešovala som sa, že chlapci lúbia maminy viac, ale nepomáhalo... Ukecala som muža na tretie. sme v 21. týždni a bola som v Ružinove, nespala som dva týždne predtým....a bolo to strašné, keď mi doktor povedal, že tam vidí chalana. Bude to Boris... áno, hladám témy, kde by som sa utešila a mohla dúfať v dievčatko, ale je mi strašne smutno, že nikdy nebudem mať dievča.... Jamajka, naozaj ti držím palce a aj sebe...že hádam, snáť to bol omyll...Máte niekto skúsenosť s Mudr M.Dittlom s Ružinova?? Dúfam stále, že sa pomýlil a rada by som povzbudiť🙂

lubica1995
1. nov 2009

Jamajka, prežívam presne to čo ty- Mám Filipa- 4 roky, Olivera 2 roky a čakáme pravdepodobne Boriska. Som 21 týždeň...Daducha... možno sa to ešte zmeni.....držme si palce!!

lula5
1. nov 2009

Lubica, obe baby Jamajka aj Daducha uz davno porodili a obe maju chlapcov, pisali to pred rokom este tehotne.
Takze, do tretice mas velku sancu!

Kamaratka cakala dievcatko (ultrazvuk v 20tt) a predvcerom porodila chlapca...

lubica1995
1. nov 2009

Som dosť mimo, čo??..lula5- moc Ďakujem, ps: tak dúfam, že Jamajka aj daducha sú už zmierené...asi určite, ďakujem. Ahojček..

lubica1995
1. nov 2009

Dnes- popri obednému spánku som si sem sadla a chcela som sa zapojiť.... ale spánok už skončil, večer si to tu dopozerám, dúfam, že sa nájdu nové prípadi, a hlavne by ma zaujmal doktor M. Ditte.... s Ružinova..

bocmanka
1. nov 2009

🙂 ahoj lubica,
dlho som už túto tému nečítala...
ale pritiahlo ma tvoje sklamanie..
ja mám dvoch synov, ani pri jednom sme nechceli vedieť pohlavie, ale po prvom pôrode sme sa dozvedeli, že lekárske "tajomstvo" sa neutajilo, keďže mám svokra gynekológa, kolegovia mu prezradili, že čakáme prvé dievčatko...a keďže ho svokor aj rodil, na jeho šok sa narodil syn-jeho prvý vnuk....
🙂 🙂 aké šťastie, že sme pohlavie vedieť nechceli, aj keď zdravé dieťatko je to naj naj najdôležitejšie, šok z toho, že žena očakáva dievča a narodí sa chlapček je asi niečo celkom normálne...
druhý bol tiež synček, takisto ako ty myslím, teda medzi chlapcami máme rozdiel dva roky.../je to úžasnééé, pretože sa spolu vyhrajú...
my sme napr. tretie neplánovali, až tak možno okolo 40ky, teraz mám 35 a čisto náhodne to prišlo...
dve II na testíku a obavy, pretože mám dva cisárske rezy,
šli sme do toho a neľutujeme...
máme nádhernú zdravú dcéru Rominu, po pôrode som ani veriť nechcela, aj keď ma o nej presviedčali na utz, aj na 3D sone, predsa len som si chcela počkať na realitu..
tak ako ty lubica píšeš...neverila som tomu...
možnože sa mýlia aj v tvojom prípade...
mám kamošku tu z fóra a je tá najšťastnejšia mamina na svete, má troch synčekov a ďalšia zase tri dcéry, takže to pohlavie je iba hračka prírody...
želám všetko dobréééééééééééé 😵 😵

lubica1995
1. nov 2009

Moc ďakujem, našla som si čas, a prečítala spetne všetky príspevky k téme, čítala som o tvojom svokrovi, ako odchádzal s malým na rukách...no sranda.. Je super, že moji malí spolu vyrastajú a hrajú sa spolu, akoby ma ani nepotrebovali, viem, že keď to bude Boris, tak do našej mafie zapadne... a bude náš, akoby to tak malo byť odjakživa, len taká maličká nadej vo mne ma zožiera zaživa!! Nech už rodíme, aby sme boli kompletní.... Nech je to čo chce. Baby, ďakujem moc za príspevky...

zajkka
1. nov 2009

Lubica ahoj,mozno Ta potesim,pozri si moj pas 😀 😀 😀 😀

lubica1995
2. nov 2009

😅 ..........tak klobúk dolu...myslím, že aj o tebe som tu už čítala, 4 malí chlapci a jeden velký tatino, to už znamená fakt góól. Hovorí sa, že chlapci lúbia viac svoje maniny, tak v tvojom prípade by bol v tom čert, ak by to tak nebolo, ťa strašne obdivujem... A viem, že nemať babu neznamená katastrofu, nádej som už predýchala a začínam sa sústrediť na toho nášho Boriska.... Ďakujem... ahoj.

bocmanka
2. nov 2009

zajkka...máš nádherných chlapčekov, úplne úžasná rodinka..a toť len tu za humnami, v kubíne keďže ja som z martina...xixixix
a plánujete ešte dievčatko?.. 😀 😀 😀
v kubíne mi žije svokra s priateľom, keď budem vidieť kočík s dvojičkami, mávam ti, ok??

lubica1995
2. nov 2009

A napíš adresu, nech vieme, kam máme posielať kopy oblečenia a nejaké jedlo pre vašu malú rodinku. 😀

bocmanka
2. nov 2009

😀 lubica....
kebyže čakáš dievčatko, tak máš u mňa dievčenské vecičky...
si vieš predstaviť... 😀 😀
po chlapcoch dávam oblečko švagrinej, ale romine musíme kupovať fungl nové, keďže je to dievča...
tak aspoň ušetríš pri boriskovi..

lubica1995
2. nov 2009

Jasné. Má to VÉLA pozitív, ten tretý chlap. Ale- zajtra idem mojmu Dr. Marešovi. Tak ho skúsim nahovoriť na UTZ. Poviem, že ten doktor si nebol moc istý..... 😉 . Šak to bude tak či tak paráda..... Traja chlapi, ja budem hrozná svokra... tak dúfam, že sa vôbec oženia.. 😒

anajocka
3. nov 2009

aj ja budem mat 3 chlapcov, mame aspon jednu babu, ale jedna by sa este zisla, kedze vieme robit aj dievcata, ale chlapcov viac :- teiz som predychavala, lebo pravdu povediac sme sa pokusili o stvrte babo len preto, zeby to mohlo s tym dievcatom vyjst, nevyslo, ale taky je uz zivot, myslim, ze to este raz skusime, ella by bola dost prevalcovana tolkymi chlapcami 😔 ale inak sa uz tesim som iba v 14tt, ale dali sme si to zistit na genetike, inak brusko mam ako v 5.mesiaci, hrozne, aka je ta maternica roztahana po porodoch

bocmanka
3. nov 2009

🙂 anajocka, ty si prípad...
že myslím, že to ešte raz skúsime.. 😀 😀
ty si prvá mamina, ktorá pri štvrtom tehotenstve básni o piatom a dokonca o dievčatku...
podarenééééééééééé, máš moje sympatie... 😀 😀 😀

bocmanka
3. nov 2009

🙂 lubica ako si dopadla na dnešnom sone??????????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre