Pomýlili sa niekomu na ultrazvuku pri určení pohlavia?

jamajka
23. okt 2008

Baby chcem sa spýtať či máte niektorá také skúsenosti, že vám povedali, že to bude chlapec a nakoniec to bolo dievčatko.
Lebo opačne si to viem predsataviť, že keď nevidia nič povedia dievča a je to chlapček, ale keď tam už niečo videli, či je možnosť, že predsa nevideli dobre???

nanika
3. nov 2009

Ano, sestre, desat rokov do zadu, dr. jej povedal, ze bude mat chlapca a narodila sa jej baba 😀

lubica1995
3. nov 2009

Nijak, tak som sa tešila, akeď som sa po dvojhodinovom omeškaní dostala na radu ( o 18:30!!), tak bol chudák tak s nervami v koncoch, že ma len odbil, že mi robili UTZ v Ružinove.. ☹, nemala som sa tak tešiť, to mne vždy tak... Ale asi podplatím sestrinho doktora a vybehnem si na UTZ k nemu do ambulancie 😒 , uvidím ešte. Nanika dik za povz.: ale už si zvykám na mafiu.... Kamošky sa smejú, hnusoby, že to štvrté sa už podarí. Naozaj by som sa zbláznila, keby som sa fakt potom na to dala a ďalšý mafián... 😎 😀

anajocka
4. nov 2009

bocmanka, to si len teraz tak hovorim, ze este by som skusila ale kto by mi zarucil babu hm? mozno sa uz neodhodlam, ale teraz sa uz deti tesia na braceka

bocmanka
4. nov 2009

🙂 🙂 anajocka

lubica1995
5. nov 2009

27.11. som objednaná na 3D. Nieje to neskoro? Alebo skoro?

bocmanka
6. nov 2009

to je tak akurát...
budeš mať pekné cd lubica...
ja som už bola po 30tt a už nebolo vidno celé
len po partiách..

zajkka
10. nov 2009

anajocka, ak sa odhodlas ty,pojdem do toho aj ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a lubica1995 ak sa zase nepodari,tak sa spojime a budeme mafiancit spolu 😎 😎 😎 😎 😀

bocmanka
10. nov 2009

🙂 baby vy ste iné parťáčky... 😀 😀 😀

anajocka
11. nov 2009

zajkka, ja este to stvrte musim najskor porodit, ty uz si popredu 😅 ja uz som ale uz aj teraz rarita v mojom okolo, vacsina kamosiek maju 1 max. 2 deti, ale zas mi vsetci drzia palce, no ale starat sa budem tak ci tak len ja

vie11
11. nov 2009

Ahoj lubica, aj ja som svojho manžela ukecala na to aby sme skúsili ešte tretí krát, mala som aj výpočet od Dr.Jonáša, takže som si myslela, že to bude na 100% dievčatko , no a v auguste sa nám narodilo dievčatko s pipíkom - Samko. Pri druhom tehotenstve mi ešte dva dni pred pôrodom povedali na UTZ, že to bude dievčatko no a narodil sa nám Romanko. Nevadí len nech sú všetci zdraví. Ja by som ešte skúsila to dievčatko, ale manžela už neprehovorím na nič. Škoda, možno by to bolo už konečne dievčatko. U nás sa rodia len sami chlapi. Mnželov jediný brat má tiež dvoch chlapcov, takže svokrovci nemali dcéru a nemajú ani vnučku, len 5 vnukov.

anajocka
11. nov 2009

a jonas ti potom vratil peniaze ked to nevyslo? resp. na kolko % on udava spolahlivost?

vie11
11. nov 2009

Ja som mu to ešte nedala vedieť, manžel vravel aby som to nechala tak. To je na tom najlepšie alebo najhoršie, že mne robil tie výpočty 5 rokov za sebou a otehotnela som v roku 2007 no skončilo sa to potratom no a druhý krát sa nám narodil Samko aj napriek tomu, že som si vyberala len tie termíny, kde bolo dievčatko.

anajocka
11. nov 2009

ved aj ja som si dala vypocitat cez stranku dievcachlapec a tiez mi nevyslo dievcatko, ja ale som im dala vediet, nech to daju do statistik, oni si udavaju uspesnost 96% no tak bud som ja tie 4% alebo sa mamicky na to vykaslu ved ono jasne ze potom to uz clovek vacsinou necha tak, ved je to jedno, ale predsa, zaujimalo by ma, ci sa im ozyvaju len mamicky ktorym to vyslo a ci to nie je len podfuk 😒

vie11
11. nov 2009

Asi im to budem musieť dať vedieť, ale keď ja sa bojím že im aj vynadám, niekoľkokrát som im aj volala a oni ma stále uisťovali, že sa to určite podarí, keď dodržím ich pokyny.

ada18211821
12. nov 2009

Ahojte tak chcem sa pripojit tiez k debate..vcera sme akurat boli na 3D..prve mame dievcatko tak sme dufali ze to bude chlapcek teda hlavne maznel aj meno sme mali vybrane chlapcenske..no a od vcera vieme ze ziadny chlapec sa nekona a pribudne nam dalsia baba..sme stastny ze je vsetko v poriadku no musim tu napisat to ale..muz stale dufa ze to bude chalan az kym neporodim..mame krasne fotky aj sa podarilo zachytit malu pukanku ale muz aj tak stale dufa ze su to male vajka lebo je to strasne vypukle..ale pochybujem zeby sa dr.Brestansky zmylil..tak vas vsetky pozdravujem a dufajme spolu

anajocka
13. nov 2009

no vidis a ja by som zase 2 baby brala, kazdy inak, ja som tiez do poslednej chvile dufala, ze sa pohlavie pri tretom zmeni a teraz by sme lukaska nevymenili za nic na svete, som rada. ze to je prave on a tak to bude aj pri vas, ked sa narodi, vsetky pochybnosti zmiznu

jonas17
18. nov 2009

vie 11, vidím, že máme podobne staré deti.ja som tiež prehovorila manžela na dievčatko a neviem, ja som nejak cítila, že to bude dievčatko, hoci v našej rodine sa tiež ťažko dievčaťa dočkáš, mama mala bratov, otec len brata a ja som bola medzi vnúčatami jediná vnučka.manžel má dvoch bratov.ale tí už majú aj dievčatá a si predstav, my čakáme dievčatko.Neviem sa z toho vytešiť.Takú radosť som ešte nezažila, nemôžem tomu uveriť.Len dúfam, že sa nepomýlili lekári a že na tom 3D to vážne vidno na 100percent.Ja by som manžela už na dalšie dieťa nenahovorila, kvôli financiám je to dosť náročné, hlavne teraz , ked sú chalani starší, tak idú peniaze ani neviem ako.Tak verím, že to bude naozaj dievčatko, hoci teraz sa začínam báť, či budem vedieť vychovávať po chalanoch dievča.Predsa len som skoro 20 rokov riešila len chalanské problémy.Koľko máš rokov,vie?Ja mám o chvíľu 38.

lila794
18. nov 2009

Ja mam 3 kamosky, ktorym sa pri urceni pohlavia sonom pomylili 😉

bocmanka
18. nov 2009

😒 lila to sa pomýlili určite klasickým sonom, aj nám sa zmýlili..

ale pri 3D sone sa pomýliť nedá,...

jonas17, úžasnéééé...ty máš chalanov teenagerskom veku a teraz práde do toho dievčatko...gratulujem, je to kráásny pocit, vedieť že po 2 synoch to bude dcérka...

ja mám síce menších chlapcov, ale pri malej som nejak vnútorne cítila, že to bude dievčatko...
😵 😵 😵 😵

bocmanka
18. nov 2009

🙂 jonas....a dievčatkovské problémiky po tích chalanských si myslím,, že nebudeš mať problém zvládnuť..je to v podstate skoooro rovnaké...
až na vláčiky v kočíku namiesto bábik
či na autíčka v kolíske namiesto macka... 😀

jonas17
18. nov 2009

ináč teiž si myslím, že pri určení pohlavia sa dá pomýliť len pri tých starších ultrazvukoch, pri 3/4D je to už určite jasné.ved nám ukazoval vaječníky, tak chalan z toho určite nebude.

bocmanka
18. nov 2009

😵 tak potom jonas začni nakupovať dievčenské vecičky....

lila794
18. nov 2009

Jasne, ze som myslela klasicke sono 😉 😀

jonas17
18. nov 2009

ešte mi napadlo, že ked som ja bola na 3D v 12tt, tak už vtedy lekárka povedala, že hoci ešte nie sú vyvinuté pohlavné orgány, tak ona zo svojich skúseností môže povedať, že to vyzerá na dievčatko.Brala do úvahy chrbticu a panvu.že vraj chalani to majú inak.a mojej kámoške to povedala iná skúsená lekárka tiež. tak si myslím, že dobrí lekári vedia to sono čítať. ide tu vážne o dlhoročné skúsenosti. 🙂

lucia.298
18. nov 2009

Mne sa nikdy nepomylili, a to mi robili klasicke uzv, mam dvoch chlapcov, ktorích by som nedala za nič a v apríli bude tretie 🙂 dnes som bola na amniocenteze, tak zajtra budeme vedieť čo sa tam skrýva 😀

jonas17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia.298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bocmanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jonas17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bocmanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre