Pomýlili sa niekomu na ultrazvuku pri určení pohlavia?

jamajka
23. okt 2008

Baby chcem sa spýtať či máte niektorá také skúsenosti, že vám povedali, že to bude chlapec a nakoniec to bolo dievčatko.
Lebo opačne si to viem predsataviť, že keď nevidia nič povedia dievča a je to chlapček, ale keď tam už niečo videli, či je možnosť, že predsa nevideli dobre???

ejlin90
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cypercanka1
26. sep 2017

@jamajka no presne to iste mam aj ja....doktor mi na velkom sone povedal ze to je chlapcek...ja stale ale nvm preco mam pocit ze je to dievcatko...uz mame doma maleho 4 rocneho chlapceka...tak nvm ci je to len moja tuzba prenesena do pocitov ze to bude dievca alebo je to fakt pravda,,,doktor mi povedal ze ked to bude dievcatko a on sa teda mylil tak ho mam zavolat za krstneho otca a kupi mi celu vybavicku ruzovu 😀....tak nvm som teraz v 37tt a uz sa zacinam otvarat...inak uplne ine tehu ako pri prvom ( rizikove) a toto je bezproblemove zatial....jasne ze by som chcela hlavne zdrave babo nech ma vsetky prsty na ruckach nozkach ocka vsetko v poriadku ale tuzba je velka 🙂...mam aj foto podla ktoreho isto povedal doktor ze su tam gulky - jasny chlapcek ...ale nvm ci je tu niekto lgynekolog a vedel by mi to potvrdit/resp. vyvratit....dokonca uz aj testy typu soda bikarbona al. cinsky lunarny kalendar plodnosti som si robila a vyslo mi 4x ze dievcatko tak nvm...

cypercanka1
26. sep 2017

@cypercanka1 takto vyzera moj chlapcek zevraj

zuzinka1982
26. sep 2017

Vyzera to skor na chlapca🙂

kammik
26. sep 2017

chlapček 🙂

nikula422
13. dec 2018

@jamajka Dobry, co ste nakoniec mali?

jamajka
autor
8. jan 2019

@nikula422 Chlapca, už bude mať 10 rokov v marci.

nikula422
10. jan 2019

@jamajka Blahozelam 😉 Ja este budem do porodu dufat, aj ked sance su asi velmi male.... 😉

evulienka23
19. feb 2021

@nikula422 tak čo to bolo nakoniec? Som v rovnakej situácii kedy mi ostáva asi len dufanie v zázrak😂

nikula422
10. mar 2021

@evulienka23 chlapec 😃

nikula422
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cypercanka1
17. mar 2021

@nikula422 chlapca

lenka155
8. mar 2022

@soldi mne povedali v sonoclinic tak a opacne u svojho gynekologa, ako si to mala ty? Pridavam foto co myslis?

lenka155
8. mar 2022
katarinka89
10. mar 2022

@lenka155 asi na dievča by som odhadla

bronik89
10. mar 2022

velmi tazko povedat, aspon ja si teda netrufam

katkawebby
4. aug 2023

@jamajka ja to mám horšie..4ta baba (čakám,a s plačom sa neviem s tým ešte vyrovnať, stále dúfam že sem niekto napíše že na morfologickom sone v 20 tyzdni sa môže myliť)..čo 4 tá? 5 ta.. jedna z nich sa narodila mŕtva, aj tá by bola baba..

lenka155
4. aug 2023

@katarinka89 chlapec

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre