Poradí niekto s krvnými výsledkami?

matka307
19. aug 2013

dceru boli tyžden hlava, odkedy sme došli z tatralandie...dneska rano aj vracala tak som išla k dr. urobilli jej krvne testy a v piatok ideme na očne a neurologiu....ale tym vysledkam necham. Neutrofily zvyšene na 6,1...(2,9-5,7), monocyty na 0,6 (0,1-0,5), a Tromb.krivka 15,9 (16-18,4). Dakujem za akukolvek odpoved

bbarboraa
19. aug 2013

trosku zvysene zapalove parametre, ale naozaj mierne ake bolo CRP?... a kolko rocna? bolest hlavy u deti casto sposobuje ze potrebuje okuliarky do dialky... ale proste nachladla, chripka...

matka307
autor
19. aug 2013

@bbarboraa CRP 0,1..sice neviem čo to znamena ☹ . dufam že to bude len tymi okuliarami....ma 6 rokov

bbarboraa
19. aug 2013

@matka307 CRP je zapalovy parameter C-reaktivny protein,... neboj nic moze byt tymi okuliarkami pretoze aj vracanie moze byt proste neboj bude ok... vela zdravicka

matka307
autor
19. aug 2013

@bbarboraa dakujem za povzbudenie....

janaleskova
19. aug 2013

Ahoj moze ist o nejaky zapal...ale nic vazne, kedze tie hodnoty nie su tak vysoke. Boli ste v tatralandii ako pises, tak je mozne ze malinkej nechladli mocove cesty napr., spomen to aj u dr. a zatial skus dať brusnice - porad sa v lekarni. Drzim palce, urcite to nebude nic vazne 🙂

matka307
autor
19. aug 2013

@janaleskova dakujem, ja som to hovorila že sme boli v tatralandii....aj je to v sprave pre neurologa, tak určite mu to ešte spomeniem....