Pozitívny test a špinenie

devilka22
10. apr 2017

Ahojte babenky...som dost zmatena...v piatok som si urobila test a vysiel.pozitivny aj v sobotu rano...poobede som zavala mat spinenie isla som hned na pohotovost doktorka spravila sono ukazala mi moju bublinku aj vajecniky pochvalila ze krasne a tak zobrala krv na hcg predpisla duphanson ktory mi dala na 3dni 3krat za den....v sobotu som len spinila...v nedelu som sa zobudila riadne som krvacala...potom som zaspala a ako som sa zobudila uz to bolo pomenej ale stale som krvacala trosku...dnes v pondelok som isla k svojmu gynekologovi spravil mi sono povedal ze to nevyzera dobre babo nevidi nikde ale vo vajickovodoch videl cierny flak povedal mi ze bud to bude mimomaternicove alebo ze babo odislo s krvou...zobrali mi krv zajtra sa mam stavit pre vysledky...babenky mala.ste to niektora takto???v sobotu mi na pohotovosti povedala doktorka ze na menstruaciu to nevyzera krcok je zavrety a ze nie je stopa po cerstvej krvi...ale potom co sa stalo???ked doktorka videla a na spravnom mieste a dnes ma doktor strasil ze je mimo???

eliska13
10. apr 2017

@devilka22 zial asi si v nedelu potratila.Nieco nebolo spravne nesmut

sibalka21
10. apr 2017

No ak je raz v maternici uhniezdene, tak nemozes mat mimomaternicove.... Ono sa len tak nepremiestni... Takze ak doktorka na pohotovosti videla babo a aj ti ho ukazala a lekar ho uz nevidel, tak si s velmi velkou pravdepodobnostou potratila....

martakar
10. apr 2017

Ja sa vyjadrim len k tomu ciernemu flaku. Mohla to byt aj nejaka cysta. Ja som pri prvom tehotenstve lezala v nemocnici, lebo tiez videla moja dr. cierny flak vo vajcovode a v maternici prazdny gestacny vak. Tak tiez nevedeli, ci cysta alebo mimomaternicove tehu. Nakoniec to mimomaternicove nebolo, ale skoncilo aj tak ako zamlknuty potrat... Odvtedy mam uz dve deticky, ale bolo to smutne obdobie.

devilka22
autor
10. apr 2017

Dakujem vam uvidim este zajtra co povie doki na vysledky

nikusiak9
10. apr 2017

Drzim palce

dobromila1111
10. apr 2017

@devilka22 drzim vam palce,nech budu dobre spravy ;)

devilka22
autor
10. apr 2017

Dakujem krasne...😊😊😊

lienka737
11. apr 2017

Ako si dopadla?

sharmana
11. apr 2017

@devilka22 http://www.maminka.cz/clanek/nezoufejte-samovol...

pravdepodobne sa bábo neuchytilo, stáva sa to velmi často a mnohé ženy prekonali takýto potrat, dokonca o tom ani netušia, prejavuje sa to len ako velmi silná menštruácia s bolesťami. Ak sa to stalo, tak to tak malo byť. Nezúfaj, vôbec to nemusí znamenať, že by sa vám to nepodarilo na další pokus.

didi35
11. apr 2017

To moze byt missed abort. Ja som tiez zacala spinit, gestacny vacok bolo vidiet, plod nikde. S krvou neodisiel, to by som v 8tt videla. Doktor povedal, ze plod mohol odist este ako zhluk buniek, telo to nepochopilo, zostalo tehotne, gestacny vacok rastol. Spinenim sa telo snazilo konecne zbavit gestacneho vacku. Isla som na kyret. Toto som zazila 3x.

lexilaracroft
11. apr 2017

Ahoj ja som pri druhom tehu v 11 tt dostala riadne kramy dva tyzdne som krvacala ako vzdy po troske a niekedy silne. Bola som na pohotovosti bala som sa najhorsieho. No babo bolo ok. Niekedy sa to stava a nase babo je zdrave kradne a ma 10 mes tak miet sa coho bat

svettii
11. apr 2017

To sa stáva, že na začiatku a možno aj do polovičky tehu sa občas objaví nejaké to špinenie. Netreba hneď robiť paniku. ak nemáš z neho dobrý pocit, je najmenej sa zastaviť u lekára a porozprávať sa s ním o tom. Všetko sa dá riešiť aj s chladnejšou hlavou. Hlavne žiadny stres😉

devilka22
autor
11. apr 2017

Dakujem vam babenky doki potvrdil potrat...😞😢😢😢ale o 10dni sa mam zastavit na injekciu ktora mi pomoze lahsie lahsie opat otehotniet...tvrdil mi ze po potratoch sa zvycajne zvykne zadarit do pol roka...o 10 dni by mala nastat ovulacia a dovtedy ani sex nemoze byt takze ideme nato odznova...😁😁😁

dobromila1111
11. apr 2017

@devilka22 mrzi ma to :( no verim,ze sa hned opat zadari 🙂 drzim silno paste 🙂

devilka22
autor
11. apr 2017

@dobromila1111 dakujem.krasne😄😄😄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre