Pozitívny test a žiadne príznaky

denamir
3. aug 2014

Ahojte som dnes je tyzden co mi meska ms robila som si test a bol pozitivnyn. Ale nemam vobec ziadne priznaky nic mi neni ani prsia sa mi nezvecsili ma niekto take skusenosti ?? Kedy sa to zacne prsia a nevolnosti vdaka 😉 🙂

kamajka
3. aug 2014

@denamir nemusis mat ziadne priznaky,kazde tehotenstvo je ine rovnako ako organizmus kazdej zeny je iny,niektora ma priznaky,ina nie. Ja som prve dve tehotenstva ani nevedela ze som tehotna,iba brucho mi rastlo😀. Pri tretom som sa natrapila riadne so zvracanim. A blahozelam🙂

zita19
3. aug 2014

@denamir bud rada, ze sa nic nedeje... Nie je to ziadny zabava kazdu chvilu mat "intimny vztah" s misou... Uzivaj si to ako sa len da 🙂

denamir
autor
3. aug 2014

@kamajka dakujem za radu a nekontrolovali ste si krcok lebo kazdy pise ze pri tehu by mal byt zatvoreny a hore, ale ja ho mam otvoreny a dole ☹

denamir
autor
3. aug 2014

@zita19 no tak to ti verim ze to nieje ziadna sranda som rada a ty nevies nieco o tom krcku alebo skusenosti

moni244
3. aug 2014

@denamir krčok som nekontrovala, ani neviem ako na to a príznaky som okrem vynechanej menštruácie nemala, bruško mi začalo rásť až v 5 mesiaci, nevolnosti a ani prsia nerástli, tie sa len naliali mliekom po pôrode, celé tehotenstvo aj pôrod bezproblémové, tak si to užívaj a nehľadaj niečo zlé

lulu369
3. aug 2014

@denamir Ahoj, blahoželám a buď rada, že patríš medzi tie šťastnejšie, ktoré ani nevedia že sú tehotné 😀

denamir
autor
3. aug 2014

@moni244 super tak take dufam ze to budem mat aj ja :D

denamir
autor
3. aug 2014

@lulu369 som velmi rada a nevies ako ma byt ten krcok lebo ja ho mam dole a otvoreny

zita19
3. aug 2014

@denamir starostlivos o krcok som vzdy s dôverou zverila do pozornosti mojich gynekologov Ci v tehu ci mimo. Zo zasady si tam nesparam, pokial to nie je nutne.

ematko29
3. aug 2014

ked som si robila test nemala som žiadne príznaky,priznaky sa dostavovali postupne asi v 5tt ma začali bolieť prsia a zle mi bolo okolo 6tt.

denamir
autor
3. aug 2014

@zita19 🙂

kamajka
3. aug 2014

@denamir fiha to ja ani neviem ako sa to kontroluje:D

ivetoy
3. aug 2014

ja nemala cele tehu ziadne priznaky ani brucho 😀 az na konci...hahahha

kajam
3. aug 2014

bud rada ze nemas nevolnosti ... do 6 tyzdna ani ja som necitila ze som tehotna akurat som mala pozitivny test ... nevolnosti ma neobisli a este donedavna mi bolo zle ... to mozno pride neskor

bajana
3. aug 2014

@denamir krcok ma byt pocas tehotenstva zatvoreny, otvara sa pred porodom, kontroluje sa to u kazdej tehotnej
ale tiez by som jeho skumanie nechala na dr.

lulu369
4. aug 2014

@denamir tak v tomto ti neporadím ☹

denamir
autor
5. aug 2014

@bajana
@kajam a prsia ma vobec nebolia

siska765
5. aug 2014

@denamir prsia neboleli ani mna mozno dva dni

denamir
autor
5. aug 2014

krcok je zatvoreny hned pri 5 dnovom meskani MS??

@bajana

bajana
5. aug 2014

@denamir netusim, skus google, tam je predsa vsetko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre