Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Preventívne Anopyrin preto preklampsii

Preeklampsia
modrykon12
4. okt 2019

Ahojte,
aké máte skúsenosti s braním Anopyrínu preventívne proti prekplampsii? Doktor mi ho predpísal, pretože som mala vyšší tlak pri prvom tehu. Mám ho brať od 16tt až ku skoro koncu tehu. Ja mám z toho obavy, či je to vôbec bezpečné. Radu doktora sa bojím ignorovať, snáď vie čo robí. ..

mkado
4. okt 2019

Ahoj, ja ti odporucam kvalitne omega 3 kyseliny arctic sea. Su vynikajuce a prospesne pre teba a babo vo viacerych smeroch 🙂

tahomi
4. okt 2019

Prosim ta pocuvaj lekara. Nie anonymne zeny na nete. Anopyrin je v tehotenstve absolutne v poriadku.

77daniela77
4. okt 2019

Je to vpodstate acylpirin,obsahuje kyselinu acetylsalicylovu......moze sa uzivat acylpirin?

vinejka6
4. okt 2019

Pri užívaní akéhokoľvek lieku v tehotenstve je treba zvážiť prínos a riziko pre matku a dieťa a ak je prínos väčší ako riziko, liek je potrebné užívať, aby sa predišlo ťažkostiam/problémom. Aj ja som brala anopyrin a tehotenstvo bolo v poriadku a narodila sa mi krásna zdravá dcéra. Preeklampsia a vysoký tlak v tehotenstve nie je sranda. Pre matku aj pre dieťa je vysoký tlak veľmi nebezpečný. Treba počúvať Dr. a nečítať strašidelné články. Všetko bude v poriadku 🙂

evaachesa
4. okt 2019

Ja som brala anopyrin preventivne este pred otehotnenim a potom az do 36tt...od 36tt si picham nizkomolekularny heparin. Doktor predsa vie preco ti predpisuje anopyrin ... tak prosim ta ver svojmu doktorovi a nie mamickam na konovi ktore sa tomu nerozumeju 😏

Tu začni písať odpoveď...

Odošli