Používame cookies. Viac informácií tu. OK
amelia000
9. nov 2019

Ahoj a to je taka chulostiva otazka ze si ju musela polozit anonymne ?

evkao
9. nov 2019

Jedla som uplne vsetko, posledne mesiace som bola schopna zjest aj kazdy den jednu celu cokoladu, pribrala som 8kg

anonym
autor
9. nov 2019

@amelia000 ahoj nie len dnes som tu spozorovala nejaku utočnu naladu všade 😂 tak radsej,keby mal niekto chuť vyryvať 😋

amelia000
9. nov 2019

:D ved vyryvat mozu aj tak :D ale ok..ja sa v jedle napr neobmedzujem a nevazim sa ale co citim a vidim..tak moje dieta mi napravilo jedalnicek jedla som pizzu..vyprazane mastne...a zrazu mi to nechuti a dam si radsej salat paradajku a tak nie pretoze by som sa bala ci priberiem ale fungujem podla toho naco mam chut

pertu
9. nov 2019

Pol roka som grcala,bola som rada, ze som.vobec volaco cez den zjedla, typu par rozkov. Takze najprv slo 6kg dole a celkovy prirastok na vahe 5kg. Ale celkovo som.jedla o.dost striedmejsie, lebo na vacsinu.potravin som nemala chut.

lucia851
9. nov 2019

Ja som si dopriala co mi chutilo a pribrala som 10 kg

matya12
9. nov 2019

Ja končím 6 mesiac a mam 10 kil do plusu. Neprejedam sa, nejem za dvoch no je pravda že mám menej pohybu. Nuž čo, teraz nebudem depkovat.. Mam v brusku zdravé dieťatko!

anonym
autor
9. nov 2019

No tak to je super. Počula som že známej známa pribrala 48kil 😐

lula313
9. nov 2019

Tiež som nejedla rad za radom, skôr som trpela nechutenstvom a väčšinu tehu mi bolo zle, pálila má zaha alebo som vracala.. pribrala som cca 12 kil.

eliska13
9. nov 2019

Jedla som tak ako vzdy nemala som ziadne chutky ani mi nebolo zle.Pribrala som 13 kg

atreyu
9. nov 2019

ja som pri synovi pribrala 24kg a pri dcére 17kg...jedla som na čo som mala chuť a práveže menej ako mimo tehotenstva len častejšie...do roka od pôrodov som bola na pôvodnej váhe

kvadrinkaaa
9. nov 2019

Neodopierala som si nič. Pribrala som 17 kíl. Po pôrode mi zostalo cca 7 kíl a tie mám doteraz 😄

adamadent
9. nov 2019

Jedla som veľmi veľa a s veľkou chuťou. Pribrala som 26kg. Z pôrodnice som odišla po 7 dnoch s plochým bruchom.

deti95060810
9. nov 2019

ja som si dávala pozor...pri prvom až tak moc nie a preto som pribrala 15 kg...ale pri ďalších som pribrala 11,13 a 10 kg...

malicka_mysicka
9. nov 2019

Ja som jedla striedmo, snazila som sa zdravo a pribrala som presne 20kg 😀 😀 😀 ale z nemocnice som si doniesla uz len 10 a za 4 mesiace boli fuc

Tu začni písať odpoveď...

Odošli