Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Priberanie v 14tt

19. apr 2020

Ahojte som cca 13+2tt a už som pribrala cca 2kg mám 66,7kg teda tá digitálna váha neukáže vždy dobre si myslím ale aj tak cítim že som pribrala a dúfam že nie viac...pred rokom som rodila to som ešte kilá nestratila pred prvým tehotenstvom som mávala okolo 62kg meriam 168cm...bojím sa že veľa priberiem ale môžem si za to aj sama neviem odolať blbostiam ja som ani pri tomto tehotenstve nevracala práveže mi je lepšie keď jem...minule som dostala hroznú chuť na gyros v žemli jasné že sme ho hneď utekali kúpiť...:/ nevravím že jem vkuse takto nezdravo ale jednoducho neviem si povedať nie...pribratie máme asi aj v génoch moja mama pri mne pribrala asi 30kg a to sa neprejedala ja pri prvom 18kg a to som porodila o 5 týždňov pred termínom...je to veľa to čo už som pribrala :(? Viem že niektoré priberajú až po 20 týždni alebo aj vôbec ja som nikdy nebola štíhla skôr taká normálna a bojím sa že nikdy už neschudnem a to mám pri malom aj pohyb

lucijalucy
19. apr 2020

Pozerám si appku čo mám a presne rovnako ako ty som mala 2 kg hore v tom týždni. Úplne v pohode.. každá sme iná, hlavne sa neobmedzovať ale všetko s rozumom hlavne neskôr 🙂

lenka2710
19. apr 2020

Ja asi tiež tak ako ty, mam 165cm a v 28tt som mala o 8 kg viac, dr sa smiala že priberám podľa priemeru, takže na viac ako 12-13 kg sa nedostanem! Pri prvom tehu som tiež pribrala 12 a pol kg! Teraz začínam 31tt a nevážila som sa, ale vidím na sebe, že rastie len brucho, zvyšok ostáva prevažne rovnaky 😂😂

haileybaileys
19. apr 2020

to je uplne ok, ja som pribrala 22kg a pol roka po porode mam 3kg navyse. v oblecku vyzeram uz dobre este do bikin to chce popracovat. ale ja som cvicila aj pred tehotenstvom aj teraz, tak to inak vyzera na postave. kila nic neznamenaju, treba sa zamerat aj na cvicenie po porode. netreba sa prezierat, ale niektore veci sa v tehotenstve odopriet nedaju.. ja som si sledovala kcal denny prijem tak 2200- obcas 2500, len toho pohybu bolo menej a strasne ma zavodnovalo. hlavne sa nestresuj tymto, jedz zdravo kvoli sebe a babatku, lepsie sa clovek citi ako ked vyziera cipsy a cokolady. vsetko dobre 🙂

autor
19. apr 2020

no tých čokolád mám doma teeraz dosť nakoľko sme mali všetci sviatok dávnejšie :D a niekedy mám pocit že celé dni len hľadám čo by som zjedla...:/ čo sa týka cvičenia tak to u mňa nehrozilo ani predtým strašne ma bolí chrbtica plávať neviem tak neviem nájsť vhodný šport 🙂 ale vďaka 🙂
@haileybaileys

haileybaileys
19. apr 2020

jasne vsak si treba aj to dat, ono v tehotenstve sa to velmi tazko ovlada.. len sa skus normalne najest a nevyjedat len hluposti, to nie je dobre ani pre teba ani pre babo, to som tym myslela 🙂 no keby si zacala cvicit ani chrbat by ta tak nebolel, ale asi najst trenera v tvojom pripade.. teraz to neries, staci ti ist na prechadzku, pripadne daku tehu jogu videa na youtube. to je super, ulavi ti trocha aj bolavy chrbat 🙂

mahtobka
28. apr 2020

Ja som 16+2 a pribrala som do teraz 3kg. Neprejedam sa a ani,ked ma pochyti na nieco chut,tak nebezim to kupit,ale do teraz som nepapala moc sladkeho a teraz asi kazdy den si nieco maleho dam 😂 nanuk, zmrzlinku alebo pijem dzus 🙂 podla mna tie tvoje 2 kg su v pohode 🙂)))