Pribrala som počas užívania antikoncepcie. Som tehotná?

simca1702
6. aug 2012

Ahojte ženušky ....chcela by som vedieť Váš názor . Mám 19 rokov a s priateľom sme 4 roky spolu no dieťatko ešte neplánujeme. Beriem už asi 3tí rok antikoncepciu . Vystriedala som ich viacej ...teraz beriem KarHlu. Ale nejako som pribrala do brucha ,stehien a neviem či to je práve tou antikoncepciou (doktor vravel že odvodňuje -mala by som pochudnuť) ale práve naopak ....a tak mám podozrenie že či nie som tehotná . Tabletky beriem pravidelne ale jasné stalo sa mi že som sa aj pozabudla ! Plánujem si robiť tehotenský test a potom navštíviť gynekológa !! Mohla by som otehotnieť aj keď beriem už tak dlho antiku ? ....

petraxy6
6. aug 2012

z tabletiek môžeš aj priberať. píšu to aj v tom letáku predpokladám. čo ´má spoločné že berieš "tak dlho" antiku s otehotnením?
Môžem sa opýtať, načo zakladaš otázku keď si plánuješ urobiť test a potom chceš ísť ku dr.? čo si potrebuješ pokecať? vieš koľko otázok je tu už založených? Prečo sa tma v niektorej neopýtaš? Ó môôôôj bóóóóže!!!!! ☹ ☹ ☹

jaruska8
6. aug 2012

No, pokial si vynechala aj viac ako 12 hodín, tak je to mozné. A kolko si od poslednej menstuácie??

simca1702
autor
6. aug 2012

ďakujem som tu malinko

simca1702
autor
6. aug 2012

@petraxy6 preto že som tu nováčik ...

boska79
6. aug 2012

Omg....ci wtf?

simca1702
autor
6. aug 2012

@jaruska8 pred 20timi dňami som mala manzes ....

petraxy6
6. aug 2012

@simca1702 OK. obhájila si sa. Teraz jedna vec, keďže si sa zaregistrovala, prečítala si si predpokladám nejaké tie podmienky (predpokladám asi nesprávne). do bazára vieš pridávať inzeráty, ale na fóre ti treba zakladať otázku, keď si klikneš na forum, tak denne je ich tu tristo, päťsto. keby si si klikla na jednu z nich, tak sa odpovede dočkáš, alebo ak sa nedočkáš, tak si všimneš, že ako si ostatné robia prču z autoriek tém. a to preto, lebo je toho tu už na každú až príliš. Denno-denne to isté.
A teraz k téme, prečo stále meníš HAK? To ti doktor nevie predpísať jednu? veď nie si pokusný králik.

simca1702
autor
6. aug 2012

@petraxy6 nie ja som šla k nemu pred 3oma rokmi ...dal mi jednu ....len tá mi finančne nevyhovovala !! Platila som si to s frajerom na striedačku ....potom prišli problemi s menzesom ...tak mi dal silnejšiu aby som nemala krče ..lebo to bolo niečo neskutočnéé :/ ...potom som začala priberať ale že riadne (ale vyzeralo som lepšie ako dnes ) ....tak pri vyšetreni som mu povedala že či neni nejaká antika ktorá až tak nemení váhu ....a dal mi KarHlu ....vraj odvodňuje organizmus ...ale u mňa to akosi neplatíí :/ škoda že som nenašla krajčirsky meter by som si zmerala brucho a myslím že by si bola prekvapená aj ty ....po dedine sa neraz šuškalo že som tehotná ....každý komu poviem že nie som tak len everiacky kruti hlavou a mna to ako ženu zožiera že nemám peknu postavu ....no teda moja postava je veľmi čudnáá ...hlavne to brucho

ematko29
6. aug 2012

ja neviem ale keby som tak vyzerala,že niesom so sebou spokojná tak antiku vysadím,podla mna s kondomom sa to tiež dá.ak tomu otehotneniu šak si kup tehotensky test asi na istom .ja som tioež brala antiku ale koli zdravotnym problemom ateraz ani tu neberiem lebo som zistila ,že moje problemy nemusi riešiť antika ale su aj ine lieky.ja som mala 16 ked som antikoncepciu začala užívaťapo 3mesiacoch som tak pribrala,že sa mi vytvorili na zadku take strie že som bola zufalá.ale ked som bola napochybách kupila som test abolo vyriešené.tak skus ten test anapís či si alebo niesi

lucia2505
6. aug 2012

Tak si vyber nejaky iny druh antikoncepcie, napriklad vnútromaternicové teliesko, dnes už to vyrábajú tak, že je to neškodné aj pre mladé baby a nebudeš priberať.

miminkacik
6. aug 2012

😀 😀 Ja tak milujem tieto témy, vždy mi rozjasnia poobedie 😅

gubcikova
6. aug 2012

určite si 😀

malinkaaninka
6. aug 2012

tu ti nik nepovie či si alebo nie si tehotná.musíš si spraviť test,ísť k doktorovi,ten to potvrdí alebo vyvráti.a áno,poznám také,čo otehotneli aj počas brania hak.

danu
7. aug 2012

@simca1702 pozri, pripadne sa opytaj v temach, na ktore ti dala linky katren

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre