Príznaky tehotenstva

lucinka710
29. jan 2012

Ahojte chcem sa opytat ake priznaky tehotenstva ste mali, patri tam aj napr. bolest chrbta, bolest prs, vyhadzana tvar...?dakujem

lillinka01
29. feb 2012

Ja by som tiez chcela vediet.... v starych temach sa hrabat nie je bohvie co :/ Neporadite? Napr. , z praxe, kolko ma meskat mrcha aby sme mali vobec dovod sa obavat? Su krce v podbrusku podobne mrchovym tiez jednym z priznakov?

moischaaa
3. jan 2013

@lucinka710 je to rozne u kazdeho ine priznaky, mozu byt vsetky priznaky ktore si uviedla, ale tiez nemusia 😉

@lillinka01 niekomu ukaze test aj testne pred MS , niekomu az po vynechani , su aj take ktorym neukazalo vobec a boli tehotne uz niekolko tyzdnov, co sa tyka bolesti , ano je podobna ako pred MS 🙂

radko23
17. feb 2013

@lucinka710 ja somto tak zistila ze ma fest boleli prsa

veve14789
27. feb 2013

Ahojte, tak ja som mala take pocity ze nieco sa deje inak ako pred MS, prsia som mala velmi bolave, take naliate, podbrusko bolelo velmi, chodila som casto na wc, a kedze boli sviatky tak medzi nimi som si pre istotu kupila test, mala som dostat ms 30.12 no nic...spravila som si test a bolo ... potom dalsie tri a vsetky pozitivne :P Vyhadzanu tvar som mala tak minimalne ale teraz mam nejake take divne vyrazky taku drsnu tvar neviem co to je...

janinka13
29. mar 2013

bolestivé prsníky, pocit suchej pokožky, občasné bolesti v podbrušku, a dosť ma trápia vyrážky

rmajcherova
5. apr 2015

Ahojte mamicky, resp. buduce mamicky.
Volám sa Radka Majcherová a som študentka 3. ročníka bakalárskeho stupňa štúdia Fyzioterapie v Prešove. Chcela by som Vás poprosiť o pomoc, keďže cieľom mojej bakalárskej práce s názvom Pilatesove cvičenia a ich vplyv na pohybový systém u žien v období tehotenstva, je porovnanie výskytu negatívnych príznakov u žien, ktoré Pilates cvičili a ktoré nie. Prieskum je vo forme elektronického dotazníka, konkrétne vytvorený pre mamičky, kt. Pilates cvičili a ktoré nie. Chýbajú mi ešte mamičky, kt. Pilates necvičili. Týmto by som Vás chcela veľmi poprosiť o vyplnenie dotazníka. Každý jeden vyplnený dotazník mi veľmi pomôže. Teda, aby som to zhrnula je venovaný všetkým mamičkám, kt. necvičili žiadne cvičenie počas tehotenstva a týka sa výskytu negatívnych príznakov počas tehotenstva.
ĎAKUJEM VÁM VEĽMI PEKNE a prajem krásne sviatky.
Link na dotazník: http://www.survio.com/survey/d/M9O1X6F9N9P6F2L2S

milota164
19. máj 2015

ja som mala strasne suchu pokozku a ako rastlo brusko tak aj pocit napatia , ale pomohol mi Bepanthen krem proti striam , pekne premasti a hydratuje pokozku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre