Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
7. apr 2010

Dakujem dievcata, veru veru rychlo to utecie a hlavne nech je pocasie dobre 😵
Jjana tak uvidis v pondelok, hadam sa uz drobec krajsie ukaze a budete vediet na 100% co cakate...
ani nehovor pred svadbou ochoriet ziadna vyhra ale budem to musiet zvladnut...

barbyes
7. apr 2010

lulu neboj, ja som tiež bola týždeň pred svadbou, resp. pár dní, chorá a do soboty to krásne odišlo. na svadbu budeš ako rybka, uvidíš. inak, ja som sa tiež vydávala v 20 tt a mám taký dojem že nás tu je takých viac. to je asi nejaký začarovaný týždeň 😅 😅 v dobrom slova zmysle 🙂

jjana17
7. apr 2010

lulu tak sa uz nevies dockat, mate velku svadbu?

jjana17
7. apr 2010

baby ja som sa vydavala a tehotna som nebola a este den pred svadbou som sa dopovala coldrexom a na svadbe nic len trosku ze som kaslala ale to sa dalo,,,,,az potom na ten hlas ktorym som vravela ANO,,,xixiixix

jjana17
7. apr 2010

uz ste prchli vsetky??? ☹ ☹ ☹

vejula
7. apr 2010

ja som sa tiež vydávala v 20tt 🙂

A pre zmenu bol pred svadbou chorý moj mm aj mamina, ale na svadbu sa akoby zázrakom vyliečili 😅 😝

jjana17
7. apr 2010

vies co to vybavovanie okolo to dost vycerpa a potom ta svadba ked pride tak prejde vsetko,,,
no ja som sa ako som spominala vydavala a ani som nevedela ze som uz par dni tehotna ale fakt len nejakych 5-6 dni

lulu4
7. apr 2010

uz som tu zas, bola som si spravit chlebik a medzi casom prisiel aj moj drahy z prace, tak sme pokecali trosku...
este ma caka dnes napisat jednu dvojstranovu pracu do skoly, tak mam o program postarane...

barbyes: mas pravdu som tu tiez zaregistrovala ze par bab tu malo svadbu tak cca v 20 tt. asi je fakt nejaky magicky 😵
no bodaj by to bolo tak ako tvrdis, nech ta choroba hnusna ustupi do soboty....

Jjana17: tak velku ako velku neviem pre niekoho malo pre nas tak akurat dost, budeme mat 40 hosti....

lulu4
7. apr 2010

ja som praveze uz teraz nic nevybavovala skoro mesiac... uz som mala zo vsetkym pokoj, este par telefonatov mojej mame a s kadernickou, kamoskou co ma bude licit a nechtarkou... a v podstate to bolo vsetko..... vacsinu veci obehala mamina kedze svadba je mimo BA tak sme nemali cas tam stale behat.... hadam sme na nic nezabudli a ked aj ano tak smola, v sobotu uz nezozenieme urcite....

jjana17
7. apr 2010

ale lulu aj my sm si tak postupne vsetko vybavovali, my sme si skoro vsetko sami rodicov ani nikoho sme neotravovali kedze sme mali vyhodu ze vsetko bolo v meste takze sa to dalo,,,,,no to je dost ludi my sme mali do 60 a stacilo haba kuk

lulu4
7. apr 2010

Jani presne ako pises, tolko ludi bohate staci, no keby ze to mame tu v BA tak si to tiez riesime sami ale take ako miestnost na hostinu sme tam boii zajednat osobne aj na urad sme museli ist osobne ohladne sobasa, zakusky, DJ, kadernicku a taketo drobnosti uz rezervovala a obehala mamina.... ale vsetko mala pod nosom zase ona, takze sme ju moc neprehanali 😵
no uz nech je to za mnou si zelam, nech uz radsej len spominam... ale verim, ze to rychlo ubehne ako vsetko co sa dlho pripravuje a potom pretecie ako voda 😀

jjana17
7. apr 2010

no ved to mas pravdu strasne rychlo to ujde, my sme este rano v den sobasu lezali v posteli a rozpravali sa ze ani nam to nepripada ako svadobny den, my sme boli az som sa cudovala vsetci velmi kludny, ziaden stres nic, najviac som sa bala akurat toho prveho stretnutia mna a mojho mm tak vyobliekanych, to bolo take carovne hamblive, no neopisatelne

liv1
7. apr 2010

jaaaj o svadbicke sa tu rozpravate, bolo to super normalne ti lulu zavidim 🙂 . my sme to vsetko riesili sami, to ze vam to riesi mamina to je supeeeeeer 😀

liv1
7. apr 2010

teda aby som to uviedla na správnu mieru a nikomu neukrivdila, naši by aj riešili, ale my sme že všetko sami sami, chceli sme aby to bolo 100percentne, ale kamoške to riešila mamina a bolo to tiež 100percentne. takže ako sme chceli tak sme mali, sme sa poriadne namakali 😀 . no stalo to za to, vymakany den ktory ubehol ako voda. kamoska co sa vydavala 3 tyzdne pred nami mi vtedy povedala jednu vetu. "Uzi si to, kazdu chvilu, minutu, sekundu, pretože ujde to a ty nebudes vediet ako"

mirka12011
7. apr 2010

hihi ahojte tak ja som mala svadbu in september a rychlo to preslo pocko vyslo bolo 30stupnov opit som sa neopila nebol nato cas a ani sa nepatri a ani nepijem len vinko tak som si dala minimum vinka a vela koly aby som sa nepripila ani 😅 juj v sobotu lulu budeme na teba mysliet hlavne si to uzi je to tvoj den D....

liv1
7. apr 2010

mirka akoze sa nepatri opit. ja som sa, az tak ku ranu ranucemu, inak sa nedalo 😀 . bolo to bud alebo, odpadavala som od unavy a nemohla som chodit vobec ako ma nohy boleli, a slivka pomohla 😀 😀 ja som tiez mala v septembri. 12teho . a ty mirka?

mirka12011
7. apr 2010

19.9 hihi viem ze sa nepatri preto som dala minimum vina a mega koly a tvarila sa ze pijem no poviem ti ze po redovom tanci som ani popolnocne topanky neobula 😀 a ta unava po redovom ach jajaj

rogerka
7. apr 2010

hellou kocky 🙂

liv1
7. apr 2010

podla mna sa patri ked je s mierou 😉 . a vyzuta som chodit nemohla, lebo niekto sikovny tam predtym rozbil pohar, a to by som trochu riskovala. tak si ma predstav v 10 centimetrovych stekloch do 6 ci 7 rana. 😅 Juuuj jedine slivka pomohla 😀 😀

liv1
7. apr 2010

rogi ajoj. a kde mame nove fotecky? 😵

happy8051
7. apr 2010

baby, teraz som prisla na to , ze prvy skrining na mongoloizmus a trizomiu sa robi od 11-13 tyzdna a ja budem na buducej kontrole 13+2, urobia mi to este???

rogerka
7. apr 2010

fotecky nema kto zmensit :( skusim dnes ukecat tatina, ked bude mat cas ;)

liv1
7. apr 2010

happy vobec netusim o com hovoris, mna sice dokyna poslala na vsetky aj nepovinne, ale o tomto som nepocula.. mozno je to sucast tych vysetreni co sa robia do 13teho tyzdna, a to mas este v poho potom...

liv1
7. apr 2010

s tymi fotkami je to so mnou rovnake . mali by sme sa to uz konecne naucit co ty na to? 😅

rogerka
7. apr 2010

vy sa chvalte, co mate nove :D
liv, uz sa gulas? 🙂
kukam, ze veji je este kinderko...

rogerka
7. apr 2010

slubujem, ze sa to raz naucim, cestne pionierske ;)

dugyna
7. apr 2010

caute kocky
rogi uz nemusis zmensovat fotky..teraz sa daju davat normalne

mirka12011
7. apr 2010

rogerka mna picne akurat sa ma dugy na teba pytala a ty zrazu tu sme ta telepaticky tu dotiahli hihih

rogerka
7. apr 2010

ahoooj dugy 🙂 uz ta tu vyckavam 🙂
ako dopadli testy na cukrovku? vsetko ok? aj som sa o teba bala, ze ci si v poriadku, ked si sa uz neozvala a ani tu som ta nevidela. aj som ti chcela pisat, len kym sa ja k tomu dostanem... ked nieco neurobim hned, uz potom mi to nepride na rozum...

rogerka
7. apr 2010

mirka, to neni telepatia, my sme si tu dali virtualne rande s dugy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre