Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
9. apr 2010

leni na to ze prerabaju nepotrebuju povolenie. ci hej? to viem ze ked by chceli vyburat priecku tak by museli mat povolenie.
ale skor si myslim ze ak potrebuju tak maju..lebo chodili davat podpisovat ze ci suhlasime aby mali koplet elektrocky sporak..
takze

elko69
9. apr 2010

ivca ahoj uz si sa k nam pripojila konecne,takze sa uz malinkej lepsi???drzim vam palceky a ked bude vsetko uz ok dojdem vas kuk...keby si videla ako my sme zase podrastli,nejako to teraz ide rychlo 🙂

lenocka84 to fakt??a ako prirodzene ci sekciou??waw no super dalsia mamina uz to ma za sebou konecne,ak si s nou v kontakte pozdravuj ju...super spravicka...

dugyna
9. apr 2010

leni inak preco isla vejula sekciou?ona predsa naspomynala ze by mala ist sekcou

elko69
9. apr 2010

ale konecne to ma za sebou...juj uz su tu len porody ako ten cas leti sak sme boli pred chvilou vsetky na zaciatku a uz tu mame par mamin... 🙂 🙂 🙂 🙂

barbyes
9. apr 2010

no moja, ja by som si asi išla na čierny trh kúpiť pištoľ, zistila by som kde bývajú a odstrelila ich. a tí drbnutí "majstri" ich musia dobre okrádať keď vec ktorú zvládnu iný za deň oni robia 4.

lenocka84
9. apr 2010

baby predpokladam ze veji sla sekciou len preto ze maly bol dost velky, a veji je dost utle ziena
to je moj nazor, viac zatial neviem, ked sa ozve, vyzistim, to je jasne

a dugy mas pravdu nespominala, len vyvolavacku na pondelok, tak neviem co sa mohlo udiat

barbyes
9. apr 2010

elko ja som bola dnes na ultrazvuku a malinká má už 1740 g 🙂, ale netuším aká je veľká lebo sa z toho ultrazvukového papiera neviem vysomáriť ☹

elko69
9. apr 2010

barby to uz tolko??tak to som zvedava kolko bude mat teda nas valibuk v pondelok... 🙂

leni no davaj infosky teda kym sa nam Vejula nevrati...

dugyna
9. apr 2010

barby to uz tolko vazi? 😉 no teda
no inak si to vystihla s tymi susedmi.

leni tak daj potom vediet a pozdrav ju

lenocka84
9. apr 2010

booze vy vsetky viete kolko vase deticky vazia len ja nie
dufam ze buduci stvrtok sa to dozviem konecne aj ja
kedze vejulke to dr. vzdy povedal tak snad aj mne, kedze idem k tomu istemu ako mala ona

vejulku som pozdravila, a cakam na dalsie info od nej

barbyes
9. apr 2010

leni, máš to napísané aj na papierio od ultrazvukov, riadok morfológia

dugyna
9. apr 2010

barby ale ak nema papierik z ultrazvuku..tak to nema kde kuknut..

barbyes
9. apr 2010

a malo by byť akurát, zodpovedá 31 tt. akurát som pozerala, že aké by malo byť veľké a je to OK, podľa toho by malo mať okolo 41 cm tak ktovie... 😕

barbyes
9. apr 2010

akože nemá? musí ho mať v tehotenskej knižke....

lenocka84
9. apr 2010

barbyes ja nemam ziadne take papiere
jediny co mam je z morfa v 20tt a vtedy som vedela prvu a doteraz poslednu vahu babatka

barbyes
9. apr 2010

baby, aha akú stránku som našla, možno bude zaujímať 🙂 🙂
http://www.predporodnapriprava.sk/index.php?loc...
ma to trošku ukludnilo lebo som myslela, že je to so mnou naozaj zlé 🙂

barbyes
9. apr 2010

čože?? ja som myslela, že to má každý 😕

lenocka84
9. apr 2010

ako vidis barby nie nema
bohuzial, preto sa tak velmi tesim

barbyes
9. apr 2010

hmm...to verím leni.

lenocka84
9. apr 2010

tak dufam ze to budu same dobre cisla

btw ten vypocet je zaujimavy
by som si urobim buduci tyzden ked budem vediet maleho vahu
ale nebolo by to zle takto

vefi89
9. apr 2010

kuk 😀 😀 😀
, mesiac mi nejde net a ani vás teda nejdem čítať, toľko ste toho popísali.... 😀 ako sa máte?a čo je nové??Vejula už má??

barbyes
9. apr 2010

že, aj mne sa to páčilo 😀 len 5 kíl tuku a y toho 1-2 odídu hneď po pôrode...3 kilá zvládnem 😀 😀 som vedela, že sa bude páčiť 🙂

barbyes
9. apr 2010

ahoj vefi, ako sa máte? malinký poslúcha?

lenocka84
9. apr 2010

ja mam len 3kg tuku, takze potesujuce

vefi ahoj, ano vejula uz ma, oddnes
a ty co? ako sa Vam dari?

barbyes
9. apr 2010

no, ty si na tom ešte lepšie 🙂 nevadí, ako prišli tak aj odídu 😉

janefonda
9. apr 2010

caute, som spät 🙂 barbyes ako to ze si este na nete??? dobry link si hodila mam 2,52 kg tuku navyse....nevadiiiii 😉

Vefiiiii ako sa vam dari? Misko ma uz vyse mesiaca, ale to leti! Aj ja uz chcem mat nasu krasku pri sebe 😵

elko69
9. apr 2010

ahoj vefi,ako sa mas?a co maly Misko???spinka a papa dobre?? 🙂

elko69
9. apr 2010

no mne vysiel tuk 2,18 a to je akoze dobre ci zle??

barbyes
9. apr 2010

ja som od obeda u maminky. nechcelo sa mi byť samej doma, nebola som v práci tak som išla sem na net. i tak som niečo potrebovala a už som tu stvrdla. akurát čo som sa so segrou vybehla najesť a na zmrzku 🙂 ale za chvíľku po mňa asi príde mužíček, volal, že už v práci skončil.konečne 🙂 tak už vám nebudem dlho robiť spoločnosť ☹

barbyes
9. apr 2010

elko podľa mňa super, ale fakt neviem 😀 😀 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre