Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
20. apr 2010

idem uz z prace tak sa ozvem z domu...pa zatial

barbyes
20. apr 2010

komu lepšie? ja tu ešte 1 a pol hodiny budem musieť trčať ☹ idem asi do obchodu sa trochu potúlať, nechce sa mi tu už sedieť 🙂

tinka349
20. apr 2010

ahojte zenusky,

ak sa vam pacim ako buduca miss tehulka 2010 SR , tak mi mozete poslat hlas. Ak nie, tak aj tak dakujem a prepacte, ze otravujem 😵

http://www.buducamamicka.sk/_obsah.php?content=...

lenocka84
20. apr 2010

ahojte
ako?
ja len ze maly patko je uz na svete, 19.4. o 10:04, 44cm a 2200g

janefonda
20. apr 2010

Lenkaaaaaa, gratulujem veeeelmi moc!!!! 😵 😵 😵 😵
Ty si uz aka sibalka takto nas predbehnut 😉 samozrejme zartujem, hlavne aby bol malicky zdravy a aby ste sa mali spolu dobre.

barbyes
20. apr 2010

jeeej, ahoj leni, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

barbyes
20. apr 2010

hoď nejaké foto aby sme sa mohli pokochať 🙂

liv1
20. apr 2010

jejda Leni moooooooc gratulujeeeeeem 😵 . Tešíme sa na nové info, želám aby ste boli zdravučkí a rýchlo narástli a pribrali 😵

janefonda
20. apr 2010

liv cauko, piatok mas cas na stretko? Zatial to vyzera na aupark o tretej.

barbyes
20. apr 2010

Liv, stretko v Piatok 15.00 v Auparku. Vyhovuje? Zatiaľ viem že ide dugy a samozrejme jane.

barbyes
20. apr 2010

vidím, že píšeme v tom istom momente to isté 😉 😀

janefonda
20. apr 2010

barbyes telepatia 😵 aj Lusa sa planuje pridat! 😉

barbyes
20. apr 2010

lusa je? to je jej prezývka na koníku?

janefonda
20. apr 2010

Lusa je odtialto z nasho fora. Ma o den skor termin ako ja 😉 Take 4. strany dozadu ju najdes.

barbyes
20. apr 2010

už viem, jasné... mi tá prezývka nič nehovorila, nevedela som ju priradiť, ale pozrela som pár strán dozadu a osvietilo ma 🙂

barbyes
20. apr 2010

super, už sa teším 🙂 dáme dobrú kávičku a k tomu nejakú zmrzku, mňam 😀 už teraz mi tečú slinky 🙂

janefonda
20. apr 2010

aj ja sa uz tesim, kedze myslim, ze je to jeden z mojich poslednych vyjazdov pred porodom 😅

lusa889
20. apr 2010

ahojre babule. 🙂
barbys ja som lusa 😀

lusa889
20. apr 2010

lenocka ahoooj, gratulujeeeeeeem, prajem vsetko dobre a vela zdravicka tebe aj malinkemu Patkovi 🙂

janefonda
20. apr 2010

cau lusa 😉

lusa889
20. apr 2010

ahoj jane, aky si mala den 🙂

barbyes
20. apr 2010

už viem, ale tú prezývku som nejako nevedela zaradiť, hanbím ☹
baby, ja už musím ísť lebo po mňa prišiel drahý, tak zajtra sa pripojím. ak by nastali nejaké zmeny ohľadne stretka napíšte zajtra alebo mi pošli jane pls sms ak by ste to menili vo štvtok lebo asi sa k netu nedostanem.
čaute****

janefonda
20. apr 2010

lusa, no co ti poviem, lenosim cely den. Zajtra ma caka ta poradna, tak ako aj teba a ked uz budem v meste, tak si daco pochodim a nieco pekne kupim 😉 Len keby som sa tak vedela dokopat k pisaniu dalsej prace do skoly. Veeelmi sa mi nechce. 😅

Barbyes neboj napisem, keby nejaka zmena nastala 🙂 Maj sa krasne!

lusa889
20. apr 2010

verim ti jane, vonku je naozaj krasne a take pocasie laka k comukolvek len nie k uceniu alebo pisaniu 😉

mirka12011
20. apr 2010

ahoj lenka gratulujeme, tesime sa na fotecky a vela zdravicka....

liv1
20. apr 2010

ahojte babulky. je mi to moc luto, ale v piatok doobeda odchadzame na svadbu ktora bude v Dudinciach, takze nebudem sa moc s vami stretnut. skoda. vo stvrtok by som mohla, ale v piatok uz nie hm.

lusa889
20. apr 2010

ahoj Mirka, ako sa mame? 😉

mirka12011
20. apr 2010

ahoj lusa ale da sa akurat som dopapala suchare a tak som si dala tvarohov jogurt to je kombinacia 😀
a co ty ako?

liv1
20. apr 2010

Tá žltá reklama hore mi robí nervy. Vôbec sa mi nepáči, že tu svieti nejaká sprostá žltačka, takto človek aby myslel na niečo zlé! Nech si idú robiť farmaceutické firmy reklamu niekam inam no nie?!

mirka12011
20. apr 2010

liv keby si mi nepovedala, ze je taka reklama ani neviem fakt videla som nieco zlte ale ani ma nenapadlo citat, teraz uz viem co tam je diky liv 😝
liv ty inak kde sa flakas?
zanedbavas nas riadne....
no teda uz ti 22tt svieti krati sa krati....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre