Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

maculienka123
21. apr 2010

no ja som dostala az v osmom rocniku

jjana17
21. apr 2010

inak vravi sa ze cim neskor dostanes tym lepsie, ze ked baby dostanu moc v nizkom veku tak je vacsie percento rakoviny prsnikov a vajecnikov

maculienka123
21. apr 2010

elka,ty si pribrala len kg do 6 mesiaca?tak to ti zavidim,ja uz mam 11kg navyse a stale priberam... 😠

maculienka123
21. apr 2010

sory elka som zabudla napisat 3kg

dugyna
21. apr 2010

lutsine dakujem 😉

jjana..to hej ale ona mala aj prsia aj boky a pas stihlunky jak prutik...a urcite to muselo byt aj na psychiku tazke tak skoro mat kramy.

barbyes
21. apr 2010

tak to podľa pohybov by som rodila už okolo 36tt tak neviem, ja som malinkú cítila dosť skoro 😒

elko69
21. apr 2010

dugyna 🙂 chapem

dugyna
21. apr 2010

barby ale ono sa to moze stat..

dugyna
21. apr 2010

elko 🙂

jjana17
21. apr 2010

dugy no ved ked si tak zoberiem malu neter ta je 2cka a to je dieta este stale,

no ja podla prvych pohybov no neviem neviem, ako ja som si ten datum nezapisala lebo to bolo take bublinky v brusku a take jemnunke raz ano raz nie

maculienka123
21. apr 2010

kamoska rodila 2x a vzdy v 37 tt to na nu prislo...

dugyna
21. apr 2010

elko 🙂 este som zabudla..vies na vsetko je cas a to bola si taky sok pre nas vstekych..
a preto sa mi npaci ta pristupnost internetu..je to hrozne aby deti mali pristup cez net..k vsetkymu..aj k hnusnym veciam..

elko69
21. apr 2010

maculienka no hej malo som priberala teda pomaly ale teraz to uz ide na minulen poradni v 30-31 tt som mala uz 7 kg navyse a ma pocit ze teraz pri konci to akosik rychlejsie ide s tym priberanim...za jeden mesiac som nabrala 2 kg

dugyna
21. apr 2010

jjana a tie bublinky sa uz rataju

elko69
21. apr 2010

dugy ved to ze dnesne deti su strasne vyspele,kde my sme boli taky??ja som prvy PC videla az v 9 rocniku na zakladnej a internet asi az na strednej takze som nemala taky pristup ako maju dnesne deti a vies co vobec mi to ani nechybalo...

jjana17
21. apr 2010

dugy dakujem, no kuknem to kedy to teda vychadza mne podla pohybov,,,,

no podla mna deti a net je dost zavazna tema, mali by byt deti pod dozorom ked su na internete, vo vela rodinach to funguje tak ze PC je niekede v obyvacke aby rodicia mali prehlad kam decka chodia, a najhorsie je ked chodia na chaty rozne a ani nevedia s kym si pisu,

dugyna
21. apr 2010

elko ono ani nie vyspele..oni maju stale tie detske dusicky..ale proste vsade maju pristup k informaciam ku ktorym by este mat nemali...v telke co vidia-este aj v tom panelaku.sex....vsade to je proste...a potom su tie deticky zmatene...a myslia si ze je to ok ..
ale to tak nie je...proste to ma postupnost....a ich dusicky su rovnako zranitelne ako boli nase v ich veku...

dugyna
21. apr 2010

jjani ked su muzove dcery u nas a su na pocittaci tak sa hraju tie superhry alebo maju vyrtualnych psikov-tam je tiez forum akoby..a co tam niekdy daju do fora za prasacie obrasky..tak to by si sa divila....
nakolko s mm chdoime kukat ze co hraju...a niekedy dobehnu same ze .....im niekto napisal skarede..tak potom s muzom odisujeme....

dugyna
21. apr 2010

jjana a to je stranka pre deti...ty psikovia....a je tam admin..ale akosik na to asi kasle....

elko69
21. apr 2010

dugy ved hej ja ti rozumiem,ale su aj strasne vyspele tie deti,sak ja ked som chodila na strednu tak co dosli prvacky tak my stvrtacky sme boli proti nim nic,oni boli vystailovane a fajcili ako duhy a predvadzali sa jak nejake modelky na mole a mysleli si ze im patri svet...strasne vela veci sa naucia aj na tom internete,su zrazu dospeli vsetci a myslia si ze mozu vsetko robit a potom aj ten sexualny zivot u nich zacina o dost skor...co by si mali uziavt detstvo a mladost tak sa casto musia starat o vlastne deti este aj...boli sak pripady kedy aj 12 ci 14 rocne baby mali deti,to uz co je?odkila vedeli asi tak co maju robit aby k tomu dosli?

barbyes
21. apr 2010

dugy, pekne si to napísala
a ja keby som počítala aj tie bublinky tak idem asi už v 35tt, to sa mi zdá skoro. v 36tt začala malinká už kopkať

elko69
21. apr 2010

a aj to z ena nete je vela uchylakov - pedofilov ktory sa snazia tie deti nejako dostat, je to dost nebezpecne tento svet pre nich a treba deti chranit,aj to ked sa chlapci zacnu hravat vselijake pocitacove hry nasilne,no co z nich vyrastie???volakedy my sme sa hravali pred domom cecka alebo gulicky,alebo sme sli na korcule alebo vybijanu a atake hry a dnes????

jjana17
21. apr 2010

dugy no je to tak podla mna i ked maju pritup deti k informaciam ale stale su to len tie deti ktorymi sme boli aj my, fakt ako som vdacna za dectvo bez PC a internetu, ked sme sa vedeli normalne zahrat, dnes ked sa pozriem pred cinziak ano su tam deti ale normalne ako sme sa my hravali tak to nevidim veru, tam sedia v kute a drtia hry na telefonoch,,,,,ako taku schovku som tu veru nevidela hrat este decka,

barbyes
21. apr 2010

to hej, voľakedy bol plný dvor detí-schovávačka, vybíjaná, skákanie na gume. došli sme zo školy a šup von na vzduch zahrať sa nejakú hru. dnes si namiesto toho deti sadnú pred PC, je to podľa mňa dosť škoda a dosť tie deti prichádzajú 😒

jjana17
21. apr 2010

boze ja mam 22 a veru si niekedy pripadam strasne staro, najlepsie je ked idem na poradnu a tam kazda druha ma 15 rokov a caka na to aby jej doktorka napisala antikoncepciu,,,ako no toto je o com!!! boze ja ked som ju zacala jest mala som 17 ale sama doktorka mi to predpisala koli nepravidelnej a bolestivej mensturacii a to som normalne isla za mamou a som sa s nou o tom povypravala, a teraz sedia tam ako by to bola normalka ze im to predpise a bude

mirka12011
21. apr 2010

tu uz je po burke 😝 tak dufam, ze isla niekde inde otravovat 😅
idem citat co ste tu prebrali za ten cas....

jjana17
21. apr 2010

baby ale sme sa dnes rozpisali ako tak na to pozeram uz dlho tu tak zivo nebolo, ci sa mi to len zda?

elko69
21. apr 2010

no ved o tom hovorim ze dnesne deti sa uz nevedia zahrat vonku na cerstvom vzduchu,uz len PC a to je vsetko...no a rychlo dospievaju tie nase baby dnesne...sakra teraz jak mam byt matkou si to az uvedomujem ako ta doba strasne ide dopredu,pri takom tempe budeme babkami ako 35rocne uz..no to hadam nie to som len tak povedala...

mirka12011
21. apr 2010

no teda mame novu tehulku alebo sa mi to zda?

elko69
21. apr 2010

ok babule idem ja pomaly off..idem cvicit a vecer ideme kupit vajicko uz s mm...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre