Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
2. máj 2010

mirka vefi nieje v obraze 😀 😀 😀 😀 😀

natalia777
2. máj 2010

ahojte 😀 stare tehulky aj nove 😀

vefi89
2. máj 2010

lulu Mirka, sorry a Garonka nerýp 😝 😀 😀 ja nemám čas tu byť stále 😕

vejula
2. máj 2010

a ozi ma aj zaujimalo že v ktorém tt bola lubka ked porodila??? SOm si ani nevšimla a vždy ked ju tu vidím ma to napadne 😝

mirka12011
2. máj 2010

juj vefi ze si to ty hihi garonka no vidis este nas zdrbka neopravnene ale ze no odpustime jej to.....
natalia ahojky ako sa mate?

garonka
2. máj 2010

vefi no ani ja nesom tak v obraze a rada do teba rypem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natalia777
2. máj 2010

ahoj mirka, mame sa fajn, len pocasie sa nam riadne dodrbalo, sa ochladilo a prsi 😠 , tak sa s malou musime bavit doma....a ako sa mas ty? uz sa ti to kraaaaaaaaaaaaaaaaaati 😀 bojis sa?

vejula
2. máj 2010

babyyy viete niektorá v ktorom tt bola lubka ked porodila???

janefonda
2. máj 2010

ahojte

vidim ze tu do seba rypete 😀 ako sa mavate tehule a maminy?

Ja som vcera v noci takmer porodila, teda som si myslela, ze to uz priachadza. Bolest hrozna, po troch hodkach to po teplej sprche preslo 😉 Takze si tehulkujeme dalej 😉

mirka12011
2. máj 2010

no teda natalia zajtra nabehne 36tt ale mame trosku uz problemy bielkoviny v moci cize mi uz pisali gastrozu ci ako sa to povie malej bilo srdiecko rychlejsie cize uz som aj v nemocnici na ctg a dalsich prietokach bola cize uviime co povie porodnik ci uz rodime ci ideme dalej, ale riskovat nemienim...
no musis uz prist tu tu je fajne teplo

janefonda
2. máj 2010

veji neviem isto, ale Lubka mala tusim termin o tyzden predomnou. Alebo tak nejako. Cize podla mna 39tt.

natalia777
2. máj 2010

ahoj janefonda, ja som nemala ziadne bolesti nic, a potom to zrazu prislo z nicoho nic 😀 asi vo vacsom soku som v zivote nebola 😀 stale zostava Natalka? krasne meno 😀 ja som s nim spokojna stale 😀

mirka12011
2. máj 2010

veji mne sa zda ze isla nacas....ze neprenasala ale je mozne ze to bolo o par dni skor....

lulu4
2. máj 2010

garonka: ahoj, ako sa mas? nakoniec som dnes objednala inu postielku ako tu s tou zirafkou, sice od tej istej firmy, ale padla mi viac do oka a usudila som ze sa nam aj viacej hodi do izby...ale obliecky som objednala zirafkove aj so zavinovackou 😀 hihi ja mam tiez taku maniu na zirafky 🙂

natalia777
2. máj 2010

joooooj mirka, tak drzim palce aby ste dosli aspon do tej 38 😵 ved ja viem ze musim ala najprv musim prezit cestu lietadlom s mojim hyperaktivnym dietatom 😀

gali
2. máj 2010

ahojte, dievcata 🙂
mna mrcha choroba chytila... 😠 Priserne ma boli hrdlo a kaslem ako tuberak ☹ Takze nedela stravena v posteli.

mirka12011
2. máj 2010

natalia ved to su nejake 2hodky do blavy a tak pol hodky do KE to zvladnes a ked nie tak budu ludia v lietadle v pozore 😉
gali no teda sprosta choroba to akoze si ako dovolila?

natalia777
2. máj 2010

mirka, ja letim do Krakowa ale to je stale len pol hodiny lenze ked mi chiara nebude spinkat tak to bude trvat vecnost ta cesta 😀

garonka
2. máj 2010

mirka gestoza nie? 🙂

lulu my sa mame oki, papame, rastieme, spinkame a džavoceme jedna radosť 😀

gali
2. máj 2010

mirka, veru netusim a tak nevinne sa to objavilo 😒

janefonda
2. máj 2010

natalia ja sa trapim s poslickami uz asi treti tyzden, ale toto bolo zatial najhorsie. A to som zvyknuta na bolest, kedze mna teda pri menstruacii riadne nici. No ale vyrzim to dajako. Uz by som aj chcela, aby sa malicka narodila. Nech si to s nou nacvicim a v juny hor sa na skuskove 😖 A meno ostava 😉 to je moje vysnivane uz dlheeee roky. Jedine, ze by to bol nakoniec chalan, v tom pripade by sme zvolili ine 😀 kedze sa nam len raz ukazala mala, sme pripraveni na vsetko. 😉

mirka12011
2. máj 2010

garonka tak mi to napisal doktor na vymenny listok 😉
natalia tak to este lepsie ked do krakowa tak to je hned tak to teda mala musi spinkat a ked nie hmm tak no to bude dlha ceste hihi
gali ono tie svine choroby sa nehlasia nikdy inak by sme im nikdy nedali moznost nas navstivit....
a bola si u doktora po lieky?

janefonda
2. máj 2010

gali ale rychlo sa vyliec!!! To je rozkaz 😉

Lulu tak postielku uz mas na ceste, supis! Ja som dnes malej navliekla plachtu na madrac, tak uz len cakame na jej prichod 😉

garonka
2. máj 2010

veji Lubke myslim že v pase svietil 39tt keď šla do pôrodky

lulu4
2. máj 2010

garonka: tak je potom dobre, nech len maly rastie, jeej tak uz si aj dzavoce, ako to ide rychlo vsetko ved pomaly aj rozpravat zacne 🙂

garonka
2. máj 2010

Miruš to bude gestoza a davaj pozor to nem dobre a doktori pišu ako zaspatí 😀

garonka
2. máj 2010

lulu jeho prve slovičko je auuuuuuuuuuuu sranda a dokaže sa i sam so sebou rozpravať 😀
a pozeram do pasu aj vy budete mať chlapa a nakoniec po tatovi bude že?

mirka12011
2. máj 2010

garonka no to mame podozrenie nato ale zatial boli prietoky aj ctg OK tak uvidime co povie porodnik ked uvidi vsetky vysledky a pod...

lulu4
2. máj 2010

Jane: ako dopadla ta piatkova skuska, som na teba myslela, uz aj ta cesta nemohla byt nic moc, ale hlavne ze si zvladla...
takze vcera si mala takuto noc, ze si myslela ze uz rodis... fuuuha no uz sa ti to krati... uz by to bolo mozno aj dobre, presne ako pises, aspon by ste sa s malou zabehli a poto hor sa na skusky... no ja mam teraz v maji este tri, v juni jednu a este z jednej nevieme termin... takze snad skoncime do polovice juna nech je pokoj 🙂
veru tak postielka uz je na ceste, aj s matracom aj obliecky som objednala... mam to vsetko v albume

garonka
2. máj 2010

miruššššššš u mňa bola hypertenzia stredneho stupňa takisto bolo všetko oki Ctg i prietoky a v pondelok deň pred pôrodom čo som 4 hodiny čakala na izbu na chodbe na lavičke s nervami príde ku mne internista, že ma vyšetri som na neho kukala či je normalny a jasnačka tlak 150/100 a ten somar, napisal že mam hypertenziu či co, a tak na mňa potom kukali ako na cvoka
ak je u teba šecko oki to je super 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre