Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
4. máj 2010

mňa tiež miri ☹ ale ešte chvíľku vydržíme no nie? veď sme nejaké ženy 🙂

lusa889
4. máj 2010

Ahojte 🙂
pozeram ze dnes ste velmi sikovne,, kolko ste toho stihli, hmmmmm 😀
ja mam dnes tak opuchnute nohy, ze mam pocit, ze mi za chvilu koza popraska a strie budem mat na chodidlach 😠

mirka12011
4. máj 2010

hihi spachtosko malinky 😉

mirka12011
4. máj 2010

hihi lusa si vela chodila?
barby ano vydrzime...

barbyes
4. máj 2010

čau Lusa, som na teba myslela či si ešte neporodila... 🙂

lusa889
4. máj 2010

mirka, ani nie cely den som doma, bola som len na nakup a doobeda som si pratala, ale to som sa uz tak zobudila 😠
ahoj barbyes no zial este nie 😉 ale uz by som aj bola rada ak sa mala vypyta, lebo uz to fakt nieje vobec sranda, no uvidime 🙂 a ty ako? dari sa lezat ci ani velmi nie? citis sa ok, brusko netrvrdne?

jjana17
4. máj 2010

ste tu ???

mirka12011
4. máj 2010

lusa bacha na barbyes on sa predbehuje v porode hihi

lusa889
4. máj 2010

mame novu sutaz? kto skor porodi? baby neblaznite 😀

mirka12011
4. máj 2010

hihi ale nie ideme v poradi ze barbyes hihi

mirka12011
4. máj 2010

jani sme tu

janefonda
4. máj 2010

no som tu znova, halusky chutili lepsie nez vyzerali 😅

ziadne predbiehanie!!! Ja a Lusa ideme najskor!!!! 🙂

barbyes
4. máj 2010

😀 😀

barbyes
4. máj 2010

OK baby, uznávame vaše prednostné právo 😀

jjana17
4. máj 2010

jane takze si si pochutila, ja obehujem ja mam nejaky dnes moc aktivny den az sa mi to nezda

lusa889
4. máj 2010

tak jane a podla moznosti co najskor !!!
jane tebe nohy neopuchaju? zaha uz prestala boliet aj mna, ale brusko velmi nevyzera zeby padlo dole 😠

jjana17
4. máj 2010

no baby nesmiete hned vsetky porodit kto by pisal s nami malo tyzdnovými 🙂 🙂 🙂

mirka12011
4. máj 2010

barbyes si pocula hihi janefondu ona a lusa idu prve hihi ale myslim ze miska skor musi este a tak idem ja a tak ty tak ziadne predbehovanie sa hihih
mne sa nic nechce aj by som sla niekde ale sama nejdem ani za nic...

barbyes
4. máj 2010

jane, keď si začínala s Epinom koľko cm si dala? ja som včera skúšala prvýkrát a podarilo sa mi iba 22cm ☹ a bolo to nepríjemné keď som ho vytláčala von..možno by som zvládla aj viac, ale nechcela som na prvýkrát moc preháňať, nechj sa neroztrhnem ešte pred pôrodom 😒 teda neviem či sa to s ním dá...som zvedavá dnes 😕

mirka12011
4. máj 2010

jani ze malo tyzdnove hihi sak ja tu budem este min 4tt tak co to uz budes v 32tt omg to uz budes balit kufre hihi

jjana17
4. máj 2010

mirka no ja zase dnes nie ze by som niekam isla ale ma bavi upratovat ako az mi to je cudne

mirka12011
4. máj 2010

barby o com tocis? nerozumiem prosim vysvetlit hihi blondinke co tlacis ci co?

mirka12011
4. máj 2010

hihi aj mne sa chce pratat ale vysavat nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

jjana17
4. máj 2010

no mirka vy sup sup vsetky odrodite a fakt tu nas ostane par,,,xixi uz aby sa nejake nove pridali alebo si budem pisat s adminkami ixiixi

janefonda
4. máj 2010

lusa nohy neopuchaju vobec, s tymto ja nemam problem. Ta zaha presla nastastie a brusko mi pomalicky klesa, ale naozaj pomalicky. To vsak nic neznamena 😠 Ja si to tak predstavujem , ze zajtra by sa to aj mohlo spustit. Taky pekny datum co povies Lusa???

Barbyes pekne do radu za nas. Chranme si svoje prava! 😀

Jani ja uz nemozem take aktivne dni mat, naposledy som po takom jednom mala tie kontrakcie, cize len vegetim... varim, jem, periem, ale nic extra. Hlavne uz tolko nechodim, lebo brucho potom stale tvrdne 😒

barbyes
4. máj 2010

ja idem za chvíľku s kamarátom na chvíľku lebo o nejaké 3 týždne odchádza do Írska tak sa rozlúčiť a aj sa najem lebo som taká hladná, že by som aj klince pojedla. kiež by som si mohla dať vyprážaný syr 😢 😢 fňuk, asi sa budem musieť zmieriť s nejakým kuracím šalátikom 😠

mirka12011
4. máj 2010

juj jane ja ked pratam vela tak ma bruendo boli cize vysavac nechavam mm 😀 ja tak umyjem podlahy, prach poutieram polejem kvety, poperiem a pozehlim co treba 😉

jjana17
4. máj 2010

no mne dnes sibe , upratovala som kupelku, vsetko drhnem este idem povysavat podlahy zmyt
a niekedy sa mi ani z postele nechce

janefonda
4. máj 2010

barbyes tiez som zacala presne tak ako ty. Minule som krvcala po cviceni, praskla mi tam nejaka cievka, tak som mala tri dni pauzu, vcera som odvtedy prvy krat cvicila, tak som to nechcela prehanat a dala som 25....islo by aj viac, ale ze pre istotu zacnem na menej. Mna na zaciatku tiez bolelo aj tych 22 a vcera tych 25 vobec nebolelo. Len uz ked je ten balonik väcsi o dost viac to tlaci na konecnik, to je neprijemne, inak pohodka 😉 Dnes skusim viac, uvidime kolko sa podari 😎 potom podam info... ale aspon tych 28 do porodu musim!

barbyes
4. máj 2010

ak chceš ísť zajtra, daj si dnes s mužom taký dobrý sex, potom nejakú dobrú prechádzku, zajtra poupratuj čo sa dá a ideš do pôrodky... 🙂 mne už bruško tvrdne trošku menej odkedy beriem lieky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre