Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
4. máj 2010

rozkošná je 🙂 no ozaj veľmi pekné dievčatko....po tatkovi?

zazalienka
4. máj 2010

ano, ona je celý ocino.. sama hovorí že po mamine je len dievča.. 🙂

vefi89
4. máj 2010

zuzi a ako spinkávate v noci???sa Miškovi predlžuje interval medzi papaním??lebo mne ten môj stále každé 3 hodinky a už som z toho na nervy...ako som vyspatá v pohode, keď zlahnem o jedenástej, tak 2 krát vstávam a o pol šiestej už hyper aktvív, no už by som sa riadne chcela vychrápať 😅

happy8051
4. máj 2010

caute baby... idem sa sem trochu vyventilovat k vam... prisla som na to ze nechcem byt stara ak mam byt taka otravna ako babka o ktoru sa tu v rakusku staram...strasneee nieco... a to som bola pred tehu kludas... len teraz je to horsie 🙂!

zazalienka
4. máj 2010

spinkať chodí okolo 20.00 podľa toho ako je unavený, niekedy sa prvý krát zobudí o pol noci, potom papá okolo tretej a potom o šiestej.. záleží aj ako si cucne, či pri tom zaspí.. a niekedy ťahá v kuse do štvrtej.. a o pol siedmej už vstáva normálne.. kokso aj ja by som potrebovala jednu noc.. len jednu jedinú na dospatie..

elko69
4. máj 2010

barbyes zavidim ze uz si na MD a ja si este par dni pockam a budem musiet chodit do prace..hehe tie posledne dni su take ze uz by som aj nesla... 🙂

elko69
4. máj 2010

vefi kamoske ked uz nic neucinkovalo na malu tak pouzili tu palicku a po nej sa vzdy vykakala malinka...

mirka12011
4. máj 2010

babenky tvrdne mi brusko, poslickovia sa hlasia a este som zjedla horalku a uz som ju aj bola do zachoda dat no tedaaaaaaaa

vefi89
4. máj 2010

mirka, žeby už??

vefi89
4. máj 2010

elko, ja dávam malému teplomer a nejak nič 😒 je miho ľúto...zajtra sa idem s ním pýtať na gastro, či má v poriadku žalúdočné šťavy....ale ďakujem

mirka12011
4. máj 2010

vefi nie ja cakam na rad kym dojdem hihi
juj len ta horalka ma serka tak tazko isla vonku az som malu lutovala ale ked jej nechutila ale mne hej fajna cerstva :D
a co ze misenko nemoze sa vykakat? no teda ked zbadal mna vykaka sa raz dva tri... 😝

miska1981
4. máj 2010

ahojte baby,

tak ja stale kinderko prvy termin mam uz piatok, ale stale nic. poslickov mam, bolesti krizov a bedier priserne, lonovka boli, tak uz len cakam kedy to bude, inak teraz vela zien v mojom okoli prenasa, tak som zvedava ci nebudem jedna z nich 😒

mirka vidim, ze aj teba trapia poslovia, ty len polehavas ci aj chodis na prechadzky, upratujes, sexujes 😝 chcem vediet preto, ze mne sa uz nic nechce, idem na wcko a mam dost 😵

mirka12011
4. máj 2010

juj miska vcera a dnes len lezim a tak na zachod a prejst sa po dome a konec no zajtra,stvrtok a piatok uz idem pochodit ale ja uz vela chodit neozem lebo hned opuchaju nohy a topanky tlacia pototm 😉

miska1981
4. máj 2010

vsak prave mne sa uz ani chodit moc neda, lebo ma boli ta lonova kost a krize, a nohy mi trpnu, mozno opuchaju uz ani neviem co je s nimi, ale lytka citim stale, zajtra poradna, som zvedava ci nieco pokroci.

uz by som mohla, nech vam uvolnim miesto, sa tesim ked uz budeme mat babatka pri sebe a opisovat porody a prve spoznavania sa s nimi 🙂

mirka12011
4. máj 2010

no miska lonovka ma trapi asi najviac ved to kym rozchodim tak slzicky v ociach mam hihi aj mne trpnu 😉 nohy ale aj ruky v noci vstanem ze mam vsetko strpnute hih
no miska mohla by si za tebou cakame aby babky mohli rodit 😀

vefi89
4. máj 2010

no ja som zvedavá, či náhodou Mirka Mišku nepredbehne 😀 😀 😀

mirka12011
4. máj 2010

vefi myslis? hihi no ja idem do nemocnice az v piatok tak jedine ze miska pocka hihihih

miska1981
4. máj 2010

vefiiiiiiiiiiiiii nieeeeeeeeeeeee vsak este tri dni a ma budu zeriavom dvihat a to vazne neviem co ma tie krize tak bolia, ci je mala velka ci co, ty to nepoznas pamatam, ze ty si mala bezproblemove tehulkovanie 😝 ale asi, ze si moc nepribrala, to mne chuti o tom potom 😉

vefi89
4. máj 2010

miska aj mne chutilo, ale ja som si to rozkladala do topánok 😀 😀 😀
mirka, neboj, počká 😀 😀

mirka12011
4. máj 2010

no teda vefi ty si vestec ci co hihi

vefi89
4. máj 2010

mne už sa dobre vyškiera, keď mám po 😀 😀

carmenn323
4. máj 2010

Ahojte babulky ja som tiez prvy krat tehu mozem sa k vam pridat? 🙂

mirka12011
4. máj 2010

sak toto vefi toto juj uz ti je fajn a co misendo nechce kakat? juj tie slivky by mali zabrat
hej miska nemas slivky moja svokra ich jedna a o par hodin porodila mm
skus slivky....aj ty

vefi89
4. máj 2010

miri, už som jedla slivky, len čakám kým sa do mlieka dostanú 😀 😀 už 4 dni nekakal 😒 posledné 2tt frčíme na preháňadle len

mirka12011
4. máj 2010

juj vefi ta co?
carmenn jasne ahoj vitaj.....

janefonda
4. máj 2010

som spät....miska sup do porodnice, a odrod si to tam, nech uz som na rade 😀

Carmenn vitaj 😉

carmenn323
4. máj 2010

mirka dakujem 😉 ako vam zavidim co uz ste skoro na konci tehu ja uz sa nemozem dockat 😎 kolko ste pribrali?ja mam plus 10kg do leta sa asi neunesiem 😀

lenocka84
4. máj 2010

nooo uz sme vonavucky okupkanyyy ah napapany 🙂

mirka12011
4. máj 2010

no carmenn uz plus 10kg jejejej no ja mam o 4viac hihi

miska1981
4. máj 2010

vefi aj ja chcem take topankyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😅
inak akurat dnes som citala, ze ked plne kojis miminko nemusi aj tyzden kakat a je to normalne, ale ak sa kruti, ze chce a neda sa, to potom treba pomoct to je jasne.

mirka take cerstve slivky by som si dala nerob chute, musim brnknut babke, ci nema zavarane....mnam.
ja tento posledny tyzden zjem vsetko aj to co predtym nie, akurat teraz 4 chleby velke vo vajci a to stale nemam dost
😒

jane hej hej budem musiet ist nech potom vy mozte, lebo predbiehat sa nema 🙂 ty stale tiez nic? a ked si isla do nemocky si si myslela, ze uz ides rodit ci si mala falosne kontrakcie, ci preco si tam bola?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre