Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
5. máj 2010

jane.....uz mi to lezie fakt na nervy 😒
elko....hotova katastrofa.a otoceny je dole ritkou tak mi kope riadne do mechura.hovorim to stale: veeeeelmi problematicke a tvrdohlave dieta 😀
jana....ahoj 🙂

riag
5. máj 2010

Jane,u nas v Zurichu prsi tiez,uz 4 dni a ani zdaleka sa nechysta prestat. Tak fungujem na vnutornom pocasi 🙂

tadotami
5. máj 2010

mne sa do rana vystieral na pravej strane jak pravitko a bolo mu suma fuk ze ma to boli.

janefonda
5. máj 2010

riag a ja ze nas chces provokovat so slnieckom. Tak aj tu v AT mame zamracene uz treti den. No nic moc, ale co naorbime, ako vravis urobme si vnutorne slniecko 😵
Tadotami ja tiez stale vstavam na wc, malo sa vyspim a neviem ako vy , ale ja sa hrooozne budim spotena. Stale! a to vobec nie je teraz take teplo. Tak to pripisujem tehotenstvu? 😕

zuzumajko
5. máj 2010

baby ja som taaaaaaaaaaka stastna 😀 fakt vrela vdaka za podporu, lebo som vcera uplne salela ze co sa deje 😅

drzkosa ano, videli sme. Mame aj fotku z ultrazvuku v albume. Tam to asi nie je az tak vidiet, ale videli sme dutinku a v nej taku bielu gulicku o ktorej gynduch povedal, ze jej ten je velky 😀 som si aj pomyslela, ze am byt po kom. Moj manzel vazil rovne 4 kila ked sa narodil 😀

elko69
5. máj 2010

tadotami aj ja som ho mala tak par dni otoceneho z emi kopal do mechura a to som stale sedela na WC,uz chvala bohu dostal rozum ale zase kope ma do zaludka a z toho ta kyselina..

tadotami
5. máj 2010

jane to su hormony....ja sa rychlo spotim aj cez den ☹

tadotami
5. máj 2010

elko....no ale aby som nebola sama hore celu noc tak som pekne ocina zobudila a ze vstavaj,nespim ja nebudes ani ty 😝 je to aj tvoje dieta 😠

elko69
5. máj 2010

tadotami tak to ma byt... 😉 😉 😉

tadotami
5. máj 2010

a to celu noc ze:mami je ti nieco?nic,daj mi pokoj! a ked zacal chrapat no reku moj pekny ale okamzite vstavaj.

tadotami
5. máj 2010

jeeeej mne tam svieti 74dni 😎 to je neskutocne

jjana17
5. máj 2010

jaj kocky teraz mi postarka doniesla balicek , co som si podprsenky na kojenie objednala, no som zvedava ake budu

elko69
5. máj 2010

tadotami 😀 😀 😀

jjana a kolko ich mas?ja len 2 zatial..

janefonda
5. máj 2010

tadotami asi to bude tymi hormonmi. No co, tych par dni uz vydrzim 😝
Si davam na ranajky babovku, co som si o desiatej v noci piekla. A ako dobre mi teraz padne 😀

jjana17
5. máj 2010

elko , ja som si objednala 3 dve biele a jednu ciernu , ved za tu cenu ze 3,70/kus, ved to jak zadarmo

drzkosa
5. máj 2010

zuzu no ja som bola 4+4 preto asi nebolo vidiet

elko69
5. máj 2010

co???????? super ceny...mna moje vysli jedna 13€ a druha 10€... 😒

pepppe
5. máj 2010

jjana a kde si si ju objednavala ak sa smiem spytat?

elko69
5. máj 2010

a kde si to objednavala??

tadotami
5. máj 2010

baby mne moj dr povedal ze nemam nosit cierne nohavicky lebo obsahuju farbivo.neviem uz ako ho nazval ale vraj to nieje dobre pre dieta.

elko69
5. máj 2010

no a ja zrovna mam na sebe take 😒

tadotami
5. máj 2010

elko neviem co je na tom pravdy ale ked idem na to logicky tak to moze byt 😅

riag
5. máj 2010

Kocky,ma vyznam zbalit si do porodnice aj nohavicove pyzamo?

tadotami
5. máj 2010

riag....nie

jjana17
5. máj 2010

kocky ja som tie podprsenky objavila na mimibazare.....ID tej panej cez ktoru som to objednala je 139864
veľmi ochotna vcera mi to poslala a dnes som to uz mala doma, fakt odporucam

zuzumajko
5. máj 2010

tadotami, tak to je haluz. to som v zivote nepocula

elko69
5. máj 2010

riag nie urcite....

jjana17
5. máj 2010

riag no ja by som si dala na cas este pred porodom baby normalne aj v nohavicach tam chodia co som ja videla

elko69
5. máj 2010

jjana diky...

pepppe
5. máj 2010

diky jjana,,,,musim ist kukuk,ci si aj pre seba daku najdem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre