Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
11. máj 2010

ok letim babule,vratil sa mi mm z rybacky..tak papa

barbyes
11. máj 2010

ahojte, ako sa máme..je niečo nové?

barbyes
11. máj 2010

to som tu sama? ☹ fňuk 😢

thozu
11. máj 2010

ahoj dievcence 😉
hehe tak konecne sa aj ja pridavam do tejto druznej skupinky 1x v tom 🙂 takze barbeys nie si tu sama 😝

miska1981
11. máj 2010

jane teba by som chcela mat doma, uz radsej nepis co varis, lebo vzdy moje oblubene jedlo, raz babovku, raz krup.kasu raz to.....ja potom hned letim k ladnicke, ze co si dam...to je moj jediny nedostok, to varenie, nieze by som nevedela, ale taak sa mi nechce a uprimne ani toho moc neviem este 😕

jasne co ma prist pride, idem cupiet 😉 ked kolena ma bolia....

barby dodrziavas kludovy rezim???? priznaj sa?!

barbyes
11. máj 2010

hanbím, nie 😕 celý deň som behala... ☹ to sa nedá
ja si akurát pečiem zemiačiky v šupke..a neboj, ja sa tiež ešte len učím, ale zatiaľ sqa mi darí 😉 našťastie 🙂

barbyes
11. máj 2010

thozu, vyplň si údaje, aby sme vedeli v ktorom si týždni a tak... inak, vitaj medzi nami 🙂

janefonda
11. máj 2010

miska ja milujem varit a piect...to je taka moja uchylka. Jasne niekedy sa ani mne nechce, ale ked ja mam rada dobre jedlo a väcsinou sa mi ani neleni ho urobit 😉 Nastastie sa to na mne zatial az tak neprejavuje- myslim na vahe 😀 Doteraz som pribrala +11 kg, tak dufam, ze to je maximum 🙂

thozu VITAJ TEHULA!!!! 😵

barbyes ale ze okamzite vyloz nohy a oddychuj. Alebo nas chces akoze predbehnut? No ako myslis... 😠

bakosko
11. máj 2010

ahojko janefonda kde si v Rakusku

janefonda
11. máj 2010

bakosko ahoj, som v Grazi 😉 Preco? nebodaj si aj ty tu niekde?

miska1981
11. máj 2010

barbynka sup do postielky este mas cas rodit, tak uz len lezat.......... 😉

jane skoda, ze nie sme susedky, to by som mala o polovicu viac kil 🙂 ale zas tie dobrotky , joj...
stastny tvoj muz, ako sa hovori??? laska ide cez zaludok 😅 ale potom sa moj mm musel do mna zalubit cez nieco ine 😀 ale priznam, ze ked sme sa spoznali, tak som mu povedala, ako rada varim 🙂

idem si domov lahnut, lebo sedenie mi nerobi dobre...tak zajtra drzte palce...dam vediet ci som uz maminou alebo zas nic...pekny vecer a dakujem za povzbudenie, ja vas tiez budem ked budete na rade 😉

bakosko
11. máj 2010

aj ja som v Rakusku prechadzaš dialnicov cez Hartberg a ja tam schadzam na Stebenberg mam to asi 50 km do Gracu chodim tam na fesač a ti si gde

janefonda
11. máj 2010

miska oddychuj pekne a zajtra nam daj vediet. Budem na Vas mysliet!!!! 😵 Moj mm sa stazuje, ze si ho chcem vykrmit, aby ho uz ina nechcela...mozno na tom je kus pravdy 😀 😀 😀

Bakosko ja som priamo Grazi, som tu vydata. Manzel tu studuje a pracuje a ja si vegetim doma a cakam na malu 😉

lulu4
11. máj 2010

barbyes: tak kolko si toho dnes nabehala? a kupila si v tom tescu nieco nakoniec?

lulu4
11. máj 2010

Jane: takze si uzivas krupicku, noo mnam tu som uz dlho nemala ale tak urobim si asi na ranajky lebo som vypila pred chvilou pol litra bananoveho koktajlu som si robila a nevladzem z neho dychat 🙂

janefonda
11. máj 2010

lulu no uz som ju do seba napchala 😅 ale tak som si povedala, ze kedze obed vysiel rychlo von mozem si dopriat nieco kaloricke 😉 Ako sa dnes mavas?

lulu4
11. máj 2010

Jane: to je divne s tym obedom ved tebe nebyvalo takto ze by si zvracala... asi ti to fakt nesadlo a co si to mala na obed?
no ja sa mam ze nic moc, alergia mi prepukla v plnom prude, tak mi nie je najlepsie, dnes som volala alergologicke a hned ma aj zobrala, mi vynadala ze som sa mala od zaciatku tehu liecit ze preco som to zanedbala, som si domov doniesla vysluzku liekov a inhalatorov... takze co ti poviem... ako ti to ide s tou pracou do skoly? ja mam najblizsie v pond. dve skusky tak sa uz od zajtra zacnem ucit

barbyes
11. máj 2010

lulu, kúpila som aj tie chrániče aj odsávačku a ešte som zobrala zásyp a také chutnučké šatičky pre Vikinku keď bude moc teplúčku aby sa mi neuvarila 🙂
idem ja off lebo majú prísť kamaráti k nám pozerať hokej..tak pa

lulu4
11. máj 2010

barby: tak si nakupila potom dobre, super, urcite jej v nich bude v lete velmi dobre 🙂 a tie noznicky si zobrala?
tak prijemnu zabavu pri hokeji 😀

jjana17
11. máj 2010

ahojte

janefonda
11. máj 2010

lulu praveze som si urobila zeleninkovu polievku. Zjedla som ju, ale potom mi zacala hrozna kyselina a asi ta zauradovala... No ved od konca 4. mesiaca mi nebolo zle. Ale teraz je uz zasa ok 😉 Pri praci sa riadim pomaly dalej zajdes 😀
Alergia je riadny svina! Ja uz preckam tehu bez liekov a potom si budem musiet daco dat, lebo ja mam alergiu na slniecko ☹
barbyes tak vela zabavy! 😉

jjana17
11. máj 2010

jane, no tak to nemas boh vie co ked mas alergiu na slniecko,
u nas v okoli je sade repka vysadena, vsetky polia su zlte vsade to strasne smrdi a mna z toho fantasticky rezu oci,,,

lulu4
11. máj 2010

Jane: no v dnesnej dobe je uz alergik pomaly kazdy... je to taka na prd doba a moja kamoska co ma 5 mesacnu dcerku tak mala normalne alergicky zachvat pred par dnami, nevedela riadne dychat, hrozne to muselo byt....
no mna doktorka zvozila ze tieto lieky co mi dala sa v tehu mozu a ze co som neprisla hned ze sa mi moze narodit male dieta a ze alergia strasne vplyva na dieta... tak som si vypocula svoje...

lulu4
11. máj 2010

zase ste sa vsetky vyparili?

jjana17
11. máj 2010

lulu ja som tu

mirka12011
11. máj 2010

lulu ved ide ordinacia haihiahiaha

jjana17
11. máj 2010

ono dnes je pomalicky kazdy alergik, u mojho dedka sa objavila alergia v 70tke ,,,,, maly synovec sa narodil a hned mal nejaku koznu alergiu, to je strasne v dnesnej dobe

mirka12011
11. máj 2010

babenky ste kukucali pocko ze zaplavu hlasia ach jajaj a dazdovat do konca tt a to v nedelu na prijimanie ideme hih a v piatok mam ctg no zas budem ako zmoknute kuriatko 😀

lulu4
11. máj 2010

Jjani a co si dnes porabala cely dnik?

jjana17
11. máj 2010

no pocasie nastvalo aj mna, prave sme umyli auto a zacalo u nas liat, no nepobavis sa?????ale aspon sa trosku aj vzduch vycisti a hadam sa aj ochladi ze sa mi nohy odpuchnu
a ked pojdem na poradnu bude hic tak budem jak slon opuchnuta

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre