Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zazalienka
25. aug 2009

nooo idem na poradnu 8.9. v 20 tt.. som zvedava ci nieco uvidime alebo nie.. na 3D som predbezne 27.9. ale neviem ci dovtedy vydrzim.. nas kamarat sa pozna s lekarombrestanskym v Hlohovci, tak ho asi uhovorim ze chcem skor.. lebo sa neviem dockat.. idem kuknut tie kociky.. inak aj ta Tvoja postielka sa mi paci.. podobna je na stranke www.bertoni-sk.sk.. je to take kompaktne, a na dlhsiu dobu.. len tie v tegli su vsetky blede a nehodi sa nam to do spalne.. mame tmavy nabytok.. tak neviem.. idem na tie kociky..

andrejusa
25. aug 2009

e ešte je vraj veľmi dôležité na kočíkoch pozerať kolieska a rúčky. Kolieska by mali byť tie veľké nafukovacie, alebo proste tie najväčšie kvoli snehu, lebo vraj s tými malými umelými kolieskami ďaleko nezájdeš, alebo sa pritom nadreš ako v posilke 😝 a tá rúčka za čo tlačíš kočík by mala byť tiež v celku a niesú dobré tie dve rúčky zvlášť, lebo nemôžeš tlačiť jednou rukou, lebo sa potom točí. Takže s jednou tou dlhou rúčkou. 😉

zazalienka
25. aug 2009

mne sa hrooozne paci ten tako srdcia.. je nenormalne pekny.. ked by sme mali dievcatko, tak by sa hodil.. no uvidime.. ale tie tako sa mi pacia, len musim niekde vyskusat, ake su tazke a ako sa budu skladat do kufra.. vela chodim autom a casto ho budem skladat..

andrejusa
25. aug 2009

ahoj zazi... na to 3D si sa musela objednať u svojho ženského? koľko to tam stojí a v koľkátom týždni sa tam objednáva?

garicka
25. aug 2009

také rozdvojené rúčky sa mi nepáčia a kolesá pozeráme tie väčšie lebo tie malé sa mi nepozdávajú.

zazi
tam píšu aj hmotnosť a aj rozmery keď je poskladaný a aj keĎ je rozložený 🙂

zazalienka
25. aug 2009

nie, ja chodim k lekarovi do Trnavy.. ale siroko daleko najlepsi 3D je vraj v Hlohovci.. vela som citala, Dr.Brestansky je vraj najlepsi cez 3D, vycita tam komplet vsetko, kazdy milimetrik, rucicky, vsetko.. tak som zavolala a objednali ma predbezne..

zazalienka
25. aug 2009

aha a stoji tusim 40 € cez tyzden a 45 € cez vikend.. najlepsie je okolo 22 t, vtedy je vsetko krasne vidno.. ale asi tolko nevydrzim..

garicka
25. aug 2009

neviem prečo neoznačí čiarou aj tú druhú časť.... ☹

garicka
25. aug 2009

tak hodím foto do albumu...

miroslava89
25. aug 2009

ahojte ja mam za sebou mega uspesny den🙂
1.mam pracu od zajtra som oficialne zamestnana udraheho vo firme😅
2.kooonecne mam doklady s novym menom
3.rozpravala som sa s pravnickou o jednej veci ktora sa bude dat vybavit i ked sme si mysleli ze sa neda
4.mam urobeny zoznam co na dovolenku🙂
jednoducho krasny den🙂

garicka
25. aug 2009

ešte takýto link a je to hneď prvý kočiarik

andrejusa
25. aug 2009

asi aj ja sa tam pôjdem popýtať,ale ja pôjdem busom, nevieš, je to ďaleko od busovej stanice? 3D máme aj v Topoľčanoch, tak ak by to bolo veľmi ďaleko, šla by som tam.

zazalienka
25. aug 2009

ahaaa, no tak to maju asi nejak zablokovane proti kopirovaniu stranok..

garicka
25. aug 2009

ahoj mirka

tak to je super, blahoželám k úspešnému dňu 😉

zazalienka
25. aug 2009

vobec netusim kde to je presne, manzel byval v HC, tak trafim.. treba kuknut niekde mapku..

andrejusa
25. aug 2009

gratulujem Mirka a čo budeš robiť? nakoniec ale letíte toho 2 septembra?
Ja sa dokladov nejak neviem dočkať, stále nejaký problém majú.

garicka
25. aug 2009

http://www.e-kociky.sk/?hlboke-a-kombinovane,36,3

jáááj ja som tam zabudla dať ten link 😀 😀 😀 takže hneď prvý kočiarik

garicka
25. aug 2009

OK zas to nevyšlo.... tak nič

miroslava89
25. aug 2009

andrejusa len nejake blbosti pomahat mu ako jeho sekretarka/prava ruka- ja som zvedava ako to dopadne ked take trdlo ako ja mu bude pomahat to bude katastrofa..
a letiime prec 2.septembra vsetko uz skoro vybavene(teda az na jeden detail ze jednu noc nemame kde spat 😅 ) ale snad nam tato dovolenka koonecne vyjde🙂
ja som si dala doklady vybavit cez znameho inac by som ich asi tiez nemala 😔

andrejusa
25. aug 2009

my si budeme predstavovať a ty nás potom prekvapíš 😀

andrejusa
25. aug 2009

mirka... ííííha, tak to sa ťa budú všetci báť, že budeš donášať 😀 a prečo tam už nerobkáš dávno? normálne ti závidím tú dovolenočku 😉 v dobrom, užite si to 🙂

zazalienka
25. aug 2009

jej mirka, zavidim.. ale zasluzis si to vsetko.. po vsetkom.. ale bacha aby Ta Tvoj buduci sef neobtazoval.. v niektorych krajinach je to trestne🙂))

andrejusa
25. aug 2009

😀 😀 😀

garicka
25. aug 2009

veru pozor na obťažovanie 😅 ... 😉

miroslava89
25. aug 2009

😀 moj sef ma uz obtazuje aj doma 😅 😀 asi ho zato udam 😝 😀

andrejusa ja som len teraz skoncila strednu.. preto tam este nerobim teda nemohla som..ale tak na vysku sa mi akosi uz nechce takze zacnem pracovat..

jutkapn
25. aug 2009

Ahojky garicka. No najskor sme nechceli vediet co to bude, vybavicku sme kupili neutralnu(kock cerveno-cierny,lebo muz je fanusik sprtaku trnava). Ale ako sme boli na tom 3D, tak uz sme nevydrzali a dali sme si zistit co to bude. Sme cely cas mysleli, ze to bude chlapcek, lebo mame z oboch stran v rodine samych chlapcov. Ale na nase velke prekvapenie budeme mat dievcatko, tak uz teraz k tej neutralnej vybavicke pribudli aj ruzove vecicky. Inac muz chcel strasne babu,tak som rada,ze to tak vyslo. My ju este nevolame menom, lebo sa dako nevieme este dohodnut ma konkretnom. Andrejusa na to 3D sono nepotrebujes papierik od gyndu, staci sa tel objednat. Ten moj gynekolog ani nevie ze som bola na 3D sone.

garicka
25. aug 2009

jutka

keď sa ma pýtajú ako sa bude volať malý tak vždy poviem, že mal byť natálka.... 😀 strašne sa mi páči to meno, ale aj viktória znie pekne. ja som potrebovala výmenný lístok lebo to 3D a 4D bolo spojené s morfologickým vyšetrením a keby som ho nemala tak zaplatím 2x viac.... dobrý biznis, nie?

garicka
25. aug 2009

dievčatá idem zaľahnúť s tým mojim chrbtom, ráno sa ukážem,

papa a dobrú nocku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre