Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
19. máj 2010

liv no co uz s nim, chcel ist na tento svet. Jeho babka mi vzdy vravi, ze bol ako kura druhej triedy 🙂

Lulu, ale bola som kupit. Kolko toho mozem? Dala som si zatial dva deci necele 😒 Dnes som urobila uz vsetko, co existuje, sme si aj s mm povedali, ze ked to nezaberie, tak je jednoducho tvrdohlava a basta! 😉

lulu4
19. máj 2010

Liv: jasne ved sa dohodneme 🙂 jaaj tak sa tesim na to kocikovanie uz 🙂 v ruzinove mam zase kamosku s malou dcerkou to nie je tiez daleko nedaleko Mileticky... dalsia caka babo dva mesiace po mne ale ta uz byva v Dubravke to uz nie je tak blizko 😖
ale tak bud rada ze mate 3 izbovy bytik aj ked ten balkon je super vec to sa musi nechat.. tak sa aspon vyvetras ked pojdes von.. co narobis.. budete to mat teraz aj pekne prerobene....

liv1
19. máj 2010

ze kura. a este k tomu druhej triedy 😀 😀

lulu4
19. máj 2010

Jane: to neviem kolko toho mozes vypit ale cely by som nevypila aby to zase na malu zle nezaposobilo.... ostan radsej pri 2dcl az 3 dcl..

lenocka84
19. máj 2010

lulu aj liv ano maly spinka, dnes ma za sebou takmer 350km v aute, kedze sme boli na vychode

liv1
19. máj 2010

leni tak to ste riadni cestovatelia 🙂

janefonda
19. máj 2010

lulu ved cely ani nechcem , na dnes stacilo. Ak to v noci na mna nepride zajtra dam zasa 😉

Baby a kto pride sem kocikovat so mnou? ☹ No ale ked dojdeme do BA musime ist kocikovat vsetky spolu. To ale bude! 🙂 Inak aj ja som rada, ze mame balkon. Malu supnem obcas nan nech spinka v kociku 😉 A este nam aj markizu pride moj tato namontovat, tak sa uz tesim, to zrobia kym budem v porodnici. Lebo mame jeden mänsi balkon na neslnecnej strane, teda iba rano tam je slniecko a jeden zasa kde je cely den slnko. A ten je väcsi, tak sme nan kupili markizu.

lulu4
19. máj 2010

Jane: tak to mate s balkonmi ako my, nase su rovnako velke ale na ten jeden svieti slniecko len doobeda a je tam potom chladok a na ten druhy pecie od obeda az do vecera brutalne, tak na tom mame markizu aj my, tam si dam vzdy take lehatko a je mi tam super... takze tiez sa tesim, ze mozem malickeho aj na balkonik obcas dat vyvetrat... ta markiza je dobra vec to si urcite dajte ked vam tam pecie slniecko ako nam 😀

lulu4
19. máj 2010

Leni waaau tak to maly pekne vydrzal taku cestu, co si bola Garonku pozriet? 😀

lenocka84
19. máj 2010

liv a v pondelok nas caka cesta do ba, na otocku
to som zvedava

inak uz mame konecne kocik doma, je v albume

jane ked dojdes do ba vsetky spolu pojdeme

janefonda
19. máj 2010

leni jasne ze pojdeme. Vychystame deturence, namazeme tatose a ide saaaaa!!!! Tesim sa na take stretko! To bude supis! 😉

liv1
19. máj 2010

leni kukla som kocik, krasny je 😉

aj ja sa tesim na take stretko, len nanho este asi pockam ja konkretne 😅

lulu4
19. máj 2010

hihi baby to bude vyzerat ako kočikovy maraton potom 🙂 no my si este pockame Liv veru tak, ale aj to ubehne, tie dni letia niekedy...

janefonda
19. máj 2010

Ja nechapem ako rychlo ten cas leti! Naozaj mam pocit, akoby som si vcera robila testik 😀 a dnes uz cakam na porod 😉

lulu4
19. máj 2010

ved to Jane aj ja sa pamatam ako som sem nesmelo pisala ze ci mozem byt tehotna ked mam take a take priznaky, potom ako som sa tesila z testiku a teraz uz sa mi zacina pomaly 7 mesiac 😀

lulu4
19. máj 2010

asi ste aj tak usli, idem ja uz kocky, na dnes mam dost, tak hadam aj maly to tak berie ako ja a ked si lahnem bude spinkat 😀

lenocka84
19. máj 2010

jane uz aby to bolo 🙂

liv dakujem, a neboj my najdeme vhodnu trasu a ty sa potom pridas

liv1
19. máj 2010

ano ano 🙂 . caute babulky, dobru nocku 😉

gali
19. máj 2010

ahojte, dievcata 🙂

Dnes som sa prisla len kuk a rozlucit, zajtra mame glukozu - ci jak sa tomu nadava - tak sa ozvem ked dojdem domov 😉

jane, ty nas vsetky cakas? Mile od teba 😉

leni, vy sa ako drzkate? Dufam, ze ste zdravi a vsetko OK.

gali
19. máj 2010

lulu, liv - no, ja sa k vam pridavam do maratonu. To bude pekne nahustene... 😉

lenocka84
19. máj 2010

liv dobru nocku

gali paradne, neviem ci sme sa chvalili ale na poradni sme mali uz 47cm a 3100g

lenocka84
19. máj 2010

jane nic v zlom, ale provokuj Natalku

gali
19. máj 2010

jej, Leni, to su super spravy. Tesim sa z kazdeho vasho gramu 😉 Chrustik maly, je zlatucky. 😎 Frajer...

gali
19. máj 2010

idem uz aj ja do hajan, aby som nevydesila zajtra Dr. 😀

lenocka84
19. máj 2010

gali aj my sa tesime, dolezite gramy
pekne sa vyspinkaj, my mame rano rehabku, tak som zvedava

jjana17
20. máj 2010

dobre ranko,,,opat som prva???
hadam sa tu niekto najde este

zbibo
20. máj 2010

Ahojte baby,
som tu nova, dufam ze sa vas mozem opytat.
Len v pondelok mi testik ukazal // ciarky, zacala som 5ty tyzden.
Necitim sa extra unavena, len sem tam mam chut na jedlo, sem tam mam totalnu nechut, vobec mi nie je zle a ani nechodim v noci cikat.A som z toho nestatna.
Je to este skoro na taketo priznaky?
Lebo ja sa v podstate citim velmi dobre, keby ma neboleli prsia a na testiku neboli // ani neviem ze som tehotna.Baby poradte prosim.Vam v ktorom tyzdni zacali tie ozajstne priznaky ako vracanie a tak?
Dakujem baby.

jjana17
20. máj 2010

zbibo, ahoj som tu len ja,,,,
nebojkaj sa vsetko ta pocka, aj nechutenstvo aj vracanie aj cikanie nocne
ja som zacala grckavat ked som bola cca 9 tt a trvalo to len 3 tyzdne ale niekedy aj teraz mi ostane hlavne rano zle a vracam
ja som do toho 9 tt bola vysmiata juj papala vsetko najma pomarance a mandarinky to mi smakovalo
fakt bud kludna este budes aj nestastna ked budes stale obimat zachodovu misu
a ja az teraz vo vyssom stadiu tehu chodim v noci cikat,,,,

mimi21mimi
20. máj 2010

dobre ranko 🙂
Mne zacali priznaky v 6tt ..... a ja som tu misu objimala do polovice stvrteho mesiaca, takze ziadna sranda 😀

jjana17
20. máj 2010

ahoj mimi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre