Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mimi21mimi
15. aug 2010

@00matula Ahoj..... a kedy si bola na sestonedeli? Ja som porodila 9.8. v pondelok a prepustali ma v piatok.... 🙂 Teraz uz to mas urcite za sebou.

sveba
15. aug 2010

nema niekto skusenost z kocikom Xcursion Travel System

maminakatka
15. aug 2010

@mimi21mimi ahoooooooooj 🙂)

mirka12011
16. aug 2010

ahojky co noveho?

mimi21mimi
16. aug 2010

@mirka12011 ake kocky na tej fotke 🙂

mimi21mimi
16. aug 2010

@maminakatka Ahojcek... ako sa mate? Samko poslucha? 🙂

mirka12011
16. aug 2010

@riag tak skoro Vas ockuju?

mirka12011
16. aug 2010

@mimi21mimi kujeme ako uz ste si zvykli doma? ci este zvykate.... 😉

drzkosa
16. aug 2010

@mimi21mimi mas krasnu dcerku, gratulujem 🙂)

happy8051
16. aug 2010

caute kocky, nebola som tu tyzden... tvrdlo mi brusko ale uz je vsetko ok, polezala som si v nemocnici na vyvysenej posteli 🙂 nic moc teda.. idem vas citat, nech som v obraze

riag
16. aug 2010

@mirka12011 Ahoj Mirka,co ja viem ci skoro 😲 co viem tak na SK uz v porodnici dostane babatko prve ockovanie.My sme boli na prvom teraz v piatok v 2 mesiacoch a na dalsie ideme v 4m potom v 6m atd.....

mirka12011
16. aug 2010

@riag jaj vz mate len prvu vakcinu? ja ze uz druhu co tu ockuju v 3mesiaci.... 😀 v kazdom state je to inak.... 😉

mirka12011
16. aug 2010

@happy8051 no super ze si ok

maminakatka
16. aug 2010

@mimi21mimi ajoj nie velmi dobre ,Samko nam zvracia uplne vsetko von ☹ zajtra ideme k lekarke ,som zufala .......

mimi21mimi
16. aug 2010

@mirka12011 aaa zvykli sme si.... len krpata uz zacala trosku vymyslat... sa mi zdalo, ze to bude kludas, ale asi som sa mylila 🙂

@drzkosa Dakujem 🙂 Ako ti nakoniec dopadli vsetky tie testy? Dlho si tu jeden cas nebola a potom som bola ja v nemonicnici, tak ani neviem.

@maminakatka Dufam, ze mu to rychlo prejde! 😒 budeme drzat palceky

drzkosa
17. aug 2010

@mimi21mimi amnio dopadla dobre, cakame chlapceka 🙂 ani nevies aka som rada, takze nech uz len pekne rastie 🙂) Boli ťa tá jazva? A malinka poslucha?

mimi21mimi
17. aug 2010

@drzkosa Som rada, ze ti to dopadlo dobre... som sa zlakla, ze si musela ostat v nemocke alebo tak, ked si tu nebola dlhsie.
Jazva pobolieva len sem-tam, praveze celkom dobre to znasam. Vcera mi uz vybrali stehy. Malinka poslucha, len je to taky maly zivel pohyblivy. Aj doktorka to hovorila. Ale robi nam velku radost.
Uz ste rozmyslali aj nad menom pre chlapceka? To bude silvestrovsky darcek asi, ako tak pozeram.

drzkosa
17. aug 2010

@mimi21mimi chi no ak to vyjde ten termin tak to bude fakt sila 🙂 No meno este nemame akoze nejake typy su ale nevieme sa zatial zhodnut ze co to bude 🙂 My sme mali pre dievca ale pre chlapceka nie... No ja by som aj celkom brala ten cisarsky ale dost sa obavam tej jazvy ze ci ta nebude moc boliet. Mirka kde si kupovala postielku?

gali
17. aug 2010

@mirka12011 ake ste zlatucke 😉

mimi21mimi
17. aug 2010

@drzkosa Postielku mame z Ikey za nejakych 65 euro tusim.
Ja osobne som aj rada tomu cisarskemu. Prvy den bolo treba sa zatat a postavit, ale potom sa mi zdalo, ze sa lepsie zotavujem ako baby po normalnom porode. A jazva je uple tenucka.
Ake ste mali meno pre dievcatko? Sranda, my sme zasa mali pre chlapca. 😀

maminakatka
18. aug 2010

caute baby 😀 😀 😀 😀 😀 rychlo sem kukuč kym maly spinka 🙂 ako sa tu mavate ?? my sa mame dobre ,maly rastie a pribera 🙂 uz je riadny chlap 🙂

mimi21mimi
18. aug 2010

@maminakatka Ahojky katka 🙂 Ja som tiez len nakukam. DNes som bola este vybavit nejake veci na uradoch ohladom malej a uz mam asi vsetko... 🙂 Nasa tiez pekne pribera - uz ma krasnu dvojitu bradu ked lezi na chrbatiku rovno. 😀

janefonda
18. aug 2010

Ahojte, kto vie niečo a Lulu??? som ju tu dlhšie nevidela...

riag
18. aug 2010

@janefonda Ahoj,no ja som prave na nu myslela....predpokladam,ze uz to vypuklo 😉

janefonda
18. aug 2010

@riag no asi ano, lebo to nebolo zvykom, aby sa tu par dni neobjavila 😕

riag
18. aug 2010

@janefonda Jani,kde si prosim Ta kupovala tie farby na "capky" 🙂 v baby obchode alebo...?

janefonda
18. aug 2010

@riag mali na to minulý týždeň akciu v lidli..tak tam.ALe isto to je aj v nejakom obchode... nieco som našla aj na nete, chcela som ich pôvodne objednať, ale táto akcoška mi prišla pod ruku http://www.tvorivysvet.sk/predaj/1649/Prstove-f... 😉

riag
18. aug 2010

@janefonda Dakujem 🙂

lulu4
18. aug 2010

@janefonda ahoj akurat som do fotoblogu pisala ze mam po poradni ze ma vylakali zase som mala hranicny tlak ma chcela dat na prijem ale o pat min. uz klesol, otvorena som na 1,5cm od min. tyzdna sa nic nezmenilo... v piatok mam zas ctg monitor tak uvidime.. diky ze na mna myslis 🙂 no este to nevypuklo, ja kedy budem rodit to som zvedava... hlavne ze mi dr. dnes na poradni povedala ze ma uz v stredu na poradni nechce vidiet keby to bolo take lahke ako pise 😀

janefonda
18. aug 2010

@lulu4 no čo prinajhoršom si trošičku poprenášaš...budeš na tom tak ako ja 🙂 Hlavné je aj tak len to, aby bolo bábo zdravučké a je jedno kedy si rozmyslí prísť na tento svet. Skôr či neskôr to už musí prísť 😝 určite sa tomu už nevyhneš!!! 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre