Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

gali
3. sep 2010

@mimi21mimi
@lenocka84 dievcata, dnes som bola na monitore a vysetreni a tazka pohoda... 😎 To bude asi nejake slonica 😕 😀 Ale na druhej strane sestricka povedala, ze niekedy sa to zvrtne rychlo a mozno sa cez vikend uvidime... 😀

lenocka84
3. sep 2010

@gali uz by sa patrilo

gali
3. sep 2010

@lenocka84 vsak uz ratam a dnes na dverach, ze 6.-8. 9. nepojde tepla voda - no idealny termin vyparit sa z domu, lebo popravde, neviem si predstavit byt v tomto stave a v takejto kose bez teplej, tecucej vody

lusi136
3. sep 2010

Ahojte,wanduška,aj mne to hovorilaa,že ešte nevidi srdiečko a mala som strach,ale to nič,ona ho určite zbada,neskor,.Ja mam už dvojročnu dceru a srdiečko ma 🙂 ,kedže si v štvrtom tyždni je to babetinko velmi maličke a určite to srdiečko tažko vidiet

mnavik
3. sep 2010

ahoj gali tak ja som dnes volala aj k lekarovi ze co mam robkat ale prestalo to tak som zatial spokojna prestala som sa kontrolovat a ten test mi dali iby obycajny a ten mi nic zas neukazal tak uz ani sama neviem hadam sa uhniezdi bodaj by tak bolo...

chrenkovae
4. sep 2010

@gali no veru dnes mam termin a ešte stale som cela no do večera sa to ešte môže zmeniť zatial mi je fajn 🙂

janinna11
4. sep 2010

@mimi21mimi Ahoj Mimi, dakujem, maly je uzasny, trosku nas trapia prdiky, ako to u chlapcov byva, ale inak je dobrucky. Porod bol vraj podla primara na prvorodicku rychly, mne to pripadalo fest dlho. Ale hlavne, ze je uz malinky s nami. Ako sa mate vy? Rastiete?? 😉

gali
4. sep 2010

Ahojte, dievcata. Dnes rano mi prisla SMS od LULU: "Ahoj, narodil som sa dnes o 0:50 nakoniec po sekcii v cekovej anesteze. Moje meno je Vladko, som zdravucky a vazim 3710g, meriam 52cm. Maminku som vytrapil, hlavne, ze sme OK." Tesim sa s LULU 😉

mirka12011
4. sep 2010

@gali super gratulujeme

gali
4. sep 2010

@chrenkovae a ja kazdy den mam par telefonatov a SMS, ze tak co ako? Moja odpoved, fajn prave som vstala alebo jedla, pripadne pozeram TV, alebo stojim pred Kauflandom 😀 😀 😀 Takze zatial stale nic.

mimi21mimi
4. sep 2010

@janinna11 Ahojky.... a spinka ti inak dobre? Iba kojis, ci aj dokrmujes?
No nasa slecna pekne pribera a uz sa hlasno prejavuje. 😀 Dokonca s nami zvladla taku malu dovolenku na nasej chate v Tatrach... v aute sa jej paci, takze nie je problem cestovat. 🙂

gali
4. sep 2010

@mnavik neviem, ci mozem sem vlozit link, ale skus sa informovat o tuto znacku. Zevraj patria medzi tie naj. http://eshop.rapiclear.sk/category/tehotenske-t... Drzim palceky, potom nam dufam, oznamis tu radostnu spravu 😉

mimi21mimi
4. sep 2010

@lulu4 gratulujem k Vladkovi..... prajem rychle zotavenie po sekcii 🙂

janinna11
4. sep 2010

Aj nasmu Drobcovi sa v aute paci, pekne ho to ponatriasa a zabuva, my planujeme nejak v oktobri asi predlzeny vikendik v tatrach a kratku prechadzku okolo strbskeho, snad....Dufam, ze september bude este ako tak teply. Vcera sme boli uz aj na prechadzke, spinka ...noo, myslim, ze mozem povedat, ze dopbre. Ked vezmem do uvahy to, ze ja aj mm sme boli podarene deturence a revali sme celu noc, tak nas Drobcek je (zatial 😉 ) Pokladik, i ked dnes sa budil takmer kazdu tristvrte hodinu, trapili nas prdiky a mam pocit, ze ani espumisan nezabral, tak neviem, ale inak pohoda, sme stastni, ze j ezdravucky, takze mna nejaky plac nerozhodi. Dnes je skor vzacnost a dar mat bezproblemove tehu a babatko. Takze sme v podstate vyrovnani a stastni.
Mimi, kedy Lulu porodila?? Nejak sa ku mne tato info nedostala...

mirka12011
4. sep 2010

@janinna11 dnes o 0.50 pisala galine, ktora je na rade 😝 tak sup rodit...

janinna11
4. sep 2010

@mirka12011 Dakujem za info MIri a vieme miery?? Nejak som to tu nenasla??

janinna11
4. sep 2010

Kocky co dnes varite? Maly mi konecne zadriemkal, tak idem rychlo nasupat zemiaky, dnes budu bryndzove halusky so slaninkou 😝 😝 😝

janinna11
4. sep 2010

tak uz som to nasla, tu spravu od gali, krasne miery mal Drobcek, ale sekcia??? No hlavne, ze su v poriadku 😉

mirka12011
4. sep 2010

Ahojte, dievcata. Dnes rano mi prisla SMS od LULU: "Ahoj, narodil som sa dnes o 0:50 nakoniec po sekcii v cekovej anesteze. Moje meno je Vladko, som zdravucky a vazim 3710g, meriam 52cm. Maminku som vytrapil, hlavne, ze sme OK." Tesim sa s LULU
@janinna11

mirka12011
4. sep 2010

@janinna11 no poviem ti, ze sekcia nejako vediet hih mna boli lava strana brucha po sekcii a na gynekologii je vzdy vela ludi a ked tam volam nech ma vezmu skor bo kojim tak mi nezdvihaju phone.... ☹

mirka12011
4. sep 2010

@janinna11 fľačky s kapustou 😉

chrenkovae
4. sep 2010

@gali no čo už detičky sa s nami hraju moja je cez den taka kludna a večer si robi disco tancuje jedna radosť potvorka moja.Lulu to už ma za sebou ako som sa dočitala no super zavidim jej. 🙂

janinna11
4. sep 2010

@mirka12011 nenaduva potom malu??

mirka12011
4. sep 2010

nieeeeeeeeeeeee my mame teraz starosti zo zubkami sa nam prerezavaju tak skoro ☹

janefonda
4. sep 2010

@mirka12011 ako vies ze su to zuby?Zaujimalo by ma to...

@janinna11 my mame polievku fazulovu s udenym a mrkvickou 🙂 ja mozem nastastie papat vsetko, malu len tak hoci co nerozhodi 😉

janefonda
4. sep 2010

@lulu4 gatulujeeeeeeeeeeeem!!! Prajem všetko dobré, aby si sa rýchlo zotavila a maličkému hlavne zdravíčko 😵 Krásne miery!!!

happy8051
4. sep 2010

lulu gratulujeeeeem!!!!!!!

mnavik
4. sep 2010

gali pravdaze ti dam vediet len mam obavu preco mi test nic neukazuje ☹ .a tebe po akom case ukazal??

solinka
4. sep 2010

ahojte tehuľky a maminky 🙂
čakáme prvé dieťatko 🙂

linea22
4. sep 2010

Ahojte môžem sa pridať?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre