Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
9. sep 2009

v predajni Takko, maju zľavy a celkom super veci som si povyberala, jedno je uplne voľne keby som mala obrovske bruško 😀 a chcela som aj prechodnu bundu lebo nemam nič na brušku nezapnem tie bundy čo mam doma 😠 ale všade v obchodoch maju bundy pre sexice chudučke ako modelky, tak musím ísť na blšak či tam niečo najdem ale nevysolil za nejaku vec 30 € veď to len vynosím totu jeseň.
Ja som ešte nekupovala detske vecičky, nejak sa bojím 😔

valria321
9. sep 2009

ja som začala niako pred mesiacom aj ja som sa inač ale vieš na poslednu chvilku v zime ked bude poladovica zima sa mi nebude chcieť behať po meste ...

garonka
9. sep 2009

ja zimu zbožňujem 😀 snežík, sanky, mraz mam radšej ako leto 😀 a som mnou bude drahy lietať po obchodoch lebo on sa nevie dočkať 😀

valria321
9. sep 2009

tak isto je v našom stave lepšie chladnejšie počasie tiež nemam ešte všetko ešte mi dosť vecí chýba

garicka
9. sep 2009

čauteeeee už som doma, našla som aj štvorlístok tak si s ním spravím nejaké fotečky 😵

valria321
9. sep 2009

no ahoj čo si dnes robkala cely dnik?

garicka
9. sep 2009

joj som sa pustila do umytia 2 okien, ale asi som nemala 😖 . a ešte vegetila..... 🙂 a prala..... a telkovala..... a vyšívala trošku.....

a ty ako? nudila si sa, či si si našla niečo na robotu? 😉

valria321
9. sep 2009

vieščo bola som v meste navarila som pozerala telku poobede pospala a som tu budem si asi musieť zvyknuť na taky režim aj ked to bude veeelmi ťažkee 😒

garicka
9. sep 2009

na koníku ti to zbehne, neboj.... a máš ako vychádzky?

valria321
9. sep 2009

hej hej mam tak a môjho mužika mama robí na socialke takže chapeš 😝

garicka
9. sep 2009

😀 tak teda.....

valria321
9. sep 2009

nebudem predsa domka stale aj ked mam pravdu povedať ked trošku dlhšie pochodim všetko ma bolí tak som radšej doma 😎

vevericka23
9. sep 2009

ahojte

garicka
9. sep 2009

a v meste si bola na nákupoch alebo len tak sa trošku poflákať?

ahoj veverička 🙂 ty si dnes čo robila?

valria321
9. sep 2009

ahoj 😉

valria321
9. sep 2009

no to by som si nemohla odpustiť každy den aspon niaku vecičku no neskutočne sa vtom vyžívam🙂tak ako asi každa

garicka
9. sep 2009

aj drobnosť poteší, že? to poznám..... ja teraz menej po obchodoch keďže nebývam v meste ale na dedine - 18 km od KE. takže keď ideme do KE mám sviatok že môžem ísť po obchodoch a môj mnž má z toho nočnú moru... 😀 teraz sme tak chodili po detských obchodoch - sondovali sme postieľky a kočiariky

valria321
9. sep 2009

už maš vyhliadnuty niaky kočik????a vecičky už maš všetky pokupene či budeš postupne?

garonka
9. sep 2009

no dobrý večer nedavno som vstala som normalne zaspala ani mobil som nepočula 😀 zmohla ma riadna unava som mala dnes dlhu prechádzku 😀

slovakia13
9. sep 2009

ahooooj dievcata 🙂
dlhsie som tu nebola a kukam ,ze su tu nove tvare 😉
inak ja uz plienky kupujem vo velkom.mam nejake huggies aj pampers uvidim v ktorych bude malej lepsie....a z oblecenim na zimu mam aj ja problem 😝 zatial zapnem vsetko ,ale obavam sa ,ze o taky mesiac sa mi to uz nepodari a vyhodit nejakych 100 libier za kabat sa mi nechce,tak riesim ,ze co........

garonka
9. sep 2009

slovakia

servus 😀 dlho sme ťa tu nevideli 😀 fíha veď tebe sa to kráti, my sa ešte načakame 😀

no s tym oblečením na zimu mam problem i ja, som si dnes povedala, že budem chodiť radšej vo vreci, lebo novu bundu kupovať kvôli brušku nebudem.

slovakia13
9. sep 2009

som na tom podobne ako ty 🙂 nastastie ja iba do novembra asi pobeham po nejakych bazaroch 😝
a uz sa zacinam citim poriadne tehotna 😒 vsetko ma boli tlaci ,tak uz sa zacinam aj normalne tesit na porod 🙂

garonka
9. sep 2009

a najlepšie na tom bolo že sa mi babka ponukla, že mi daruje svoj kabat lebo jej je maly no nič by na tom nebolo keby to nebola 50 ročna raroha, vidieť, že kabat ma svoj vek 😀

to vážne sa tešíš pôrodu? ja sa bojím ale stále si vravím zvládli to druhe tehuľky zvládnem i ja 😀

garicka
9. sep 2009

čauky slovakia, garonka 🙂

a čo tak požičať si bundu na zimu od chlapa?

garicka
9. sep 2009

ja tiež neviem ako, ale dúfam že v decembri ešte nebude veľká zima a že sa drobec narodí pred vianocami, aj keď som dostala nejaké bundy po svokre (zomrela začiatkom roka) ale... nechce sa mi to veľmi nosiť....

garonka
takže nákupy dopadli so svokrou dobre?

ja som si teraz fotila bruško, tak hodím nejaké fotečky do albumu 😉

garonka
9. sep 2009

gari

no konečne som ťa tu zastihla 😀

môj mi rad požičia len sa v nej utopím on je vysoky a ma dlhé ruky 😠 😠 najlepšie je vrece 😀

garonka
9. sep 2009

gari

dobre bolo aj mi zaplatila tri trička 😀 len sa potom ponahľala rýchlo domov lebo jej sestra prišla, ja som šla za ňou pomaly, užasna prechadzka slniečko svietilo okolo mňa hornad, paráda, v tom taku sme boli čo je pri tesku

garicka
9. sep 2009

😀 ale poriadne hrubé potom aby si nezmrzla 😀 😀 😀 . ty to máš ťažšie - skoro do polovičky februára, nezávidím... zajtra sa stretneme? pošlem ti číslo do IP

garicka
9. sep 2009

pri tescu je tako? tam som dávno nebola, som si myslelaže to ste boli v optime...

garonka
9. sep 2009

jasne že stretnemeeeeeeeeeeeeee na pol 12 mam byť na gastre a hneď ma vezme dnu len zoberie mi vysledky čo prinesiem a mi povie či mam hepatalky zvyšene už dufam, že sa ustaľuju 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre