Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
10. okt 2009

inač zazi kočík je super je uplne novy?

supi
10. okt 2009

jaaaaj mirka, meno bude tazky oriesok, zatial nas nic velmi neoslovilo 😔
akurat zhanam vsetky info o kociku pre zimne babo a tiez nic, uz nevladzem citat vsetky temy na konikovi...
keby mi dal niekto jeden typ, tolko veci co si treba vsimat a porovnavat, som ani netusila ze to bude taka veda vybrat jeden blby 🤐 kocik
Zazi sa mas ze uz ho mas doma...

zazalienka
10. okt 2009

garonka, nie je .. je z druhej ruky, asi 5 mesiacov používaný, ale komplet výbava a v super stave.. furt s ním behám po chodbe.. aj vanička je dosť veľká, v pohode tam vlezie fusak.. xixi teda aj s bábom samozrejme.. inak objavila som ho tu na koníkovi na bazári..

garonka
10. okt 2009

tak to je užasne 😉 veď to je aku uplne novy dobre si vybrala, ja zatiaľ musím počkať na vysledky z infekčneho, každý deň nato myslím aby sa malemu nič nestalo 😔 aby bol Tobinko zdravučky
Ja tiež budem kupovať kočík ktorý ma vaničku veľku aby fusak vošiel veď my budeme mať zimnne babenka 😉

zazalienka
10. okt 2009

ja som chcela nový, ale teda vôbec nebol taký premakaný ako tento.. radšej z druhej ruky ale kvalitnejší.. oveľa kvalitnejší.. ešte keď sa podarí by som chcela ten fusak lodger bunker, je skladnejší a perfektný.. uvidíme..
aaale tak hádam len výsledky budú v poriadku, nemôže to byť inak.. na to ani nemysli..

mendy0071
11. okt 2009

dakujem vam,baby,za ukludnenie...Zajtra ma uz vysetrenie caka....Ja uz ani nemam stresy,len keby som stale tak nefnukala,ani neviem z coho...Neviem si predstavit,ako mi lekar vravi-"Gratulujem,ste tehotna..." ,joj asi celu noc spat nebudem....Nech je uz zajtra15.00.

zazalienka
11. okt 2009

neboj mendy, ja som išla lekárovi s tým že test bol pozitívny, a keď mi potvrdil tehu, tak som sa tam rovno s tým ultrazvukom "vnútri" rozrevala jak malé decko.. to bolo najkrajšie čo som kedy videla tú machuľku..

zabka4
11. okt 2009

Mendy mne videl doktor vo 4 tyzdni iba maly cierny fliacik, a povedal ze plodovy vak sa vytvara ale babo sa este nescelo ukazat. a ked som prisla o mesiac, uz mu bilo srdiecko

supi
11. okt 2009

baby a vy tu nemate nahodou skusenost s tako jumper X kocikmi? Ci to nie je nejaky jednorazy burzovny shit?

lubka89
11. okt 2009

ahojte baby ste tu niekto?

zabenka21
11. okt 2009

ahoj zeny.tiez som prvy krat tehotna,neplanovane,cez antikoncepciu...a z toho mam strach.teda skor mi je luto toho,ze mam 21 a nemozem si teraz dokoncit vysoku. priatel stoji pri mne🙂) som v tretom tyzdni,tak som este k lekarovi nesla,ked citam ako je to skoro...lenmam strach oznamit to doma,ale na to je este cas,nie? necakam podporu zo srany rodiny a myslim ze ten stres by mi nepomohol.zenusky,poviete mi ako je to s tymi prispevkami? drahy si hlada pracu,aby sme mali kde byvat a aby si ma mohol co najskor vziat.inak stale ma bolia krize,ale stale!pls ak daktora pochopi moje zatial zmatene myslienkove pochody,tak nieco napiste.dakujem velmi a zelam vsetkym nech ste stastne a nebudete mat ziadne problemy.

miroslava89
11. okt 2009

ahojte ste tu niektora??🙂...

lubka89
11. okt 2009

ahoj ja som tu🙂

miroslava89
11. okt 2009

este ze tu nie som sama🙂..

ako si stravila vikend?🙂

deina79
11. okt 2009

ahojte babenky, zajtra bude moj osudovy den🙂, podla vypoctu mam byt cez 5tt🙂, no ja fakt nemam ziadne priznaky, mne nieje zle, ani nemam ziadne chute, vobec nic, maximalne ma pobolieva v oblasti vajecnika a nizsie na maternici hadam, mal niekto podobne priznaky a nakoniec bolo vsetko ok?strasne sa bojim zajtrajska a uz 2 noc, neviem pomaly spat, vkuse na WC :(,s priatelom sme sa snaili tristvrte roka, tak sa velmi bojime, ci je to nakoniec ok..pekny vecer tehulky 🙂a skuste mi nieco napisat 🙂

miroslava89
11. okt 2009

deina nestrachuj sa niektore tehu su uplne bez priznakov🙂 uvidis bude dobre.. potom nazri aj k nam junovkam 😉 😵

deina79
11. okt 2009

urcite, tak zajtra dam vediet ako som dopadla, akurat ma pobolievaju prsia a inak naozaj nic, urcite sa k vam pripojim, ak bude vsetko ok 🙂 , dakujem za podvzbudenie 😉

miroslava89
11. okt 2009

a robila si tehu testy?🙂 a k su pozitivne tak sa snaz nestrachovat uvidis zajtrA🙂
snad bude vsetko ok a si tehulka🙂
drzim palce🙂

deina79
11. okt 2009

jasne ze som si robila, dokona 4 x 😀 😀 😀 a vysli // ... 🙂 len mam strach, lebo sa tak zatial vobec necitim...

garonka
11. okt 2009

ahojteeeeeeeeeeeee 😀

miroslava89
11. okt 2009

deina vela tehu je bez priznakovych neboj bude dobre 😉 potom cim skor napis ako si dopadla 😵

miroslava89
11. okt 2009

garonka ahoj..co taka vysmiata???...co si porabala celyden?

miroslava89
11. okt 2009

nechcelo by sa nahodne niekomu prist mi otvorit chladnicku a vybrat nieco zjest??..nedokazem otvorit chladnicku 😲

garonka
11. okt 2009

jaj moja nedavno som prišla domov bola som u maminky super sa o mňa postarala, navarila mi gule v paradajkovej omačke a zemiakovu kašu mňam 😝 drahy bol v robote tak sme aspoň s mamčou mali klebetný deň 😀

a čo sa bojíš do chladničky? ja som nedavno spraskala krupicu a teraz jem chlebíky musím sa nažrať lebo idem rano na krv 😀

a ty si čo robila cely deň?

miroslava89
11. okt 2009

este mi rob aj chtue mnam....ja som celu nedelu bola sama pocuvala manzelovo chrapanie a skypovala so sestrou taka nudna nedela..

a ja sa chladnicky nebojim len moj zaludok akosi jej vonu nema rad...sakra netusim co v nej tak smrdi 😝 🙄

garonka
11. okt 2009

hi hi hi tak si musiš nejake potravinky pod posteľ dať a tak jesť 😀 ja som tiež neznašala tie pachy ale len týždeň mi to trvalo 😀 teraz chodím do chladničky ako na klavír 😀

aspoň si mala pestro pri drahemu mne chrapal do uška cely deň môj havo 😀

zabenka21
11. okt 2009

zenusky,prosim vas,ked som v 5tt,je nromalne ze ma tak bolia krize az placem?na jednej strane...ani nie krize ako skor slabina tam kde je oblicka...ja uz nemozem!!!

garonka
11. okt 2009

zabenka a niesi prechladnuta? môže to signalizovať prechladnutie, juj hrozna to bolesť 😔

zabenka21
11. okt 2009

nie som,zacalo to hned ako som zistila ze som necakane tehu.aj podbrusok bolieva stale,niekedy slabo ze mi to je jedno,ale dakedy sa neviem postavit

garonka
11. okt 2009

ak pobolieva v podbrušku rozťahuje sa maternica aby mohlo babenko rasť 😉 ale kríže ak bolia to neviem lebo vo vyšších mesiacoch tehu už bolia kríže keď je babenko veľke 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre