Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
30. nov 2009

lusy fajny, aj vnutorne rozmery celkom slusne velke
ja som podovne chcela taky isty styl ze sa vanicka prenasa spolu s dietatkom, ale ked si tak vezmem ze vanicka 5kg, a k tomu rastuce dieta, nevyhrala som ruky v loterii, tak preto som zvolila radsej ten co je v albume, lebo tam je ta prenosna taska

garonka
30. nov 2009

Leni

fajne je široky lebo ja mam ešte fusak v ktorom som ležala ja 😀 krasne zachovaly 27 ročny 😀 😀 😀 no zda sa mi kočík dlhy lebo asi do vyťahu nevojdeme ale drahy pomera tak uvidíme 🙂

vefi

super to mame podelene nie?

garonka
30. nov 2009

leni kamoška ma presne taky isty a su s nim veľmi spokojny a aj kočík je krasne utulny 😉

garonka
30. nov 2009

našla som video o tom kočíku 😀

https://www.youtube.com/watch?v=5AqhWILKNFM
garonka
30. nov 2009

baby idem si umyť vlasky 😀 lebo vyzerám akoby som metlu mala na hlave 😀

lenocka84
30. nov 2009

lusy a este aj ta tvoja farba

garonka
30. nov 2009

som tuuuuuuuuu vlasky umyte i očka nalíčene už len počkať draheho a vyraiť hon na deku 😀

Leni no ja sa len bojím aby sa nešpinil ten kočiar lebo chceli sme i vo svetlozelenej len na tu farbu by sadali mušky a tie vedia narobiť poriadnu neplechu

lenocka84
30. nov 2009

lusy tak to mas pravdu
snad to s touto farbou bude lepsie
no nic idem ja nieco porobit
telefonat bol, tak sa ide makat
prihlasim sa neskor

lenocka84
30. nov 2009

vy ste sa ma zlakli baby?
kde ste?

vefi89
30. nov 2009

ja som uz tuuuu 😉

zazalienka
30. nov 2009

tuuuuu smeeeeee... som predýchavala zubára dnešného.. zakázal mi jesť.. prešla inkubačná doba tak som sa napchala anglickou slaninou🙂

vefi89
30. nov 2009

jeeeej zazi, ako zubar?

zazalienka
30. nov 2009

na hovno.. sorry.. zuby sa mi rozpadajú, ale vraj to mohlo byť ešte horšie.. spomedzi zubov mi vyrastá kus ďasna, krváca to každý deň.. minule mi to obstrihal pod injekciou, vyčistil a narástlo to znova.. takže medzi sviatkami si to asi pôjdem dať ešte skalpelom odrezať, nech to vydrží a po pôrode keď sa trošku dám dohromady tak zub pôjde von.. môžem začať šetriť..

vefi89
30. nov 2009

fuuuu...tak to mas dost mizerne. Ja chvalabohu nemam so zubami nic.Klop, klop aby som neporiekla. Sice mam kazdy deravy, ale pokial nebolia, nedam si ich rypat.
avsak zajtra budes mat krajsi den 🙂

zazalienka
30. nov 2009

zajtra hej, vyvetrám sa, polietame obchody.. aj keď žiadne rozhadzovanie nehrozí, všetko v rámci nášho vybieleného účtu.. ja neviem či nám na neho niekto chodí tunelovať alebo čo.. furt je tam menej a menej..

vefi89
30. nov 2009

Aj u nas je to tak a cim dalej, tym horsie. uz sa normalne tesim na porodne 😀 😀
idem sa venovat muzikovi, lebo ma daku divnu naladu, tak ho musim povzbudit.

lenocka84
30. nov 2009

vefi a co si mu veceru nedala ze ma taku naladu?

zazalienka to s tunelovanim uctu dokonale poznam
az sa obcas divim z coho zijeme ked je furt prazdny 😀 😀
a o zubarovi ani nehovor, z toho mam panicky strach
ale ako pise vefi kym nebolia rypat nedam

vejula
30. nov 2009

čafte kočky... Nom zazi, tak to je hrozné. Bolesť zubov je dosť hnus 😢
Ja mám dnes zas plačlivu náladu... Konečne je to lepšie tak som aj sadla za net.... Ja neviem posledných pár dní som stále taká plačlivá... Dúfam že to blbé obdobie rýchlo prejde.

zazalienka
30. nov 2009

lenocka mňa tie moje bolia, rozpadajú sa.. ale slaninku ešte ukúšem🙂))

monikapd1
30. nov 2009

ahojte babule aj vam byva este zle?? ja ked sa nenajem kazde dve hodiny tak sa idem povraciat ☹ 😒 😖

zazalienka
30. nov 2009

vejul neplaaač... vieš, aj ja to poznám.. teraz sme hrozne precitlivené, ja revem aj pri správach, všetko mi je ľúto, všetko si vzťahujem na seba..

monikapd mne chvalabohu nebolo ani jeden krát zle.. od začiatku tehu... našťastie..

vejula
30. nov 2009

Ďakujem Zazi... Sa musím viac držať, len teraz sa všetkého bojím a tak... Asi je niekedy horšie ked chceme všetko robiť pre bábo na 100% a potom si len robíme zbytočné starosti, že sme niečo pokazili.
Moni mne tiež nebývalo nejako zle, len občas, ale dalo sa to prežiť... Ale každý je iný.

lenocka84
30. nov 2009

ahoj monikapd

tak ako zazalienka ani mne nebolo zle, a dufam ze ani nebude

monikapd1
30. nov 2009

noo tak ja bud musim kazde 2 hod. jest abo to musim prespat a najest sa az potom neskor a takto aspon trosku oddialim cas 😉

vefi89
30. nov 2009

uz som spat aj ja. 😉
Leni, muza v robote vytocili, preto je divny.

Monika, mne bolo zle asi len dvakrat, ale aj to z obzerstva.Odvtedy nejem cipsy a nepijem grepovy dzs 😀

Veji, mysli na nieco pekne a neplakaj 🙂

mima88
30. nov 2009

ahoj vejula...no mne jeden ludovy liecitel povedal, ze to bude chlapcek a ked som bola pri lekarke na scrining, tak klacal na nozickach takze nebolo vidno a ani za svet sa nechcelo ukazat 😀... no a co sa tyka kopkania, tak dnes rano mi ustedrilo pekne kopance rovno do ruky kedze som ju mala na bruchu...juuuj a som ostala ako v nemom uzase ...krasny pocit to bol a kazdemu som to dnes hovorila 😀 a dnes cely den kope ako o dušu..zeby to bol ozaj futbalista??? no neviem necham sa prekvapit, ale branit sa nebudem, ked mi to bude chciet lekarka povedat v 30 tt 😀

vefi89
30. nov 2009

mima, len aby to nebola futbalistka 😀

garonka
30. nov 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeee

vefi a ty kde si predtym ušla? haaaaaaaaaaaa? 😲 😲 😲 😲 😲

lenocka84
30. nov 2009

vefi a to sa stalo?
a nemal by pracu nosit domov. mal ju nechat za dverami

vejula
30. nov 2009

jj vefi máš uplnu pravdu už žiadne slzy aj tak tým nič nevyriešim.
Mima, tak to je super že ťa tak pekne pokopkalo... No moje sa tak prehadzuje, tiež už je to vidno aj volným okom ked sa hmýri... Aj drahý ho už konečne cítil, lebo vždy ked ma niekto chytí za bruško tak prestane kopkať.... Nom ja teda neviem, už to beriem tak že je to chlapček, ale uvidím v 30 tt čo mi povedia. Zatial ked budem kupovať tak len také neutrálne farby... Však nemusí mať len modré vecičky. Ale ja som stále v tom že môj bude skôr taký intelektuálny typ. LEbo on ani nie že by nejako silno kopal, skôr sa prehadzuje, lebo väčšinou pohyby cítim na viacerých miestach. A ked kopká tak len tak, žiadne brutaly.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre