Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

rogerka
16. dec 2009

my nemame vytah ☹

natalia777
16. dec 2009

barbina, chceli sme vediet ale nejako to nevyslo 😖 v 18 tyzdni nam povedali, ze chlapcek a o 2 tyzdne neskor v uk ze dievcatko , takze nevieme, ale co uz nevaaadiiii bude prekvapkanie.... a v uk sa uz dalsi ultrazvuk nerobi, iba ak sukromne co je strasne drahe alebo ak ma zena problemy, co my sme zatial nemali chvalabohu 🙂 takze uz len chvilka a budeme vediet na 100 % 😀

vierapp
16. dec 2009

tak to je pravda, že je to skoro, ja som začala v 6 mesiaci a dobre som sprevila lebo si neviem predstaviť kto by mi teraz nakúpil popral a požehlil

natalia777
16. dec 2009

rogerka, krasny kocik aj ja som chcela velmi prave tento, ale manzel mi nedovolil, ze strasne drahy 😖

vierapp
16. dec 2009

mne doktor povedal že dievčatko že si je istý ale že si nemám chystať ružové veci

garonka
16. dec 2009

rogerka nestojí okolo 1000 € ten prenadherny kočík?

rogerka
16. dec 2009

dakujem 🙂 moj drahy si ma setri. a navyse nevyzna sa v tom, co je mozno aj trosku stastie, potom si mozem vybrat co chcem 😀 ale nebol az taky drahy ako na nete. tu v BA maju vzorkovu predajnu a prave nan maju akciu 😉

natalia777
16. dec 2009

vierka a ake veci si si napokon nachystala? 😀 lebo ja mam vsetko neutralne.....

rogerka
16. dec 2009

mame ho za 727. neni to malo, ale menej ako v akciach na nete

rogerka
16. dec 2009

este nam ostali nejake bubaky zo svadby, a vraj je kvalitny, snad vydrzi aj pre druhe babo, ak ukecam draheho 😵 tak nelutujem vysolene eurace

vierapp
16. dec 2009

mne dali vecičky sestra a švagrinky, mali chlapcov, tak mám pre chlapca ale veľa neutrálnych a poom mi nakupili aj zopár ružových.....ale väčšinou neutrálne .....

natalia777
16. dec 2009

no rogerka, a co si ku nemu vsetko dostala? isto patri k tym kvalitnejsim kocikom.....

rogerka
16. dec 2009

to je super, ze mas podedene 🙂 ja som baran a chcem mat vsetko podla seba, tak mam aj trosku obavy, co najdeme pod stromcekom, hlavne u svokrovcov. do mojho vkusu sa nie kazdy trafi...

rogerka
16. dec 2009

sportova cast+vajicko+vanicka, pumpa, proti dazdu neviem ako sa to vola 🙂, je tam zabudovana aj hudba pre babo, co je podla mna uplne zbytocne a hlavne ta melodia je dost vtipna 🤐 , taska je ktomu a este nejaka sietka proti hmyzu tusim

vierapp
16. dec 2009

ja sa moc teraz takým netrápim lebo babo rýchlo rastie tak na začiatok stačí len zopár nových veci, a tie zdedene budu po dome....tie zachovalejšie aj po vonku

rogerka
16. dec 2009

ja viem, nehovorim, ze sa mas trapit 🙂 ja by som bola rada, keby sme mali zdedene, aj keby sa mi nie vsetko pacilo 🙂 len mam trosku obavy, lebo mne ked sa nieco nepaci, hned to na mne vidno, nic neskryjem 😒

vierapp
16. dec 2009

jaaaj, ale je fajn mať svoj vkus, mne sa páči všetko, ale dúfam že ke´d bude drobec vedši tak budem ho vedieť pekne obliecť

rogerka
16. dec 2009

o to sa budeme snazit asi vsetky 🙂

vierapp
16. dec 2009

tak to heeeej.......už sa na to teším, ešte pracuješ?

rogerka
16. dec 2009

ako sa to vezme 🙂 uz treti tyzden som na PNke, ale v pondelok idem do prace - na 2 dni 😎 potom su prazdniny a neviem, ci pojdem hned na matersku alebo ako, este sme sa o tom s lekarkou nebavili. ale uz som si zvykla doma a nechce sa mi robit 😅 ked mozem aspon na chvilu von

vierapp
16. dec 2009

ja som tiež bola na PNK a bolo to fajn, nerozčulovala som sa chodila na prechádzky - čo bol risk - kľud a pohoda, teraz som už na materskej pomaly týždeň, ale nie je to bohvie čo lebo ležím tak si ju neužívam

garonka
16. dec 2009

baby dala som nejake fotky do albumu kym mi admin nezmaže 🙂

natalia777
16. dec 2009

garonka, ten fusak ani nevyzera na 27 rokov, a este fajne ked aj chlapceka cakate akurat farba dobra....... no a uz vidim ako ten havo bude strazit, ten asi rad spi nie? 😀 inac ja uz mam konecne pozehlene 😵

vierapp
16. dec 2009

fakt ten fusak je v super stave, vnútrajšok krásny bielučky...

rogerka
16. dec 2009

fiha, ta kopa pradla... a fusak je super zachovaly, takmer ti zavidim... ale len v dobrom 😉 ja mam zatial len par veci 😅
vierka PNka je super, uzivam si to doma s babom, len som 2 tyzdne nemohla ani nos vystrcit z domu, tak som sa citila ako vo vazeni a nerobilo mi to dobre 😢 od vcera mam vychadzky, tak mi je o mnoho lepsie, uz mi aj papat chuti 🙂

garonka
16. dec 2009

Natali fusak mama stražila ako oko v hlave ani mne sa snim nedovolila v detstve hrať snim 😀 a hoci ma do neho guľala ako 5 mesačnu lebo som sa narodila v juni 😀
joj havo chrape stale 😀

vierka no krasny je a v čistiarni nechapali že aky je zachovaly, že načo ho davam čistiť no predsa ma 27rokov tak predsa

garonka
16. dec 2009

rogeka a to je len polovica z toho ďalšia nas čaka asi na Vianoce ale drahy žehlííííííííí hoci sa hrozí tych mini veci 😀

vierapp
16. dec 2009

rogerka....tak to sa máš super, mne vtedy vychádzky nedali.....hlavne že ti chutí... 🙂

rogerka
16. dec 2009

no ty brdo... to ma za trest? co take urobil? 😨 nech ti len pomaha 🙂
havinko je zlaty, takych ja mozem 🙂 my mame kralika na strazenie 😎

vierapp
16. dec 2009

je to fajn keď má kto pomôcť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre