Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vejula
21. dec 2009

ahoj garonka ako??? Maličký poslúcha? a žalúdok už dobre, hnačky už niesú???

garonka
21. dec 2009

veji čaukoooo, dnes som akosi ožila 😀 je mi už fajn, ale pizzu na najbližšiu dobu vidieť nechcem a už nie z tej pizzerie odkiaľ sme mali, fuj,
maly kope dnes nejaky je akčny 😀
a ty? čo si dnes robila?

vejula
21. dec 2009

a čo bolo na tej pizzy niečo pokazené???? No teda to je otras. Ja som si dnes kupila taku omáčku do masa z paradajok a fest drahá bola tak som ju šupla do masa a ked som už skoro dojedla tak som si všimla že kusok paradajky tam bol akýsi čierny... Normálne sa bojím či som nezjedla pokazené paradajky? Myslíš že z takýchto srand by sa niečo mohlo stať krpcoví????

rogerka
21. dec 2009

cafte babule, ale ste toho dnes popisali...
chcela som si vsetko precitat, ale nemam sancu...

vejula
21. dec 2009

cavi rogerka Ako????

Garonka kde si sa stratila????

rogerka
21. dec 2009

ahoj veji, dobre 🙂 dnes som bola po 3 tyzdnoch v robote, uz od 6 som nemohla spat, tak som sa tesila na decka 😀 super bolo, som mala trosku strach, ze ako to zvladnem bez popoludnajsieho spanku, ale mala som energie na rozdavanie 😀
zajtra mam poradnu, tak sa snad dozvieme, co to bude 😉
a ty ako sa mas? co nove?

vejula
21. dec 2009

tak super, že si ešte takto plná energie... Zajtra držím prsty na poradni.
Ja som dnes uratovala a tak aj s mm som sa stihla pohádať ale už aj udobriť 😀 No čo ti poviem taký klasický den 😀 😀 😀

rogerka
21. dec 2009

aspon ste mali spestrenie... my sa tiez obcas pochytime pre somariny, ale nic vazne 😉 najlepsie na tom vsetkom je udobrovanie 😀

vejula
21. dec 2009

jj, my tiež len kvôli somarinám... Dnes kvôli pokazenej zelenine 😀

vefi89
22. dec 2009

Brééé ránko všetkým. 😉

u nás zasa sneží, ale je super, že aspoň nie je zima 🙂

tentorok budeme mať najhoršie vianoce za celé svoje životy ☹ Drahý mi prišiel z roboty s tým, že výplata nebude, pretože zamestnávateľ nemá na to peniaze, takže otáčam každý cent, ale nech rátam ako rátam, nebudem mať peniaze ani na kapustu, ani na mäso, ani na šalát. takže vždy, keď si na to spomeniem, sa mi tlačia slzy do očí a potom neviem tie potoky zastaviť 😢 Takže som úžastne depresívna a nič ma nebaví, nechce sa mi ani smiať 😖

garonka
22. dec 2009

krásne uzimene predpoludnie vám želám 😉

vefinka a to čo za debila zamestnavateľa, že neda ani cent šak idu Vianoce no on neni normalny, furt sa len vyhovaraju, že nemaju prachy 😠 😠 😠 to je silna kava 😠 hlavne, že zamestnanci dru aby uživili rodiny a panstvo čo?
neboj bude dobre, mne sa to ľahko hovorí aj u nas skromne vianoce budeme bez darčekov, drobnosti dostane len havo a Tobi 😎

mňa zas rano bolel žaludok no zatim prešlo uvidím do večera dufam, že už bude dobre a užijem si sviatky v zdraví 😔

inka28
22. dec 2009

vefi89 to je smutne, to sa stalo teraz mojim rodicom, oco zostal bez roboty este ze mamina pracuje.
ale oni su taky hrdi, nechcu aby som im pomohla penazne, co uz... 🙄
skus mozno pomozu rodicia..

garonka
22. dec 2009

inka čauko a ty ešte stale 2v1 ? 😀

inka28
22. dec 2009

garonka ja stale 2v1, co uz babu sa moc nechce von do tejto zimy 🙂

garonka
22. dec 2009

inka ale aspoň si ešte užijete vianoce s mužíkom vo dvojici 🙂
u vas sneží? tu nadhera ale len do zajtra 🙄

vefi89
22. dec 2009

Ach, ešteže ma podržíte vždy. Od rodiov nič nechcem, moja mama toho pre nás už urobila dosť, a svokra tá žije so svojou dcérou a zaťom, takže tam je to márne to by som potom počúvala celý rok, aké sme my svine nenažrané a aký sme žobráci. Radšej držím hubu, nemusia to ani vedieť. pred nimi sa budeme tváriť šťastne, aj keď včera som si skoro oči vyplakala aj s mužom ☹ 😢

Inka a ako to, že nevieš pohlavie??si nechcela vedieť?
Garonka a prečo ťa zasa bolí??aby si tobiasovi neblížila

garonka
22. dec 2009

vefi praveže malemu to nevadí ten mi furt rozkopava žaludok ale zatim je to oki, som zjedla včera veľa lieskovych orieškov a to som nemala tie sa maju jesť s mierou 😒

čakam na svojho stareho od rana je na nakupoch tu v KE je niečo nenormalne sneží už 5 havarky boli a obchody take plne akoby koniec sveta mal nastať 😠

bruško už nebolí?

lubka89
22. dec 2009

ahojte baby vcera som bola na sono a povedali mi ze budeme mat chlapca🙂

garonka
22. dec 2009

lubka blahoželam 😉

lubka89
22. dec 2009

dakujem pekne

garonka
22. dec 2009

lubi aj nam potvrdili chlapa ale furt sa otača chrbtom ak si to chceme overiť či to ozaj chlap je 😀

inka28
22. dec 2009

vefi mne to doteraz doktor nevedel povedat, ked som sa ho pytala tak male bolo vzdy nejak inak otocene, teraz sa uz ani nepytam, ved je to jedno.
izba, veci vsetko je v neutralnych farbach.
prave vcera som sa dozvedela, ze jedna baba porodila doktor povedal ze o bude dievcatko, oni vsetko nakupene ruzove saticky a tyk, a nakoniec z Natalky bol Sebastian teraz v nedelu myslim.
u nas je vela snehu(som vo Svajci) ale svieti slniecko hned je vsade vidiet kde mam na nabytku prach a na podlahe, zase musim upratovat, tu je malo raz za den prach utriet 🙄
lubka blahozelam

lenocka84
22. dec 2009

ahojte kocice
dnes som bola posledny krat tento rok makat
uz sa len pobalit a zajtra huraaaaa domov

allinka79
22. dec 2009

caute caute... je tu niekto?

lenocka84
22. dec 2009

ahojte
testy AFP uplne v pohode dr. je spokojny
videla som male na usg, vrtelo sa, ani zmerat sa nechcelo dat
ale super ze je vsetko ok

allinka79
22. dec 2009

lenocka super, gratulujem... 🙂 cloveku odlahne ked vie, ze je vsetkook 🙂

garonka
22. dec 2009

Leni som radaaaaaaaaaaa 😉 😉 😉
neboj da sa pomerať na ďalšom sone i moje sa furt vrtelo a teraz ma štikutku ah jaj

ali čauko 😵

allinka79
22. dec 2009

garonka ahoj... 🙂
ako?

garonka
22. dec 2009

ali dnes v pohode rano ma rozbolel žaludok, som to včera prehnala s lieskovymi orieškami joj ja hlupaňa s jedením nemam mieru 😅 ale teraz oki, drahy bol cele doobeda v obchode neskutočne veľa ľudí a zajtra bude ani nevravím koľko, a ty čo si dnes porabala?

allinka79
22. dec 2009

my nic... boli sme sa napapi na vianocnych trhoch, trochu sme sa pomotali po vonku a teraz somk uz zaujala leziacu polohu a oddychgujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre