Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
2. jan 2010

a co inak noveho mi napisete babenky??

vejula
2. jan 2010

čavte kočky, tak som ostala sama dsoma ,len s drobcom v brušku a havinom.... MM išiel pomhať na byt bráškovi, bo tam prerábaju... A čo vy porábatwe???? Už ste obedovali? Ja ešte nie bo som sa riadne naranajkovala o pol dvanástej... A teraz som si ešte šupla Marsku 😅

mirka12011
2. jan 2010

nie nepapala som este nic lebo nic na jedenie tu nieje...chladnicka plna, ale tak na nic z nej chut nemam...chlebicky narobene ale co z toho ked vcera som ich vyvracala, kedze su zo salatom 🙄 tak trosku hladna rozmyslam co si dat a nic mi neprichadza na rozum, ale hlad je hlad...

elko69
2. jan 2010

vejula aj ja som tak neskoro ranajkovala takze na obed este nemam pomyslenie...sak ako vzdy v poslednej dobe tak uvidime ci si drobec vypyta aj sam alebo nie...hihi

mirka poznam ten pocit,otvoris chladnicku sice je plna ale na nic z nej nemas chut a vymyslal co by si zjedla,alebo radsej nezjes nic..

vejula
2. jan 2010

joj mirka, no tak to je ťažké... Mne je dobre až moc, ešte vyžieram salonky zo stromčeka, ale ani to nieje moc dobré... Som zvedavá kolko mi ukáže vo štvrtok váha na poradni.

mirka12011
2. jan 2010

hej a najlepsie ked chladnicku otvoris sama klobasa a take pachy fuj for me aj v reale aj v tehu ale tie pachy mi teraz neskutocne vadia otvaram chladnicku a zapchavam nos 😀

mirka12011
2. jan 2010

hihih salonky tak s tych by som sa nenapapala to len ako lakocinku by som si dala, hoc sladke velmi nemusim 😅 zatial 😝

elko69
2. jan 2010

no ja mam doma este nejake cokolady a bombonieri co som podostavala k meninam a stale sa k tomu neviem dostat,inokedy by uz neboli na druhy den :D

vejula
2. jan 2010

jáááj baby, viem že to máte ťažké ale aj tak vám trochu závidím, lebo ja už ani nechcem a musím žrať... Ale teraz som si povedala že idem trochu pohnuť kostrou a asi vyšlapem schody na siedme a nazad, aby som sa cítila trocha lepšie 😀 😀 😀

elko69
2. jan 2010

vejula no moc to radsej neprehanaj...alebo si chod zaplavat,to je dovolene nie???alebo nejaka prechadzka s hafanom??

mirka12011
2. jan 2010

ja cvicim na staconarnom je to dovolene do ccca 7mesiaca a uz papam chlebik vo vajcu hihi

elko69
2. jan 2010

ja rozmyslam nad cvicenim na fit loptach pre tehotne,nemate nikto s tym skusenost??

mirka12011
2. jan 2010

no to po 7mesiaci mna caka hihiihi len musim zohnat dvd

elko69
2. jan 2010

ale myslim ze sa to da cvicit aj normalne vo fitkach,nie?

mirka12011
2. jan 2010

no ano len cviky neviem preto to dvd ako tam cvicia... a domalepsie for me v takom stadiu tehu...

elko69
2. jan 2010

no ja som to uz nasla kde sa to u nas cvici lenpre blyzsie info tam musim zavolat ze kedy presne sa to cvici a ted kedy je vhodne zacat a tak...

mirka12011
2. jan 2010

o skus zavolat co ti povedia.....

vejula
2. jan 2010

no kočky tak som bola nakoniec aj s hafanom sa vyvenčiť, riadne sa vyblbol v tom snehu 😀 Tak s tou fit loptou je velmi dobré cvičiť aj na nej sedieť, posilnuje to aj chrbtové svalstvo ktoré je pri veľkom brušku potrebné... Ja sa ešte len chystám teraz kúpiť fit loptu... Trochu neskoror ale predsa 😉

mirka12011
2. jan 2010

no ja fit loptu mam uz davno len estei tie cviky hihi treba vediet

vejula
2. jan 2010

no ja čo som občass bola na cvičení pre tehu tak sme na fit lopte roblili také čo sa inak robí na aerobiku bez nej.. Teda len také základné kroky.... a do bokov do predu do zadu s panvou a tak...

mirka12011
2. jan 2010

ja si myslim, ze aj na nete musia byt cviky nieco pohladam...
vejula vy mate sneh?

elko69
2. jan 2010

no a mozno si nakonic aj aj kupim len fit loptu a budem to cvicit doma,uvidim podla toho kedy sa to bude cvicievat ci budem stihat popri praci...

mirka12011
2. jan 2010

elko kedy ti dal doktor matersku podla prveho datumu porodu 6tyzdnou alebo 8tyzdnou pred porodom?

lenocka84
2. jan 2010

ahoj babule
ako s mate?

vejula
2. jan 2010

ahoooj lenočla, no teba som tu už dlhšie nevidela ako sa máš???? Pohyby už cítiš??? A tebe sa už blíži svadbička, o týžden ak sa nemýlim, že? Už máš trému, či ani nie.

Mirka, nio nám dnes celý den sneží takže máme snehu celkom dosť 😉

lenocka84
2. jan 2010

veji ahooooj
babu sa teraz nejako moc nechce
obcas sa ozve ale nie casto, aj som z toho sklamana
presne za tyzden o takomto case uz budem pani
a trema je tu uz dost dlho
dnes ako na potvrou som zlomila necht, takmer ma porazilo a to som dufala ze nemusim davat gelace, ze len gel, ale tak asi ten 1 budem musiet

vejula
2. jan 2010

No leni ja som nechty nemala spravené, ja nie som moc na takéto veci.... Určite budeš krásna, neboj 😉
A s pohybmi si nerab moc starosti v 19 tt je to ešte také, nemusí byť cítiť každý deň 😉

lenocka84
2. jan 2010

tak ja zase na nechty nedam dopustit, takze musi byt
robit sa budu vo stvrtok
a vo stvrtok mame aj morfo, tak som zvedava ci s anasa hviezda ukaze

vejula
2. jan 2010

juuj tak to ti držím palce nech ukáže čo skrýva... A máš nejaký tip čo to bude???? či je to 50:50?

valria321
2. jan 2010

ahojte babulky ako sa mate a čo drobčekovia ako preživali sviatky v bruškach??🙂vejula kedy ideš na poradnu??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre