Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
10. jan 2010

jáááj, hovor o sexe....sme včera mali konečneeeee. len som sa nevládala po drahom miesiť a on sa na mne bál 😀 😀 keby nás niekto videl, hotová komédia 😀 😀 skončili sme na kolienkach 😀 😀

idem kuč album

vefi89
10. jan 2010

už len ukladaj macíkov do postielky a sedačky 😀 😀 😀 šiši nápad 😀 😀 😀

garonka
10. jan 2010

my sme dááááááááááávno nemali a ako mi chyba len mne ten sudok vadí a Tobík sa furt hmyri 😀

vefi89
10. jan 2010

aj mne sa krpec hmýril. ale ja som včera zavelila 😀 😀 treba trénovať pôrodné cesty predsa. som mu vravela, že keď sa mi dierka zrastie, tak ako môže vyjsť von 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

garonka
10. jan 2010

no ty si podarena 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa šuľam od smiechu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vefi89
10. jan 2010

ďakujeeeem 😀 😀

vefi89
10. jan 2010

ináč kedy máš ofic. TP?

garonka
10. jan 2010

mne to moja doktorka nevie povedať frasa jej idem ešte k nej naposledy 21.1 to mi povie vysledky pečeň.testov a aj vezme vyter na toho debila streptokoka a aj utz urobí tak snaď upresní TP
a ty? kukam že 27. 2 to je oficialny datum?

vefi89
10. jan 2010

hej, včera som si to nastavovala, aby mi to sedelo...ale gyn vravel, že čaká predčasný..ale si myslím, že to on vidieť nemôže

ako to, že ti nevie povedať??čo je vygumovaná? 😀

garonka
10. jan 2010

to co za somara prečo predčasny? šak si uzavreta nie?

ona furt je v tom že 16.2 podľa MS mam termín ale že sa to môže meniť no neviem tak snaď na utz to konečne upresní bo ma z nej šľahne 😠 😠 😠

elko69
10. jan 2010

vefi89 tak ho popozen ze babo je hladne :D

garonka ty sa mas...ja budem mat problem zhodit kila urcite,mne s ato akosik do bokov uklada :(

vefi89
10. jan 2010

mne podľa MS vychádzalo na 18.2. ale podľa UTZ 27..
lebo, že je nízko a je malé, a že to bývajú predčasné, a ešte fajčím 😅 nebi ma a tak..ale ja tomu neverím 😝

vefi89
10. jan 2010

elko, mne sa uložilo všade. a práveže do bruška ani nie...mne stehná, boky, zadok 😵 ale mne to nevadííí 😝 😀

elko69
10. jan 2010

vefi ja som nemavala problem s nohami a zadkom ale s bruskom :D

garonka
10. jan 2010

ja som zas rada, že kila v brušku ale som aj postrehla že trocha ich mam aj na stehnach ale za mesiac ešte dačo určite priberiem 😀

vefi keby som šla k tebe taku po holej dostaneš že ta riť by ťa bolela len keby si si na mňa pomyslela do konca života 😀 vyhoď cigaretyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy !!!!!!!!!!!!!!!!

elko ja som pred tehu už bola zaoblena, tak aj cici aj rici ako sa vraví 😀

garonka
10. jan 2010

guľky idem asistovať pri žehlení 😀

tak sa tu majteeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

vefi89
10. jan 2010

elko a keď chceš vidieť plošinu na pristávanie, dám si fotky do albumu ako som pred tehu vyyzerala 😀 😀 😀

lusyyy, nestraš 😀 😀 😀 😀

vefi89
10. jan 2010

ahoooooj 😝

elko69
10. jan 2010

garonka ved aj ja :D a ahoooooooooooj

vefi takze nebude problem dat to znovu do povodneho stavu,nie?

vefi89
10. jan 2010

nestraš, ja sa tam už nechcem vrátiť...chcem ostať tak ako som teraz, len bez tej bublinky pod ceckami 😀 😀

vefi89
10. jan 2010

elko, idem do sprchy a do obchodu, drahý už porobil čo mal, tak horsa na nákupy

ale ešte prídem....papa zatiaľ a prepáč, že ťa sam nechávam 😉

elko69
10. jan 2010

vefi ok teda bez aby sa uz babo napapalo :D pa zatial...

simona55
10. jan 2010

garonka, jedna sa tu o moju dceru, bola na sone a lekarka vydela ze su tam dvojicky,aleze jeden plod je v poriadku,a ten druhy jej je nejak cudni, ze vraj tam nieco nieje v poriadku,a napisala tam ze ma nejaky syndrom dvojiciek teraz nemam ten papir v ruke.

garonka
10. jan 2010

haloooooooooo baby ta to čo je toto? tu 4 hodiny nik nebol? haaaaaaaaaa? ale to tu zanedbavate 😕

vejula
10. jan 2010

čavi garonka, ja som tu teraz došla. Som bola u naších som sa zas dožrala, mamina mala rezne tak som sa nadlábla 😝
Inač chlpáčik mi dnes prednými nožkami vyskočil na bruško. Tak som sa zlakla... Ale drobec kopká a hýbe sa tak snád je všetko OK. Či myslíš že sa mohlo niečo stať aj ked v kopká???

stinka
10. jan 2010

Ahojte..
som tu prvý krát myslím v tejto téme.. na koník som chodila ale na inú smutnejšiu tému po 2x.. ale do tretice... je to už OK a sme v 18tt 🙂 chcela by som sa opýtať.. máte niektorá skúsenosti s 3D/4D ultrazvukom.. kedy ísť a tak.... 😀

vejula
10. jan 2010

Ahoj stinka, tak gratulujem 🙂 Kočky zvyknu chodiť tak od 24tt do toho 28 až 30 tt. Ale ja osobne som nebola, takže vlastné skusenosti ti nepoviem.

garonka
11. jan 2010

dobre ranko všetkym 🙂

veji tvoj havo nema sto kíl nebojaj maly Dominik je v plodovej vode ta ho chrani on si tam žblnka 😉 mne sa stalo, že naš havo oňuchaval bruško ale nepočuval nič lebo sluch už nema ☹

lulu4
11. jan 2010

ahoj Garonka ja len tak na skok, ze ta pozdravim 🙂

lulu4
11. jan 2010

garonka, myslis ze mne tu tyzdne konik ukazuje dobre??? lebo ukazuje mi ze 29.8. cakame babo co sedi podla vypoctov lekarky a ukazuje mi ze som v 8tt takze teraz asi som v 8tt alebo este nie ked mi vo stvrtok 7.1. doktorka povedala ze som v zacinajucom 7tt... ako sa to prosim ta pocita? ved ja ani neviem... nejako tomu nerozumiem.... kedy sa mi teda realne zacne 8tt? dakujeeem za vysvetlenie.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre