Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
13. jan 2010

hmmmmmmmmmm mi robis chutky naschval?? 🙂

lenocka84
13. jan 2010

veji to je aka provokacia???

elko69
13. jan 2010

no asi hej :D

lenocka84
13. jan 2010

veji tak ja startujem, za 2hod som v ZA
ostane mi este jedna porcia?
🙂
🙂

dugyna
13. jan 2010

ja sa tesim na jogurtik a cokoladu a potom to este zajem zmrzkou 🙂

lenocka84
13. jan 2010

hmm dugyna ze spominas zmrzku, mam v mraziaku

dugyna
13. jan 2010

ja mam vanilkovo cokoladovu mnam

lenocka84
13. jan 2010

ja len vanilkovu ale aj ta mi staci ku stastiu
vcera o 23tej som mm vyhnala kupovat
kupil rusku zmrzlinu a nejaky kornut, mnam

garonka
13. jan 2010

dugyyyyyy ja som myslela voz ako kočík 😀 😀 😀

a zas koníkujem kym nepadne ale včera čuduj svete o ôsmej pekne šiel a to druhyraz vypadava 😕

čo tu preberate zmrzky? ja mam rada šmolkovu 😉 taku čo farbí jazyk 😵

kajulinka
13. jan 2010

hmmm dievcata, vy ste mi narobili take chutky, skoda, ze zmrzku nemam, ale mam chut skocit do auta a behnut do Tesca 😀

lenocka84
13. jan 2010

lusy smolkova?? to som ani ako dieta nejedla 😀 😀 😀
kedysi som nemusela vanilkovu, a teraz sa jej neviem dojest
uz par rokov

garonka
13. jan 2010

leni to taka fajna modra mňam nenormalne farbí jazyk a usta 😀 tej by som na kvanta jedla
teraz chrumem jablko, a potom ešte neviem načo dostanem chuť
kurnik ide nam tepla voda totalne špinava ešteže som sa stihla sprchnuť a umyť vlasky 😠

dugyna
13. jan 2010

garonka..no neviem ako ho mam nazvat..asi taky sportovy..je troj farebny.bledomodro-hnedo-bezovy,rucka nastavitelna vyskou apolohou v predu ci vzadu,dolu kosik,taska(prebalovacia podlozka,obal na flasku a nejake kapsicky a vrecka), a cela tak latka sa da odmontovat a oprat, a je tak ze ma tu fusakotasko- vtedy je akoby hlboky a ked ju vyberies tak tam moze uz dietatko sedietalebo lezat -su tam tie bezpecnostne popruhy,
neni to nejaka znama znacka,vyrabaju ho v rakusku..a kupili sme ho v mobelixe..vahou je podla mna lahky a lahko sa aj ohlada a kocikuje..mam ho odfotit..
a ty uz mas kocik?

lenocka84
13. jan 2010

joooj uz ani nevladzem sedie pri pc
som zistila ze ked nesedim total ze vystreta po chvili ma zacne pobolievat pod prsiami, nad bruskom, ten zhyb
desneee

garonka
13. jan 2010

dugy fuha musí ten šporťak vyzerať super no jasne odfoť ho 😉 😉 😉 😉
my mame v albume naš kuk kuk 😀

leni ešte dobre že ja mam notebook, ležím alebo sedím na posteli a na nohach ho mam, pri pc by som nevydržalaaaa

lenocka84
13. jan 2010

lusy aj my, 2, ale bez netu
akurat vymyslame wifi v dome, tak uvidim ci to prejde

dugyna
13. jan 2010

garonka tak odfotim aj to vajicko..len mi poradte ako to tam mam dat do fotoalbumu..

aj ja mam notebook takze sa polohujem ako chcem..keby som mala sediet tak ako pise lenocka ten isty problem

lenocka84
13. jan 2010

dugyna a to nie len pri pc
ale cekovo, ide mi to na nervy

garonka
13. jan 2010

dugy ako su fotoalbumy a pod tym su moje albumy tam klikneš a davaš fotky
teším sa na fotky 😵

garonka
13. jan 2010

leni ťa zmaha unava čo? a to si ešte len v polovici 😀

mata1001
13. jan 2010

ahojte tak som tu.sme uplne zdravi.vsetko mame co mame mat.a teraz uz len o tt na odber krvi a potom uz len o 3tt ako kazda ina tehu.mame aj foto...tak sa tesim....

dugyna
13. jan 2010

mata jej to sa tesim..a mysleli sme si dobre ze koli tym liekom si musela tak casto chodit?
no nas drobec strasne podrastol,bol dolu hlavou jednou rukou sa skrabkal na hlavicke a druhou asi na zadocku a nohy madohora vylozene hotovy vegetak 🙂 😅 taky bol podary..a ffurt sa hmyril tak nam nevedala doktorka s istotou povedat lebo mal tam nieco medzi nozkami..ze bud pipik alebo pupocna snura..a potom sa jej nechcel ukazat furt tam mal nozicky alebo sa pohol 🙂 potvorka mala..asi je strasne hanblivy..tak dufam ze na buduci tyzden na 3D/4D bude uz vidno..fotecku mamez 11tt.a budu daslie z 3D..aj videa 🙂 🙂

leni to s tym sedenim mam problem dva dni..ale mne to vadi na brusko..

no idem tam dat tie fotecky

lulu4
13. jan 2010

mata: tak to je super, ze ste ok, gratulujem...

lulu4
13. jan 2010

Garonkaaaa: si tu??? co si dnes porabala? 😀 uz si bola odniest tie papiere na soc. poistovnu? 😀 ja som tam bola dnes a to bola hotova story, najprv na jednej pobocke, kde mi pani poradila co mam robit, potom ma poslala na druhu pobocku uplne niekde inde, tam som sa mala dobrovolne poistit az do 18.jula kedy budem nastupovat na matersku... a aj tak som prd vybavila lebo stale nemam trvale bydlisko v BA az od aprila bude po svadbe, tak som musela utekat s tymi tlacivami na postu aby to este dnes odislo na pobocku soc. poistovne do mojho trvaleho bydliska... no kocurkovo tie nase urady.... 🙄

garonka
13. jan 2010

dugynka ja čakaaaaaaaaaaaaaaaam 😀

lulu čaf

akdarka
13. jan 2010

caute baby, ja si vo velkom vyrabam kadejake tickeri a vkladam do albumu 😀 nejaka som kreativna...

akdarka
13. jan 2010

lulu, no behacky po uradoch - nezavidim...ja asi nemusim nic ked som zamestnana, nie?
konik nam zase spomaluje...aj vam?

dugyna
13. jan 2010

☹ ono to napisala ze tie fotky su velke ☹ ako ich zmansim?

akdarka
13. jan 2010

dugyna - neviem v akom to mas formate, ale ak .jpg tak otvor foto, stlac ctrl+r (pismeno) a to ti vyhodi moznosti zmensenia obrazku a potom stlacis ctlr+s a ulozis ten novy pod novym nazvom...tieto klavesove skratky su rychle...alebo potom normalne cez obrazok (image) - zmenit rozmery - a ulozit...

vejula
13. jan 2010

čavte kočky, tak som vám narobila chute a zdrahla 😀 😀 😀
No bola som u maminy, žehlili sme na striedačku ešte nejaké veci na mimi 🙂 a už sú v skrini.
Leni inač mna ten zhyb tiež bolí a už dosť dlho akoby rebrá nemaju miesto, hlavne na pravej strane... Stále menim polohu inač to nejde.

A kočky čo už máte väčšie bruško máte tiež také problémy s podprdou s kosticami. Mne začali tie kostice škreť bruško a ešte tam ku tomu mám aj znamienka a aj ma to začalo svrbieť. Tak som ju hned vyzliekla a už ich neoblečem. Musím kupiť nejaké bez kostíc... Či myslíte že aj také mi budú blížiť???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre