Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
20. jan 2010

no ešteže tak lebo o desať min idem do kuchyne niečo zjesť 😅

dugyna
20. jan 2010

xixi ja sa hcystam dorobit tie kremse..xixi lebo predtym som zmiesala ten krem s palmarinom..a teraz ich treba uz ukoncit do keksikov 😉

garonka
20. jan 2010

dugy ale babračka s tym je nie? ja robím z bb keksov metrovy kolač mňam

garonka
20. jan 2010

idem kuk draheho tak vam dobru nocku 😉

dugyna
20. jan 2010

ok aj tebe dobru noc aj brusku..
no je stym babracka..ten metrovy z bebe som uz dlhao nerobila.. 😉

vefi89
21. jan 2010

dobré ránko 🙂

dnes len na skok, musím ísť riadiť byt maminej svokry, v sobotu ich ideme sťahovať 😀 sa teším 😀 😀 😀
takže som vás prišla len pozdraviť 😀 😀 😀

janinna11
21. jan 2010

Dobre ranko zienky, ja som taka stastna!!!!

lubka89
21. jan 2010

dobre ranko zienky 🙂

janinna11
21. jan 2010

Ahoj Vefi, ahoj Laubka, ja som sa vratila prave od lekara a vsetko je v poriadku, nasa fazula ma 18,1mm a vychdza mi to presne podla velkosti na 8tt+4 🙂) Bola uzasna a ako rychlo jej bilo srdiecko, nic krajsie som este nevidela 🙂

janinna11
21. jan 2010

Dostala som uz druhu fotky nasej fazulky Bambulky, a tiez som nic neplatila, ako to tu niektore spominaju, ze za kazdu foto platia nejake tie eura....

lulu4
21. jan 2010

janina: no vidis, vsetko je ako ma byt, drzali sme palceky. tesim sa s tebou...

lulu4
21. jan 2010

dugy: ja som to chcela ten receptik a slubila si ze mi ho posles do IP, tak prosim na mna nezabudni 😀
a ako vydarili sa kremese, uz ste si aj pochutnali na nich?

lubka89
21. jan 2010

ahojte zienky tak vy takto na zaciatku ? ja uz v polovici aby sme to uz mali v naruci

lulu4
21. jan 2010

ahoj lubka: ved ty sa uz mas, uz by som bola najradsej aj ja v polovici, nech tie dni bezia rychlejsie si teraz zelam 🙂 5.2. ma caka poradna, zase uvidim nasu fazulku, na co sa velmi tesim a budem mat aj jej novu fotecku...
a ty ako Lubi ako sa ti dari? Vsetko ako ma byt?

janinna11
21. jan 2010

Ano Lubi, my len takto na zaciatku s Lulu, ale ani nebudeme vediet, a ako rychlo to pobezi, ze?? Ale tebe sa to uz krati, maj uz nie je daleko... 😉

janinna11
21. jan 2010

Ahoj Lulu, dakujem velmi pekne!!! 🙂 Urcite to aj Tebe dobre dopadne a budes vidiet konecne malu, ako vyrastla, toho 5.2. Mne zase lekar zrusil tu kontrolu 3.2. a ze mam prist uz do tehu poradne 16.2. na velky ultrazvuk, nalacno, cakaju ma odbery a vystaveni tehu knizky, strasne sa uz tesim🙂))

lulu4
21. jan 2010

Veru tak Janka, aj nam to ubehne, kazdy dnicek s bruskom, kazdy tyzden bude krasny a iny hlavne, tesim sa na to, aj na to ze s vacsim bruskom uz moc toho nenaspim ale nevadi....
Janina: skadial si ak to nie je tajne lebo to nemas v profile?

lubka89
21. jan 2010

no tak to hej ochvilku to je na svete 🙂 a mam sa dobre a vsetko v poriadku🙂

janinna11
21. jan 2010

Lubka, tak to je hlavne, ze sa citis fajn a vsetko je tak, ako ma byt 🙂

lulu4
21. jan 2010

Janina: mne uz tie velke odbery robili, vela ampuliek krvi mi brali, aj tlak merali, vazili, merali a aj ultrazvuk mi robila aj srdienko krasne bilo to som uz pocula - nadherny pocit a aj tehu knizku uz mam domkaaa 🙂)) takze toto uz idem na tehu poradnu toho 5.2. a tesim sa presne na to co si pisala ako fazulka podrastla a na novu fotecku...
a tiez som mala vysledky z krvi dobre aj cytologiu...

lenocka84
21. jan 2010

ahojte zienky
ako sa mame?

janinna tesim sa s tebou, nech len pekne rastiete

janinna11
21. jan 2010

Lulu tak to ti verim, ze je to uzasny pocit, dufam, ze vsetky budeme dostavat len dobre spravy o nasich mimi 🙂 No a s tou tehu knizkou, to uz mas nejak skoro. Vies, ani tomuto nerozumiem, fakt, kolko lekarov, tolko druhov pristupu k pacientovi... Niekto ju dostane uz v 8tt, niekto az v 13tt, nechaoem tomu, ale my na tom asi nic nezmenime... 😖

lulu4
21. jan 2010

ahoj lenocka: no celkom dobre, akurat mi volal drahy z prace ze pride skor a mozeme vyrazit do tej Prievidze este dnes aby sme toho stihli viacej vybavit, tak som zvedava, len keby tak husto nesnezilo, budeme musiet ist pekne pomaly tym autom...

lulu4
21. jan 2010

Janina: veru tak my o tom nerozhodneme, tak ja si u mojej platim celorocnu starostlivost je tak povediac trochu sukromna... takze nemam problem ked nieco potrebujem alebo ked idem na vysetrenie nemusim tam vysedavat cely den ale zoberie ma na presny cas a podobne..

jjana17
21. jan 2010

Ahojte babenky,,,,no ja som dostala knizku v 5 tyzdni,,,,,moja sestra az nejako v 10 tyzdni,,,,zalezi to fakt od doktora asi

lenocka84
21. jan 2010

janinna to zalezi od lekara
ja som ju dostala v 8tt

lulu tak to je fajn, mne dnes dosla sms ze mam hotovy obciansky
konecne, lebo bez neho sa neda existovat zistujem

lulu4
21. jan 2010

lenka: tak to ano, niekedy si myslime, ze ten obcanak netreba ale je to omyl... akurat ked ho nemas vsade ho pytaju 😝
no idem ja uz kočky, idem sa pomaly nachystat, nieco zjest, ked pride drahy domov nech som uz pripravena na cestu..

lenocka84
21. jan 2010

lulu tak davajte pozor na cestym u nas to vyzera velmi vianocne

janinna11
21. jan 2010

ok baby, tak idem aj ja nieco robit, dnes mam volno, uz nejdem do prace. Zelam krasny den:!! 🙂

jjana17
21. jan 2010

lenocka, aj u nas strasne pada je naozaj tak vianocne,,,,,len stromcek mam uz davno skovany

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre