Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
31. jan 2010

vefi ja ked som sa narodila som mala nejakych 2800..a to maly uz urcite nabral neboj..kukni domcek 😉 😀 mam tu foto aj tak pomenovanu ze domcek xixix

vefi89
31. jan 2010

dugy, ja som mala 4200 g, takže mama musela mať radosť, keď ma tlačila 😀 😀 😀 😀

lenocka84
31. jan 2010

ja som mala 2600g ked som sa narodila, a 49cm, krpec som bola

vefi ano, nejako som to skusala, a tato skladba zabrala najviac
tak ale zase je to uzasna piesen, kto by pri nej nekopal 🙂

dugy este mas maly domcek, kukes na ten nas, uz sa moc ukazuje 🙂

lulu4
31. jan 2010

vefi ahoj, drzte sa zajtra na poradni, daj nam potom vediet co a ako...
kočky z Bratislavy, kde ste kupovali tehu rifle? Viete mi poradit? lebo sa v tych klasickych citim uz velmi zle, tlacia ma na brusku pri obuvani alebo sedeni.... radsej nech mam na brusku pohodlne tehu rifle....
objavila som obchod www.bublinka.sk v Raci a tam maju za 23 Eur celkom pekne ale ak viete o nejakej predajni priamo v BA, dajte mi pls. vediet... diky

lenocka84
31. jan 2010

ahoj lulu
tam som chcela ist kuk aj ja, ale nenasla som to
tak neviem

vefi89
31. jan 2010

lulu ahoj, ďakujem a jasné, že dám vedieť 😉

lulu4
31. jan 2010

leni: no neviem ak si drahy najde cas chcela by som tam s nim skocit cez tyzden na aute, nech ma tam pekne zavezie ale ci to najdeme je otazne tiez, lebo Racu moc nepozname, nechodime tam casto...

garonka
31. jan 2010

dugy tu maju ten čaj za 4 € ale taky dobry je že už mam druhu krabičku kupenu 😀

vefi pytaj sa dokiho kedy maš ísť na monitor a vaha maleho šak utz skresľuje môže mať i viac

janefonda
31. jan 2010

Noooo na dnes som hotova s upratovanim, ale zasa som o kus dalej 😉
Teraz si pozriem Harryho Pottera, dam si nieco pod zub a budem len a len oddychovat 🙂
Lulu ja som si objednavala nohavice z netu a cuduj sa svete velkost sedi 🙂

garonka
31. jan 2010

lulu a v 39tt sa ako budeš obuvať? budeš funieť a krochkať 😀

janefonda
31. jan 2010

Garonka aky cajik to popijas? Obhliadnem sa po nom 🙂

rogerka
31. jan 2010

caute baby 😀

bublinka je ok, robi tam taka mila teta, je to na alstrovej v raci, taky fialovy obchodik. vola sa to inak, ma tam sekac, ale aj bublinkove nove veci 😉

vefi89
31. jan 2010

lusy, však budem musieť....s Gabikou si nevolala??ako sa majú??asi nemá čas na nás teraz, ale ja chcem vedieť, čo je snimi

lulu4
31. jan 2010

jane: a ty si objednavala nohavice z tej stranky www.mojamoda.sk? a sedeli ti? to je dobre...
no tak ja skusim najst ten obchod v Raci a ked nenajdem tak objednam asi...
a kolko izbovy bytik mate? verim ti to upratovanie je dost narocne... uz aby si to mala...

rogerka
31. jan 2010

inac este aj v C&A maju tehu veci a nevyzeraju zle 😉

dugyna
31. jan 2010

lenocka ale ty si uz za polkou tehu tak tebe uz rastie domcek 😉 ...len ako by moja drahy povedal ja som mala predtym lavor takze mne dost narastlo..

lulu4
31. jan 2010

garonka: nie nie mne bude fajn, nebudem obuvat zimne cizmy ale len nasuchovacky, nejake zabky alebo tak, na to sa uz nesmierne tesim 🙂 uz nech idu zimne veci do skrine... lezie mi to uz na nervy a to som mala zimu vzdy rada ale uz to trva akosi dlho

lulu4
31. jan 2010

rogi: a ty si bola v tom obchodiku v tej Raci? aj si si tam nieco kupila?

lulu4
31. jan 2010

Lusy a ako si to zvladla dnes u svokry?

janefonda
31. jan 2010

Lulu hej z mojamoda som objednavala, dala som si S a este stale mam do nich aj rezervu na rastenie 🙂
Mame troj izbak, cize je to teraz celkom pekna makacka 😒 , ale stoji to za ten pohlad, ked uz je niektora izba upratana...je to take pekne nove 😉 mam z toho velku radost. Ako ono dalo by sa tu toho este vela porobit, ale nam to na zatial staci, aj tak sa planujeme do piatich rokov stahovat do domceku. Teda ak pojde vsetko tak ako ma 😵

vefi89
31. jan 2010

jane, a potom čo budšš vravieť, keď nebudeš pratovať 3 malé izby, ale povedzme 5 obrovských????to je len makačka 😀

garonka
31. jan 2010

vefi gabi sa ma dobre učí sa do školy a každý deň skypujeme ako zavislačky a posiela mi fotky svojho krasneho bobašeka zlatunky ten Miško je 😵

garonka
31. jan 2010

lulu svokra nebola doma našťastie šla so svojim mužom chľastať tak naš havo raz dva robil cik cik a utekali sme het a aj sme pred blokom zapadli do snehu komedia to bola 😀 ja som sa rehotala a môj mm bol nervak 😀

lulu4
31. jan 2010

jane: verim ti ze sa tesis ked uz mas nejaku izbu upratanu, ja som to riesila min. rok ked sme sa s drahym stahovali do svojho... uplne cely bytik sme prerabali od parkiet, dlazieb, obkladaciek, malovania vsetkych izieb, vstavane skrine... bolo toho vela... ale teraz to stoji za to, citim sa tu uzasne a kazdy kto k nam pride na navstevu sa mu ani odist nechce, kazdy hovori ze tu mame tak prijemne a utulne a to ma tesi najviac lebo skoro vsetko som vyberala ja, farby, vzory, nabytok....🙂

dugyna
31. jan 2010

lulu ja som kupovala tehu rifle v ca v auparku..mam ich inak na sebe na tej foto domceka nasho 😉
su to strecove rifle..a na pase je prirobene este ta teplakovina..tak kde konci riflovina sa na dvoch stranach stahuju gumicky na gombicky..a aj hore ta teplakovina je nastavitelna gumickou..cize az do konca tehu..len satli 40eur..vsetko mali v akcii len tehu veci nie..takze sme ich zobrali ..ale som velmi spokojna..vetdy som este nepoznala obchody na nete..ale teraz objednam cez net...
lulu a to ty si pisala par dni dozadu ten lunk na inet obchod na rifle ci liv?teraz neviem som si ho neulozila...do kelu

kokcy ato odkial mate s tou hudbickou ze ked kkopu tak sa im paci?a to im prikladate na brusko sluchatka???

garonka tak ked hovori sze je taky dobry tak si ho asi pojdem kupit ten cajik 😉

vefi89
31. jan 2010

lusy, aj ja chcem vidieť, pošli aj mne....dám ti mail???

garonka
31. jan 2010

jane pijem čajík pre tehotne značka Hipp dostať ho v lekarni a aj v Dmke a stojí okolo 4 €

lulu4
31. jan 2010

garonka: tak to chvalabohu, lebo mi to az do hlavy neslo, ze si tam isla dobrovolne....
a to co u vas v KE taka kalamita, si nam hovorila ze chces snezik aj ty a aha co mate? snehu po kolena 🙂 ale inak uz dlho som taku zimu nezazila aj tu v BA tu vacsinou len taky poprasok snehu bol, a teraz sa to stale drzi...

garonka
31. jan 2010

vefi jooo pošlem ti krasne babenko hadam sa Gabi nenahneva no

dugyna
31. jan 2010

jane mi mame velky 4izbak..takze to je parada upratovat..

gari a ta tvoja svokra tak blizo byva ci si bola vencit autom?

ja som papal parenu buchtu mnamna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre