Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
3. feb 2010

nemas zaco

bonsai
3. feb 2010

ahojte..včera som sa Vás tu pýtala ako zistím že bábätko so mnou..s nami komunikuje...no a myslím, že včera sa tak stalo..bolo to ako keby niekto vypúšťal z niečoho bublinky..ktoré narážali do mňa..bolo to na jednej strane bruška, kde má bábätko pradepodobne nôžky..aspoň podľa posledných UTZ..trvalo to nejaký čas..večer, keď som si ľahla k telke...bolo to ono..? ďakujem 🙂

lenocka84
3. feb 2010

bonsai ahoj
ano je to mozne,
gratulujem k pohybom

garonka
3. feb 2010

janinka ešte maš tlak hraničny ta čo ťa doktorka stresuje bože toto na doktoroch neznašam
a su dobre na vysoky tlak i prechadzky troška sa i prejdi 😉
neboj zajtra bude všetko dobre 😉

garonka
3. feb 2010

inač ahojte 😵

lenocka84
3. feb 2010

ahoj lusy

bonsai
3. feb 2010

ahoj lenocka84...tak ďakujem..budem si to sledovať aj dnes..a zatiaľ to budem pociťovať len večer zrejme ..

janinna11
3. feb 2010

Garonka neverim, si konecne tu??? Este sa nechystas rodit?? 😀

garonka
3. feb 2010

leni čau čítam že glukoza bola v poho aj mne to chutilo ja som mala bez citrona 😅

lenocka84
3. feb 2010

lusy tak ja akko sladke mam rada, vsetky mamicky to tam pili pomaly, asi 5 minut, a ja som to na 2 razy mala v sebe

bonsai, vacsinou vecer ked si lahnes, a neskor uz aj cez den,

garonka
3. feb 2010

janina nie 🙂

garonka
3. feb 2010

leni i ja som to vypila na ex 😀

lenocka84
3. feb 2010

lusy na ex toho bolo dost, neviem kolko si dostala ty, ale mi 3dcl

bonsai
3. feb 2010

lenocka84..ďakujem..a to sa ten gebuz pije v ktorom týždni?...ináč, kamoška, čo to pila..tak jej z toho bolo zle..ja síce zjem sladké..ale nemusím ho..

garonka
3. feb 2010

leni ja asi menej doniesla som 75gr tej glukozy a namiešala mi to do pohara myslím že mal 2dcl

lenocka84
3. feb 2010

bonsai to je v 6.mesiaci,
to si este chvilocku pockas
ale nie je to take zleeeee, ako sladka voda, s citronom
ak pijes sprite, tak nieco obdobne

garonka
3. feb 2010

bonsai na ten glukozovy test sa chodí od 24tt no zaleží od lekara lebo kamoška nebola na tom teste vôbec skratka jej doktorka nič take nerobila mala šťastie lebo keby mala tehu cukrovku tak to je zle

lenocka84
3. feb 2010

lusy my sme tiez davali 75g, ale to sa n edava cele, nam to aj vysvetlovala
a bol to pollitrov pohar, do 2/3 plny, takze cca tie 3dcl to mohli kludne byt

garonka
3. feb 2010

leni asi tak ale chutilo to naramne fajne sladko 😀
a hodnoty cukru som mala ukažkove 😉

http://www.topky.sk/cl/100313/668074/Belohorcov...

moja neterka ma dnes 5 rôčkov tak pekny datum 🙂

bonsai
3. feb 2010

aha..tak to ma ešte len čaká..myslím, že u mňa nezabudnú na nič.. 🙂

lenocka84
3. feb 2010

lusy mne to prislo ako sprite bez bubliniek a teple

bonsai este vela veci ta caka

lulu4
3. feb 2010

ahojte, kukla som ten link o Belohorcovej, hlavne ze mala sa jej narodila v poriadku boze ale to jej predsa musela dat meno Salma Hajek 😀

vejula
3. feb 2010

ahojte dievčence, tak som dnes bola na poradni a aj na UTZ no a už sme pekne otočení dole hlavičkou, vážime cca 1700g, vraj ako v tabulkách 😀 Inač všetko OKi len drobček nám nepotvrdil pohlavie lebo pindíka si zrejme prekrýval nožkami... Takže bude malé prekvapko, ale vraj skôr ten chlapec ne len pindíka sme nevideli, či mu podrástol 😀 😀 😀

lenocka84
3. feb 2010

ahoj veji
tak je super ze ste tak pekne uz otoceny
ja sa len obcas cudujem tymdetom, ze to tak vydrzia
ked to tak vezmes mas do porodu cca 9tt a cely cas byt dolehlavou

garonka
3. feb 2010

bonsai neboj určite pôjdeš na ten test a ak nie opytaj sa sama doktorky lebo ako vravím nie každa tie testy robí

lulu i ja som bola prekvapena z toho mena no čo už celebrita je celebrita 🤐

garonka
3. feb 2010

veji gratulujem k dobrym spravičkam 😉

ja som konečne preprala krasne plienočky od babky 😵

lulu4
3. feb 2010

veji: tak same super spravy 🙂 ale tak budete mat chlapceka nie? ved ste ho uz na UTZ videli minule?

vejula
3. feb 2010

jej leni, garonka ďakujem... LEni ja len dufam že maličký sa nebude moc nudiť a ešte sa nepretočí naopak, lebo bude zle 😉 😀

vejula
3. feb 2010

lulu, tak asi bude chlapček, akože ani minule to nebolo tak na 100 % lebo mal stále prekrížené nožičky, ale potom ked sme už moc otravovali, tak trošičku povolil a bolo vidieť niečo ako vajička a pindur, tak povedal doki že asi chlapček, ale tak nie na 100% Som s tešila že od dnes už budeme na istejšom, ale teda zas držal tie nožky pri sebe jak keby mu za to platili.... 😀 😀 😀

lulu4
3. feb 2010

veji: tak na viac percent to bude chlapcek a ak nie tak by ste mali Dominiku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre