Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

rogerka
5. feb 2010

jednu z tych 3 najobyc. uvidime zajtra 😉

zuzi, v pondelok urcite utekaj k lekarovi

vejula
5. feb 2010

čaveees kočky. No ja som si dens tak pekne dve hodky pospala 😝 teraz som sa riadne dofutrovala a ledva fučím....

Dugy tá kitica tak to je ti riadna pálka. Ja som mala kyticu za 50 Eur... Dám do albumu aj foto kým mi ho adminky nevymažu

zuzanockamt
5. feb 2010

rogerka ... no asi budem musiet ... jaj zase nejaka pliaga ma chyta 😖

dugyna
5. feb 2010

zuzana ked mozes tak chod este dnes na pohotovost..ked si tehu..tak netreba zanedbavat taketo veci..a asi by ti ani nestacil canesten..takze nech ta drahy odvezie na pohotovost..

dugyna
5. feb 2010

leni to mas pravdu..my by sme tiez chceli zbehnut do polska..
aj svadobne saty a tehu oblecenie tam maju za super ceny 😉

zuzanockamt
5. feb 2010

dugy ... pohotovost zatial necham tak, skocim si v pondelok k dokine ... bolesti nemam, len ten vytok 😖

janka2112
5. feb 2010

Ahojte,ja som tu prvý krát,ešte sa len snažím zorientovať.....nie je tu niekto z PO a okolia?
Ináč Zuzi,s tým výtokom skoč,čo najskôr,práve dnes mi bolo povedané,že výtoky sú ok pokiaľ sú bielej alebo priesvitnej farby,akonáhle bude iný,mám sa dostaviť na výter....

garonka
5. feb 2010

zuzanockant počkaj do pondelka na pohotovosti s tym nič neurobia to poznam kup si canesten vaginalny krem a šup v pondelok k doktorke mykoza nieje sranda ☹

janefonda
5. feb 2010

zuzi ja by som tiez necakala do pondelka...clovek nikdy nevie a istota je istota.
ahoj janka! vitaj v tomto babinci 🙂

zuzanockamt
5. feb 2010

a canesten mi pomoze, aj ked to nie je mykoza? ... lebo nieco podobne som mala v lete a bola to trichomiaza ... a ta je bakterialneho povodu a nie huboveho ako mykoza

garonka
5. feb 2010

zuzi sama sa rozhodni ako ale je to len pre tvoje dobro a zdravie malinkeho 😉
a som nepostrehla že ťa svrbi tak hajde na pohotovosť

janka2112
5. feb 2010

nestíham sledovať...ale je to úžasné koľko sa tu človek dozvie.....ani školenia od lekárov netreba.....
ak sa niekto objaví z PO budem rada,chcem sa povypytovať na možnosti a lekárov....

garonka
5. feb 2010

zuzi ak si neičo take prekonala tak radšej voľ pohotovosť, tam ti poprípade daju vaginalne tabletky a canesten je na mykozu na svrbenie ale lepšie ak sa na teba pozrie lekar
si na začiatku tehu a vytoky niesu sranda moja

garonka
5. feb 2010

janka chodí tu aj mirka ta je z PO 😉

zuzanockamt
5. feb 2010

dakujem baby za rady, ste zlate, ze ste reagovali, ked som sa vam tu tak votrela 😉
inak uz mi ide na nervy, ze stale nieco je ... minuly tyzden som bola na pohotovosti kvoli virusovemu ochoreniu, teraz zase toto ... vystrie ma

vejula
5. feb 2010

no dala som na chvílu do albumu bruška nejaké tro fotky zo svadby je tam aj ta kytica tak kukni dugy, mala som ju za 50 eur

janka2112
5. feb 2010

dakujem Garonka,skusim ju najst....

garonka
5. feb 2010

jani ja ti ju pohľadam ona chodí do junoviek myslím
baby naša Mirka čo je z prešova sem tam tu chodí tiež je junovka nie?

elko69
5. feb 2010

no vejula ze jaka kocka z teba bola,nieze by si teraz nebola..no krasna nevesticka a uplne zlatunke fotecky :D

jak tak pozeram tak ste tu dost bab co ste cerstve manzelky alebo budete..juj nebojte to vam ubehne tak rychlo..ja uz v septebri 3 roky budem vydata...

dugyna
5. feb 2010

zuzi napisem ti IP ok..ale urcite chod dnes

janka vitaj 😉

jane..no skusim pezinok.len budeme to potom musite dat nejak s drayhm aaj casovo dokopy..lebo ja pojdem autom ku kadernicke..a este nemam babu na makeup a nechty..aj ked zajtra ked ma bude kadernicka cesat skusim ukecat..ze ci nepride domov..

veji a tebe kde robili kyticku to je super cena

zuzanockamt
5. feb 2010

elko ... ja nie som cerstva manzelka ... ja uz som po 2-rocnej zarucnej lehote 😀 ... v aprili budu tri roky 😀

janka2112
5. feb 2010

Garonka dakujem.....a zdravim dugynu....

vejula
5. feb 2010

Ďakujem elko 🙂 no som čerstvá manželka ale niekedy sa hádame jak keby sme boli už nejakých 30 rokov 😀 😝

dugy, no ja som zo žiliny takže tu kyticu mám odtialto... Ale tak si myslím že v Blave by sa tiež sand mohlo nájsť niečo s nejakými prijateľními xcenami 😒

janefonda
5. feb 2010

dugy keby som bola v BA stale tak by som ta prisla nalicit, kedze som kozmeticka...mala by si o jeden svadobny dar viac 😉 baby ked vas napadne vhodne miesto na to stretnutie dajte ho sem! 😵

garonka
5. feb 2010

baby vy mate ale starosti svadobne jak vam fajne 😉

dugyna
5. feb 2010

veji 😉 to je nadherne..tie fotky zo svatby..aj to ako ti drahy dava pusu na brusko
a kyticku mas krasnu 😉

dugyna
5. feb 2010

garonka to dievcata vsetky radia teraz mne..vies tesne pred svatbou 😉
jej jani to by bolo super....moj navacsi problem je vzdy makeup..aby nebol vidno prechod..a tak.

elko..no musim pozhanat..inak mas krasne brusenko 😉

juj ja dufam ze sa napcham zajtra do plesovych siat 😀

janefonda
5. feb 2010

dugy urcite budes zajtra krasna v plesovych satkach a s bruskom 😉 Hlavne si makeup nanasaj nie ako masku, ale tahaj ho aj na krk a poriadne ho zafixuj pudrom, tiez nie len tvar , ale prejdi aj na oblast krku. Podla toho co sa pozeram na tvoju foto, vidim ze si bledsia. Aj ja mam bledu plet a o to tazsie je urobit peknucky jednoliaty podklad. Ale vsetko sa da praxou naucit a aj tebe to isto pojde!!!

dugyna
5. feb 2010

juj jane diky za radu..no presne ako hovoris moj najvacsi problem je ze mam uplne bledu pokozku v zime..skoro ako krieda..a ani tie najjemnesjie ci najsvetlesie meke up su dost tmavsie..
jane este otazocka myslis ze si to mozem dat aj na ramena..? ??

vejula
5. feb 2010

dakujem dugy 🙂
My kukáme panelák a pritom vyžieram tie mačané piškoty.... Maškrtím 🙂

Inač dugy ja mám tieýž total bledu pokožku, ale nevyzeralo to nejako divne, uplne v pohodičke... Normálne by som šla párkrát do solarka ale ako tehulka určite ee 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre